آریزونا مو و ناخن سالن که در حال حاضر تعطیل به سرعت گسترش COVID-19 باید نزدیک 5 p. m. روز شنبه, با توجه به راهنمایی های جدید صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb ،

ماهیت چنین کسب و کار بدان معنی است که آنها نمی تواند مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل ها است که می خواهیم حداقل شش فوت بین افراد دفتر کار خود در روز جمعه گفت.

“ارائه وضوح برای کسب و کارهای کوچک و کارفرمایان یک معیار مهم برای اطمینان از ما محافظت از شهروندان ما” Ducey در بیانیه ای گفت. او همچنین گفت: به وضوح می “کند گسترش COVID-19 و حمایت از این بخش مهم از اقتصاد ما.”

در علاوه بر این به مو و ناخن سالن روز جمعه بخشنامه شامل:

  • آرایشگاه
  • سالن برنزه
  • چشمه های معدنی
  • سالنهای ماساژ
  • سرو خال کوبی
  • در دادگاه های بسکتبال, چلپ چلوپ, پد, زمین های بازی و دستشویی های عمومی در پارک های عمومی
  • جمعی از استخرها در هتل ها پارک ها و محل سکونت و مجتمع های آپارتمانی
  • تعویض در دیدار

دفتر والی اشاره کرد که “پارک های عمومی باید باز باقی می ماند به بیشترین حد ممکن” و استخرهای “هنوز هم باید حفظ شود تحت محیط زیست و بهداشت عمومی قوانین و دستورالعمل ها.”

آن گفت: در خانه بهداشت خدمات مانند “کمک در حمام کردن و تمیز کردن برای بزرگسالان در معرض” آیا هنوز هم در نظر گرفته شده ضروری است, به عنوان در حال استراحت و مراقبت تسکینی.

مراکز مراقبت روزانه برای کودکان که پدر و مادر ارائه خدمات ضروری نیز ممکن است باز باقی می ماند و همچنین هتل ها و متل “به میزان مورد استفاده برای خوابیدن است.”

در حال تحول دستورالعمل

روز جمعه اعلام معکوس راهنمایی های قبلی صادر شده توسط Ducey ،

در مارس 23, زمانی که فرماندار قرار دادن یک فرمان اجرایی ترسیم “ضروری” کسب و کار است که شهرها و استان ها نمی تواند به زور به بستن دفتر خود را تعریف “بهداشت شخصی خدمات” بخش با عنوان “از جمله آرایشگاه و سالن.”

Ducey را “ضروری” لیست موجب واکنش گسترده از شهرداران که در مورد گنجاندن سالن ها و زمین های گلف. بسیاری از مو و ناخن سالن صاحبان و همچنین کارکنان خود استدلال دولت بود و قرار دادن خود و مشتریان خود را’ سلامت در خطر است.

انتقاد تنها شدت پس از Ducey صادر ایالت اقامت در خانه سفارش در روز دوشنبه بدون تغییر لیست خدمات ضروری است.

که باعث شد روزنامه نگاران تد سایمونز و کری پنا به مطبوعات فرماندار در مورد این مسئله در طول زندگی تاون هال پنجشنبه شب با Ducey در نهایت تناقض را دستورالعمل.

“فرماندار بسیاری از مردم کنجکاو هستند که چرا سالن مو ناخن سالن های ضروری در نظر گرفته شده خدمات” سایمونز شروع به نقاشی از یک لیست از بیش از 5000 پرسش از مردم است.

پس از ارائه یک لیست از نامربوط اقدامات انجام شده برای مبارزه با گسترش COVID-19, Ducey گفت سایمونز کسب و کار او می خواهم ذکر شد “پوشیده نیست.”

“اگر آنها به دنبال تحت پوشش یکی از دسته بندی و سپس آنها در حال رفتن به قادر به نشان می دهد که آنها می توانند تمرین های اجتماعی فاصله و یا برخی دیگر از نوع های حفاظتی و اندازه گیری,” او گفت:.

سایمونز بیشتر تحت فشار قرار دادند و پرسید: “چگونه یک سالن ناخن و یا کسی است که یک ظاهر طراحی شده مو … چگونه در جهان انجام آنها توصیه می شود اجتماعی فاصله?”

Ducey پاسخ داد که مقامات تا به حال “با تمرکز بر بستن تا آنجا که ما می تواند … به کند که گسترش” و “کسانی که خدمات تحت پوشش نیست تحت نظم.”

پس از پنا خواست پیگیری سوالات فرماندار گفت: “اگر ما نیاز به به روز رسانی هدایت, ما را به انجام این کار است.”

کمتر از یک روز بعد, او.

‘آنچه که ما منتظرش بوده ام’

استفانی Obolewicz یک آرایشگر در واورلی سالن در اسکاتسدیل بود پس از روز شنبه را اعلام.

“او در نهایت آن را انجام داد” او گفت:. “این چیزی است که ما منتظرش بوده ام.”

Obolewicz که مشغول به کار به عنوان یک آرایشگر برای 32 سال گفت: این احساس عجیب و غریب به شادی در مورد دولت بستن صنعت پایین. اما در نظر او آن را برای خوب بیشتر.

او گفت که او می خواهم در ابتدا اقدامات برای مبارزه با کروناویروس جدید: فوق العاده مطابق با اصول بهداشتی از صندلی بین مشتریان gobs از ضد عفونی کننده دست برای خودش. اما او را متوقف دیدن مشتریان دو هفته پیش.

Obolewicz نمی توانستم لرزش احساس بیماری هنوز هم می تواند به او برسد و یا مشتریان خود را به او گفت: — به خصوص از آنجا که وجود دارد هیچ راه عملی به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“شما در حال دست زدن به مردم,” او گفت:. “شما در چهره خود را. شما در حباب خود را.”

بسیاری از سالن تا به حال مجادله با همان نگرانی در نزدیک به دو هفته پس از Ducey صادر شده خود را “ضروری خدمات” سفارش. برخی از صاحبان فکر کرده اید که چگونه با خیال راحت باز بماند در حالی که مدیریت فشار مالی از پرداخت اجاره.

Gary Begley رئیس آریزونا مدیره از لوازم آرایشی گفت: او می خواهم به میدان فرستاد تماس از چندین سبک برای درخواست راهنمایی. او گفت: یک نفر پیشنهاد تنها برش مو در حالی که ایستاده در پشت مشتری هرگز قرار دادن خود را چهره به چهره.

به عنوان هیئت مدیره رئیس Begley گفت که او نمی تواند مشاوره بدهد که به نظر می رسد از یک دولت رسمی. او تنها می تواند به آنها بگویید که تکیه بر آموزش های حرفه ای و امن است.

قبل از Ducey دفتر خود تجدید نظر هدایت در جمعه هیئت مدیره تا به حال برنامه ریزی اضطراری تلفنی جلسه روز دوشنبه برای بحث در مورد سالن های ذکر شده به عنوان ضروری است.

سردرگمی در صنعت تنها رشد پس از Ducey را تاون هال اظهارات به خصوص نظرات در مورد اجتماعی فاصله دستورالعمل در حال اجرا در سالن.

پس از پخش مسیحی DiCicco برداشت یک نوار اندازه گیری و سوار خود را به توسان, سالن, عشق, زیبایی, نوار. او یک تکنسین ناخن و یک دوست برای دیدار با او وجود دارد.

در داخل او تا به حال آنها را مطرح و در موقعیت های طبیعی یک آرایشگر و مشتری را در حالی که مشتریان خود را سبک مو و یا ناخن انجام می شود — تنها 6 فوت از هم جدا. او ارسال شده عکس های خود را در Facebook صفحه.

آن بود که او فکر یک راه برای اطمینان حاصل شود که چگونه غیر ممکن است آن را به نشان می دهد که سالن می تواند انجام کار خود را و اقامت در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

“من فکر می کردم تنها راه برای قرار دادن آن وجود دارد بصری است,” او گفت:.

DiCicco گفت: او می خواهم خود را بسته سالن در اوایل ماه مارس و جلوتر از Ducey را سفارش دهید. او از دیدن بعضی از لغو, او گفت:, اما او نیز تا به حال سلامت ملاحظات در نظر داشته باشید.

بسته شدن اتحاد فشرده او را از نظر مالی با صاحبخانه هنوز درخواست مارس اجاره. DiCicco گفت که او فکر او نبود شدن راه گریز از آنجا که او می خواهم به طور داوطلبانه تعطیل به جای مجبور بودن توسط دولت به نزدیک است.

بسیاری از مشتریان خود را, اما, اند, درک, او گفت:. در حالی که سالن بسته است او را به آنها داده سریع پیشنهادات در مورد چگونه به چرم گاومیش و لهستانی ناخن و توصیه که هر کسی با ناخن اکریلیک حذف آنها برای جلوگیری از کپک باعث رطوبت از تراوش در زیر.

“آنها می خواهند به نگاه زیبا اما ایمنی برای اولین بار است,” او گفت:.

“من احساس می کردم انجام خدمات’

همه سالن صاحبان رها شدند در مورد فرماندار تغییر از قلب ،

Sean Harris صاحب ترد Cutz در تمپه روز جمعه گفت که او فکر تعطیل شد کمی غیر منصفانه است.

“مردم هنوز هم به کار و ادامه زندگی خود را,” او گفت: در حالی که تا پایان یک برش. “من در تلاش برای انجام آن با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

هریس گفت: او فکر Ducey شد انجام یک کار خوب از فرمان آریزونا از طریق بحران, اما آن را سخت برای هر کسی که برای تصمیم گیری داده شده اطلاعات متناقض.

او با اشاره به تلویزیون بالاتر از او: پس از هفته دولت گفت: آمریکایی ها نمی, نیاز, ماسک, مشاوره که تغییر کرده بود ،

هریس گفت: برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار مشتریان درشت موهای صورت است که نیاز به روش های خاصی برای اصلاح.

“همه فقط می توانید بیرون بروید و گرفتن تیغ ما,” او گفت:.

جانین تابستان از تمپه مو مسافرخانه استدلال کرد که او انجام خدمات ضروری برای تو رفتگی در دیوار مشتریان که او را به عنوان “خانمها کمی قدیمی.”

برخی از مشتریان او هستند از لحاظ جسمی قادر به بلند کردن سلاح های خود را بیش از سر خود را برای شستن موهای خود را سامرز گفت و بسیاری نمی تواند قرار داده در غلتکی خود را تنظیم می کند.

“آنها در حال رفتن به,” او گفت:.

تابستان یک آرایشگر برای 45 سال گفت: کسب و کار خود را کند بود در هفته های اخیر با مشتریان گفتن او خود بچه ها نیست اجازه دادن به آنها خود را ایستاده هفتگی ملاقات. اما او تا به حال چهار قرار ملاقات برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

پس از آن او گفت که او برنامه ریزی شده به تماس مردم با قرار ملاقات هفته آینده به آنها بگویید که از او می خواهم دستور به تعطیل.

“من احساس می کنم بد من قصد دارم برای بسته می شود,” او گفت: پس از آخرین ملاقات در روز جمعه بعد از ظهر.

“من احساس مثل من در انجام خدمات است.”

رسیدن به خبرنگاران در maria.polletta@arizonarepublic.com یا richard.ruelas@arizonarepublic.com. آنها را دنبال کنید در توییتر @mpolletta و @ruelaswritings.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im