نبود یک چیز بزرگ که متقاعد اعضای Motion City Soundtrack تماس آن واریز شده در سال 2016. اگر هر چیزی مقصر اصلی بود و در واقع سه چیز کمی.

“سه دختر سه ساله در این گروه” گیتاریست جاشوا قابیل گفت: با یک بی اعتقاد به خنده. “تور هفت ماه از سال فقط یک گزینه دیگر است.”

قابیل بود و در حال حاضر فرسوده بود پدر در جریان چهار سال وقتی خواننده/گیتاریست جاستین کورتنی پیر و نوازنده بیس مت تیلور هر حال دختران خود را به دنیا در 2015. و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به داستان کسانی بودند که مهمترین (و بهترین!) دلایل به تماس پایان دادن به وسواس و mayhemic 15 سال اجرا یکی از سخت ترین کار گروههای راک تا کنون به بیرون آمدن از مینه سوتا است.

پس از 3½-سال آرامش, هر چند, حرکت, شهر بازگشته است. مرتب کردن بر اساس.

با قبل از وقفه حرفه ای برجسته متعدد نانامی به بازی تور تاب خورده و پنج سازگار آلبوم برای Epitaph Records — از جمله LPs با تازگی مرحوم تولید Ric Ocasek و اد Ackerson — پاپ-punky پنجگانه تبدیل شده دعوت به بازی شیکاگو در شب سال نو به monthlong, bicoastal تور. که تبدیل به یک پیشنهاد به تیتر بزرگ-آخر هفته باز در شهر جدید فیلمور مینیاپولیس.

و این که شد سه شب اجرا بر اساس بلیط تقاضا است.

پس Brandi Carlile را سه نفر از فیل مور کیکآف گیگابایت, حرکت, شهرستان کمک خواهد کرد که افتتاح فانتزی جدید حلقه شمالی محل با سه نشان می دهد خود را روز شنبه از طریق شنبه. دو شب اعلام شد به فروش می رسد ماه پیش (هر چند “تایید رساله” و “پلاتین” بلیط هنوز هم آنلاین در دسترس).

بسیاری از نشان می دهد در حرکت شهر ژانویه تور مشابه به اندازه سالن نیز به فروش می رسد یک واقعیت است که پیر به نام “یک سورپرایز شیرین و لذت بخش برای بچه ها که به معنای واقعی کلمه صرف سه یا چهار سال گذشته در حال پدران است.”

گفت: قابیل “ما واقعا نمی دانم اگر مردم حتی رفتن به نوبه خود تا. هنگامی که ما دیدم که بلیط فروش شد, آن را فقط احساس اطمینان بخش است. بود که همه ما نگران بودند و سپس آن را مانند: اجازه دهید بیرون رفتن و انجام آنچه که ما انجام دهد.”

بنابراین می کند که هار پاسخ ميانگين گروه برای خوب است ؟ نه دقیقا. یا دقیق تر: مطمئن نیستم.

به نظر می رسید مانند پیر و قابیل هنوز وزن گزینه های خود را هنگامی که ما صحبت کردیم و به آنها از طریق یک کنفرانس تلفنی از تور خود را نهایی توقف در سیاتل دو هفته پیش.

در احساسات است که در ابتدا خود را نشان می دهد پشت در شیکاگو در شب سال نو:

Pierre: آن را در حال حاضر احساس می کند مانند آن را 10 سال پیش. اما وجود دارد قطعا بسیاری از اعصاب به خصوص برای من. من تا به حال نشده است آواز این آهنگ ها برای مدت طولانی و صدای خود را تغییر به شما به عنوان مسن تر. بنابراین من مطمئن هستم که اگر من می خواهم که قادر به دریافت از طریق آنها دوباره زمانی که شما از طریق پر عجله آدرنالین شما واقعا می توانید تنها بر روی صحنه است. هنگامی که من از طریق آن هر چند آن را مانند “اوه جهنم آره. اجازه دهید این کار را.”

در گروه تصمیم در سال 2016 به رفتن در وقفه:

Pierre: من به یاد داشته باشید احساس یک احساس آرامش فقط در این ایده از توقف. من هرگز واقعا به حال این ایده. زمانی که من آن را شنیده بودم: “اوه [تلخه] که برای تلفن های موبایل بزرگ!” دختر من به تازگی متولد شده است و دیده بودم چقدر سخت بود به جاش به دور از او. من نمی دانم اگر من می تواند مسئولیت رسیدگی به آن را به عنوان به خوبی به عنوان او.

قابیل: ما امر شده ایم بسیار بیشتر شکسته به پایین گروه از انسان ها اگر ما تا به حال فقط نگه داشتم. ما خیلی بیشتر تجدید در حال حاضر. و من فکر می کنم آن را خوب است برای افرادی که گروه ما به درک که ما در حال رفتن برای همیشه در اطراف هنگامی که شما می خواهید ما وجود دارد و مانند ما در اطراف برای سال های بسیاری ، ما سرب مختلف زندگی در حال حاضر و پس از آن نمی شود که راه دوباره. ما عشق است که ما افرادی که در مورد مراقبت از گروه ما و ما سپاسگزار به این, اما ما صرف مقدار زیادی از زمان واقعا نمی مراقبت از زندگی خود ما.

در آنچه در حال حاضر متفاوت:

قابیل: ما در موقعیت به یک کمی بیشتر تولید با ما در این زمان ، نمایش کمی بزرگتر و کمی pizazz نه فقط ما در یک باشگاه های تاریک. و بطور غیر عادی و مرموز من احساس می کنم مثل ما خیلی سخت تر به عنوان یک گروه از ما مقدار زیادی از شب نسبت به پایان.

Pierre: برای خودتان صحبت می کنند! [می خندد.] من فکر می کنم تفاوت بزرگ این است که ما پیدا کردن تجربه از تور در حال حاضر در کل خیلی بهتر از این شده خواهد بود اگر ما تا به حال فقط نگه داشتم.

قابیل: واقعا چیز عجیب و غریب هیچ یک از ما می تواند درک چهار سال پیش: به نظر می رسد مهم نیست که چقدر موفق هستید, شما همیشه نگران گام بعدی نگران در مورد چگونه به نگه داشتن در حال حرکت نگران شکست. آن را سخت برای به دست آوردن چشم انداز موفقیت خود را. آن زمان ما پمپ ترمز به گام به عقب. برای من, آن را در مورد چه چیز بزرگ بعدی برای ما است دیگر. آن را مانند: ما در اینجا اجازه دهید بازی موسیقی و ببینید چه اتفاقی می افتد.

در فن تعامل بیشتر بودن شدید این زمان:

قابیل: این یک انفجار. ما انجام داده ایم این ملاقات و خوش آمد می گوید با VIP بسته است. در آن مردم به ما بگویید که در تمام این داستان در مورد چگونه موسیقی ما نهفته است زندگی خود را چگونه آنها ملاقات عزیزان خود را از طریق موسیقی ما.

Pierre: من متوجه شده است که مرتب کردن بر اساس مسائل هنگامی که من در نهایت پیوست توییتر حدود چهار سال پیش یا بیشتر. من تا به حال این هجوم مردم به طور ناگهانی به من گفتن ما چه آهنگ ها به معنای به آنها. منظورم این است که من درک می کنم که تمایلات اما در مورد من آن را تام ویتس و واقعی افسانه مانند است. به مردم می گویند چیزهایی مانند که به من فقط ذهن دمیدن و کمی عجیب و غریب اما شگفت انگیز است.

در چشم انداز ساخت یک آلبوم جدید:

قابیل: ما نمی رسید اما من جاستین و مت انداخته اند ایده ها در هر یک از دیگر در تمام طول گفت: “اگر ما را یکی دیگر از آلبوم این ممکن است خوب برای آن است.” بنابراین اگر ما تصمیم به انجام کاری می کنیم باید مقدار زیادی به جلو و از. هیچ برنامه رسمی ، شخصا, من فکر نمی کنم گروه ما انجام شده است نوشتن آهنگ ها و موسیقی های جدید با هم. اما هیچ چیز برای برخی از.

در انتخاب جدید فیلمور خود را برای بازگشت به خانه:

قابیل: ما در حال افتخار به بخشی از باز کردن. وجود دارد بسیاری از سالن های بزرگ در مینیاپولیس و ما به نوعی دوست دارم همه آنها را. آن را سرگرم کننده برای دیدن یکی دیگه باز کردن. من امیدوارم که آن را نمی کند, تغییر پویا مینیاپولیس بیش از حد به شدت اما ما هیجان زده به آن بازی است.

که جعبه سیاه [خیابان اول] خوب بوده به ما. یکی از مدیران ما همواره رابطه خوبی با زندگی ملت به طوری که برای ما خوب بیش از حد. ما مبارزه سخت و طولانی نبرد پذیرفته شود در مینیاپولیس در اوایل روز است. هیچ کس واقعا در ما گوشه تا بعد.

ما اولین بار بازی اول خیابان بود فروخته سرمقاله روزنامه نشان می دهد که احساس می شود اما ما تا به حال به بازی بسیاری از مکانهای دیگر برای دریافت وجود دارد. بنابراین ما لازم نیست که هر مدرسه وفاداری به هر محل جز شاید [آستین بین رفته همه سنین club] Foxfire سالن که به ما کمک کرده تا ما شروع می شود.

همانطور که برای آینده خود برنامه تور (یا فقدان آن):

Pierre: من فکر می کنم ما در بر داشت که سه هفته در یک زمان ممکن است کامل باشد, اگر ما می توانیم که اتفاق می افتد. من قطعا فکر نمی کنم ما آن را انجام دهد مانند ما استفاده می شود به انجام آن بود ،

قابیل: ما در حال رفتن به انگلستان در ماه مه. هیچ چیز دیگری تایید نشده است. مردم ما شده اند به دنبال مسائل, اما ما واقعا نمی خواهید به طور کامل متعهد به هر چیز دیگری تا زمانی که ما به اتمام این تور است و تا زمانی که ما تو را دیدم که چگونه از آن پایین رفت. اما آره, آن بزرگ شده است, بنابراین من حدس می زنم ما می توانیم نگاه به آینده در حال حاضر.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de