لندن, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — Africell ایالات متحده متعلق به شبکه تلفن همراه اپراتور با بیش از 12 میلیون نفر در چهار کشور آفریقایی است که با خوشحالی به اعلام تکمیل قابل توجه گروه ساماندهی.

این ساماندهی شامل باز کردن یک جدید در لندن سر و حقوقی اختلاط Africell ما متعلق به شرکت مادر در نیوجرسی به رسمیت شناخته شده بین المللی. این ساماندهی مهم استراتژیک گام برای Africell آن را به عنوان به دنبال ساخت در زمان عملیات و موقعیت خود را برای فرصت های هیجان انگیز در بازارهای جدید است.

زیاد Dalloulبنیانگذار و مدیر عامل شرکت Africell گفت: “گروه ساماندهی یک لحظه مهم برای Africell. تغییرات تصویب گواهی ما به عنوان یک شرکت با پررنگ رشد برنامه کاملا چشم انداز بین المللی و بالاترین استانداردهای راهبری و انطباق. Africell را فرهنگ کارآفرینی کشیده شده از لبنانکه در آن Africell تاسیس شد و هنوز هم به درایو کسب و کار, اما ما جدید لندن پایه می دهد یک پلت فرم جدید که از آن ما می توانیم تحویل مرحله بعدی ما شرکت توسعه”.

ایان پاترسونمدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Africell گفت: “که مقر آن در پویا hub مانند لندن و ثبت شده در عمده مرکز مالی بین المللی مانند نیوجرسی می دهد Africell برتر دسترسی به سرمایه گذاران و شرکای. آن را نیز بهبود می بخشد دید – و achievability – هیجان انگیز جدید فرصت های کسب و کار از جمله به عنوان چهارمین شبکه مجوز در آنگولاکه Africell اخیرا دعوت به ارائه پیشنهاد و که ما مشتاق به دنبال همکاری با دولت آنگولا“.

Africell فراهم می کند سریع و کم هزینه و قابل اعتماد همراه پوشش شبکه و مرتبط با فن آوری خدمات به میلیون ها نفر از افراد جوامع و کسب و کار در چهار پر جنب و جوش از کشورهای آفریقایی: سیرالئوناز گامبیا, جمهوری دموکراتیک کنگوو اوگاندا. در سال 2019 Africell اعدام یک سرمایه گذاری قابل توجهی از ایالات متحده برای توسعه بین المللی امور مالی شرکت (USIDFC قبلا OPIC). سرمایه گذاری حق بیمه است مهر تایید از یکی از جهان را با بالاترین کیفیت موسسات اثبات کیفیت Africell حکومت و استراتژی و دادن شرکت و قدرت مالی برای ارائه موثر رشد در بازارهای در سراسر آفریقا.

علاوه بر تکمیل گروه سازماندهی مجدد Africell با خوشحالی به اعلام انتصاب Magase Mogale به عنوان شرکت رئیس امور حقوقی. Mogale خواهد شد که مستقر در لندنکه پیشتر به عنوان رئیس خدمت مشاور حقوقی برای سردر سرمایه و نظارت بر Africell را رعایت استانداردها و تنظیم سیاست های طراحی شده برای حمایت از رشد کسب و کار در حال حاضر و آینده بازار.

اظهار نظر در انتصاب خود Magase Mogale گفت: “Africell است که یک شرکت با سابقه عالی و چشم انداز رشد, روشن, توسعه اقتصادی و اجتماعی تاثیر و قابل تحسین فرهنگ است. من نگاه به جلو به کمک استراتژی شرکت و کمک به حفظ آن بسیار بالا و استانداردهای قانونی رعایت و حاکمیت شرکتی”.

در مورد Africell

Africell یک آفریقایی های تلفن همراه تکنولوژی شرکت با ما مالکیت و مدیریت مبتنی بر. امروز این شرکت در خدمت بیش از 12 میلیون مشتری در سراسر آن چهار بازار.

Africell است disruptor: مشتاق به چالش ناکارآمدی در آغوش تفکر تازه و ارائه خدمات و محصولات نوآورانه است که یک تفاوت عملی به مردم عادی.

ما مسئولیت اجتماعی شرکت ها و مثبت جامعه تاثیر به عنوان به خوبی به عنوان ما روحیه کارآفرینی و شفاف در فعالیت های کسب و کار را Africell ایده آل شبکه تلفن همراه ارائه دهنده آفریقا آینده.

منبع Africell برگزاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im