رئیس جمهور و رقیب اعتصاب قدرت های معامله پس از چند ماه از اختلافات

رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود عبدالله عبدالله امضا یک قدرت هسته ای برای پایان دادن به یک ماه به طول سیاسی, بن بست, غنی و عبدالله گفت: روز یکشنبه یک گام است که می تواند صاف و تلاش برای پایان دادن به این کشور در طولانی مدت جنگ.

عبدالله اختلاف داشتند نتایج انتخابات در ماه سپتامبر و اعلام تشکیل یک دولت موازی در اوایل سال جاری تضعیف غنی: دولت در زمانی که ایالات متحده در تلاش برای پیشبرد روند صلح با طالبان برای پایان دادن به 19 سال از جنگ افغانستان.

“امروز یک روز تاریخی برای عزیز ما افغانستان. افغان ثابت کرده اند که آنها متعهد به منافع ملی خود را با رایج تفکر” غنی گفت: در طول مراسم.

“در روزهای آینده ما امیدواریم که با وحدت و همکاری ما خواهد بود قادر به ارائه زمین برای آتش بس و صلح پایدار” او اضافه شده است.

بحث بیش از نهایی چسبیده نقاط از جمله تخصیص برخی از پست های کلیدی بوده و جریان در طول روز سه منبع گفت.

عبدالله تا به حال می خواستم به کنترل اصلی نمونه کارها از جمله امور مالی یا امور خارجه و در حالی که غنی است موافقت برای این کار او می تواند ارائه کنترل وزارت کشور و منابع گفت: در مدت کوتاهی قبل از معامله امضا شد.

آن را بلافاصله روشن نیست که وزارتخانه هر یک اردوگاه تحت کنترل پس از توافق زده شد.

واشنگتن نا امید شده توسط رشد بست بین دو مردان حتی پس از وزیر خارجه مایک Pompeo سفر به کابل در ماه مارس به واسطه است. آن را تا به حال اعلام کرد برنامه ریزی برای کاهش 1 میلیارد دلار کمک از آنجا که مردان نمی توانند به توافق برسند.

Pompeo گفت: در یک صدای جیر جیر که او “خوشحال” به شنیدن در مورد توافق. “ما تعهد خود را به عمل در حال حاضر برای صلح در افغانستان” او اضافه شده است.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا روز یکشنبه توافق می تواند کمک تعهد بودن دوباره. افغانستان رو به رشد فشار مالی با مالیات بر درآمد در حال سقوط و کمک های خارجی تعهدات ناشی از این سال انتظار می رود به کوچک شدن.

“لطفا تجدید بالقوه خود را به 1 میلیارد دلار کمک را کاهش دهد. در واقع از آنجایی که ما COVID-19 گیر بیشتر اضافه کردن به آن است. با تشکر از شما” Shamroz خان مسجدی سخنگوی وزارت مالیه گفت: در توییتر, برچسب زدن وزیر امور خارجه.

سفارت ایالات متحده در کابل کاهش یافته است به نظر در آینده از کمک های برش.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ همچنین استقبال معامله و به نام طالبان به کاهش خشونت و برای همه طرف به سوی صلح است.

مقامات می گویند یک معامله بین غنی و عبدالله بسیار مهم است برای راه اندازی مذاکرات صلح به عنوان دسته انتخاباتی عبدالله عبدالله نشان دهنده مقدار از این کشور به شمال غرب است.

اما این مذاکرات با تعدادی از استارک چالش به عنوان خشونت در این کشور را افزایش می دهد. یک حمله در کابل در بخش زنان و زایمان این هفته باعث غنی برای تغییر نظامی به یک “توهین آمیز” موضع در برابر گروه های شورشی.

طالبان را رد کرده است مشارکت در حمله اما دولت باقی مانده است و تردید و عصبانی در حال انجام حملات طالبان علیه افغانستان نظامی چیز ساییده شده حرکت برای مذاکرات صلح که با توجه به شروع در ماه مارس است.

ایالات متحده فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد گفت: در روز جمعه که یک تاریخ جدید برای داخل افغانستان مذاکرات صلح تحت بحث و بررسی است که او به زودی به منطقه سفر کنید و سعی کنید برای تشویق به کاهش خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im