طرفداران بپرسید ققنوس به ارائه COVID-19 بودجه امداد به مستند نشده Arizonans

فعالان حقوق مهاجر برگزار شد تجمع در مرکز شهر فینیکس جمعه برای تشویق ققنوس شورای شهر به ارائه یک COVID-19 صندوق امداد به صورت مستند نشده Arizonans.

فعالان می گویند که در حالی که ققنوس و دیگر نهادهای دولتی باید doled بودجه امداد برای ساکنان کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ آنها “چپ مستند نشده جامعه به سقوط از طریق ترک پاسخ به همه گیر.”

این افراد نیست و هر فدرال بودجه امداد و نمی واجد شرایط برای کمک به دولت و کمک های فدرال برنامه های.

این رویداد سازمان یافته توسط Poder در عمل نگاه به طور قابل توجهی متفاوت از این گروه معمول تظاهرات. به ترویج اجتماعی فاصله شرکت کنندگان نشان از وسایل نقلیه خود را در یک 1½ مایل رانندگی از آریزونا کنگره به ققنوس شهرستان سالن.

“مهاجران ستون فقرات ققنوس اقتصادی” Poder در عمل مدیر اجرایی Viri هرناندز گفت. “مستند نشده اند آنهایی که در خارج وجود دارد مطمئن شوید ققنوس در حال اجرا است و پاک کردن … در حالی که دیگران ممتاز برای اقامت و کار از خانه.”

بودجه فدرال به احتمال زیاد نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد

در اوایل ماه مه ققنوس شورای شهر به طور خلاصه مورد بحث این که آیا آن می تواند به ارائه کمک های مالی به مردم بدون وضعیت قانونی با حدود 300 میلیون دلار ارائه شده به این شهرستان از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

در حالی که مراقبت عمل خود را مشخص می کند که کمک های مالی دریافت کنندگان باید قانونی ساکنان ایالات متحده ققنوس دادستان شهرستان Cris مایر گفته است که شورای وجوه به احتمال زیاد موضوع را به دیگر قوانین فدرال و ایالتی است که نیاز به اقامت.

در حال حاضر Poder در عمل به جای آن خواستار این شورا برای ایجاد یک “خصوصی از منابع صندوق امداد” برای افراد فاقد مدارک نهفته جدید کروناویروس.

هرناندز گفت که اگر شهر به طور مستقیم نمی تواند ارائه کمک آن می تواند — و باید — راه اندازی یک صندوق برای مهاجران و تشویق کسب و کار و ساکنان برای اهدای.

“به جای جمع آوری کمک های مالی برای مبارزات انتخاباتی خود را, آنها باید به جمع آوری پول برای مردم است,” او گفت:.

هرناندز گفت: این شهرستان انتظار داریم مردم برای شرکت در سرشماری ایالات متحده خواهد شد که افزایش بودجه شهرستان از دولت فدرال است. لذا باید مراقبت از مردم همان کسانی که در این زمان نیاز است.

درخواست بودجه

در علاوه بر این به هل دادن برای تسکین صندوق Poder در عمل نیز تشویق این شورا به فکر می کنم عاقلانه به آن آماده می شود و به تصویب بودجه سالانه است.

در روز سه شنبه این شورا را اولیه رای گیری در پیشنهاد بودجه که شامل 26 میلیون دلار در بودجه کاهش و 1 میلیون دلار در هزینه های جدید — عمدتا یک پلیس غیر نظامی, بررسی, هیئت مدیره, و اضطراری dispatchers.

ققنوس و بودجه کارکنان هشدار داده است که بیشتر کاهش بودجه می تواند در افق.

اقامت در خانه سفارشات که همراه با COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر هزینه این شهر ناشناخته, اما به احتمال زیاد توجهی مقدار از حد انتظار فروش مالیات بر درآمد.

این ناشناس چه مدت زمان رکود اقتصادی گذشته و چه عواقب اقتصادی خواهد بود.

هرناندز گفت: گروه او اصرار شورا به کاهش بودجه پلیس قبل از آن کاهش دیگر برنامه های شهرستان. Poder در عمل به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای پلیس پاسخگویی در شهر فینیکس که در آن تنش های ساخته شده بین افسران و جوامع اقلیت زیر تعداد رکورد تیراندازی پلیس.

این شورا انتظار می رود که برای رای دادن در یک آزمایشی بودجه در ژوئن 3 و تصویب نهایی در ژوئن 17.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im