ظهور علوم زندگی ادامه حمایت از نوآوری در علوم زندگی با راه اندازی دو مورد جدید سرطان شرکت

لندن, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — ظهور علوم زندگی (‘ظهور’) اعلام راه اندازی دو هیجان انگیز جدید سرطان, شرکت, عکس, درمان, Inc (“PIC”) و Amphista درمان با مسئولیت محدود (“Amphista”) و عمده همکاری بین شرکت نمونه کارها Arrakis درمان Inc (“Arrakis”) و روشه. در ادامه این ظهور را طولانی مدت در سرمایه گذاری و حمایت از اوایل مرحله نوآورانه بیوتکنولوژی شرکت با یک پارادایم-تغییر رویکرد به کشف داروهای جدید. از سال 2006 ظهور-حمایت از شرکت های به دست آمده از مصوبات قانونی برای 14 نوآورانه داروها و محصولات پزشکی, بازتاب کالیبر و تعهد تاسیس دانشمندان, پزشکان و کارآفرینان است که ظهور کرده است. در آن زمان, ظهور, نمونه کارها به دست بیش از 20 خروجی.

امروز اعلام شد که ظهور رهبری از یک $5M دانه سرمایه گذاری دور در آن نمونه کارها شرکت بوستونمبتنی بر عکس است که با تمرکز بر ایجاد تحول در درمان سرطان, هر چند انتخابی تعديل کدشده ترجمه. عکس, شد در تاسیس توسط پروفسور گرهارد واگنر از دانشگاه هاروارد و دکتر ریچارد پیترز. شرکت رهبری مدیر عامل خورشید Altbach و آلن Waltsاجرایی رئیس و شریک سرمایه گذاری در ظهور. بلیندا Termeer, عکس, عضو هیئت مدیره همچنین شرکت در تامین مالی.

به تازگی دو شرکت دیگر تاسیس با ظهور اعلام کرد داستان موفقیت; ماساچوست بر اساس Arrakis پیشگام کشف یک کلاس جدید از داروهای مولکولی کوچک است که به طور مستقیم هدف RNA و گلاسکومبتنی بر Amphista ایجاد اولین-در-کلاس cancer therapeutics که مهار بدن فرآیندهای طبیعی به تنزل و انتخابی حذف بیماری زا پروتئین است.

Amphista که ظهور چرخید خارج از آزمایشگاه Alessio Ciulli در دانشگاه داندیبسته یک $7.5 میلیون سری گرد. Amphista می یابد و طرح های کوچک مولکول است که عمل در راه های مختلف از معمولی PROTACs® و این شرکت تمرکز اولیه این است که برای اعمال آن بینش به طراحی از عوامل ضد سرطان.

Arrakis اعلام استراتژیک همکاری و توافقنامه مجوز با روشه که در آن Arrakis دریافت $190 میلیون صف مقابل پرداخت نقدی با پتانسیل برای رسیدن به پرداخت مجموعا به چند میلیارد دلار برای کشف RNA-هدفمند مولکول کوچک مواد مخدر را در مقابل یک مجموعه گسترده ای از اهداف است. ظهور دهکده Arrakis در اکتبر 2015 با جنیفر Petter, ظهور, شریک سرمایه گذاری آلن Walts و اواخر هانری Termeer.

“ظهور عمیق و پایدار تعهد به تاسیس شرکت با پارادایم تغییر روش است. این یک امتیاز است برای حمایت از دانشمندان و پزشکان و کارآفرینان در شرکت ما به عنوان آنها متوجه مهم پیشرفت های پزشکی. ما نگاه رو به جلو به موفقیت های مشابه در Amphista, Arrakis و عکس گفت:” راج Parekh شریک به طور کلی در ظهور علوم زندگی.

ظهور علوم زندگی, سرمایه گذاری, شریک Arrakis از بنیانگذاران و عکس اجرایی رئیس آلن Walts اظهار نظر “از زمان تاسیس آن در سال 2015 Arrakis تاسیس یک موقعیت رهبری در زمینه کوچک مولکول RNA مدولاسیون. ما هیجان زده برای دیدن به تازگی اعلام کرد با همکاری روشه که حمایت Arrakis’ ماموریت تبدیل مواد مخدر کشف. عکس درمان آماده است برای تبدیل درمان سرطان و ما هیجان زده به همکاری با PIC تیم به عنوان یک سرب, سرمایه گذار.”

ظهور بسیار با تجربه و تیم متنوع از 16 سرمایه گذاری حرفه ای همه آنها از نظر علمی و یا بالینی واجد شرایط شامل سریال کارآفرینان که تاسیس شرکت های متعدد است که باید کشف مهم داروهای جدید برای طیف وسیعی از نیازهای برآورده نشده. این تیم با یک نقش فعال در تاسیس و حمایت از آن شرکت های نمونه کارها.

در مورد ظهور علوم زندگی

ظهور علوم زندگی خداوندی و سرمایه گذاری در اوایل و اواسط مرحله زندگی علوم شرکت هایی که اول یا بهترین در کلاس رویکرد به نیازهای پزشکی برآورده نشده. سرمایه گذاری تیم متشکل از متخصصان با تجربه های گسترده علمی پزشکی و عملیاتی تجربه یک رکورد از کارآفرینی و سرمایه گذاری, موفقیت در آمریکا و اروپا و به خصوص با تمرکز بر حمایت از کارآفرینان و موسسان به ابتکاری جدید پزشکی اشخاص از مفهوم به تصویب. این شرکت سرمایه گذاری در طیف وسیعی از اقشار در علوم زندگی اصولا کشف مواد مخدر را قادر می سازد فن آوری و تکنولوژی پزشکی, تکنولوژی همیشه با تاکید بر نوآوری پارادایم تغییر روش است. ظهور علوم زندگی حضور دارد در بریتانیا و ایالات متحده و فرانسه. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.AdventLS.com

در مورد Arrakis درمان

Arrakis درمان یک شرکت biopharmaceutical پیشگام کشف یک کلاس جدید از داروها که به طور مستقیم هدف RNA. Arrakis در حال ساخت یک خط لوله اختصاصی از RNA-هدفمند مولکول کوچک (rSM) داروهای متمرکز بر سرطان و ژنتیکی معتبر اهداف در بیماری های دیگر مناطق است. این شرکت به ارمغان می آورد با هم رهبران علمی در RNA ساختار شیمی و زیست شناسی همراه با بسیار با تجربه تیم مدیریت و پشتیبان گیری از برجسته علوم زندگی سرمایه گذاران. این شرکت واقع در والتهام ماساچوست. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.arrakistx.com و یا تعامل با آنها را در توییتر @ArrakisTx و یا در ارتباط با.

در مورد Amphista درمان

Amphista درمان یک شرکت biopharmaceutical ایجاد اولین-در-کلاس درمان است که کمک به مهار بدن naturalprocesses به صورت انتخابی و کارآمد در کاهش و حذف بیماری باعث پروتئین است. شرکت خط لوله از رمان مولکول های کوچک است که باعث هدفمند تخریب پروتئین (TPD) متمرکز شده است در به چالش کشیدن بیماری ها از جمله سرطان است. Amphista یک spin-out مشهور TPD متخصص استاد Alessio Ciulli را labs در دانشگاه داندیو بر اساس BioCity , گلاسکو, اسکاتلند. این شرکت تامین می شود پیشرو در علم زندگی سرمایه گذاران از جمله ظهور علوم زندگی اروپایی سرمایه گذاری صندوق اسکاتلندی بانک سرمایه گذاری و BioMotiv. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.amphista.com

در مورد PIC درمان

عکس درمان است Boston, MA-بر اساس بیوتکنولوژی شرکت با تمرکز بر اساسا تغییر چگونه ما درمان سرطان در حال توسعه نسل جدیدی از داروهای مبتنی بر مدولاسیون RNA ترجمه. عکس را درمان هدف “استاد سوئیچ” سرطان مسیرهای سیگنالینگ انتخابی مسدود کردن کدشده تولید پروتئین تعدیل قبل از شروع پیچیده (PIC) است که همواره خود را mRNA ترجمه. عکس درمان انتخابی رویکرد پتانسیل را دارد که به طور همزمان زیر و بم های متعدد oncogenic رانندگان منجر به قدرتمند نسل جدید سرطان-درمان درمان. PIC است که توسط هدایت یک تعهد به بهبود سرطان نتایج بیمار و برای تحقق پتانسیل تکنولوژی ما را به نفع خود. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.pictherapeutics.com

تماس با رسانه ها:

ظهور علوم زندگی
لورا لین
[email protected]

Scius ارتباطات
زن تنومند
[email protected]

منبع ظهور علوم زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر