پیشرفته رادیولوژی همکاران با eInformatics برای ایجاد یک امن تر تجربه بیمار

“اولویت اول ما همواره سلامت و ایمنی بیماران” گفت: Clark Yoderپیشرفته رادیولوژی مدیر عامل شرکت. “صبر در نرم افزار سبب ما برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در حالی که ارائه یک امن تر و کمتر استرس زا محیط زیست برای بیماران و کارکنان ما است.” در علاوه بر این به فن آوری های جدید و پیشرفته رادیولوژی به اجرا در گوشیهای سیاست های ایمنی از جمله استفاده از تجهیزات حفاظتی به طور منظم ضد عفونی تمام تجهیزات و قبل از غربالگری بیماران در هر یک از سایت های بالینی. “این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که ما همه رو به این چالش هم” گفت: آقای Yoder.

تیم Ninkeکه منجر به توسعه eInformatics می گوید: برنامه جدید کاهش شلوغ اتاق انتظار و خوشه عمومی از بیماران در بر داشت در بسیاری از مناطق کشور است. “این است که ما امیدواریم که این برنامه جدید کمک به امن تر و سازنده تر عمل-تجربه بیمار در این زمان بحرانی. این واقعا چیزی است که صبر کنید در مورد تمام شده است.”

روز خود را برنامه ریزی قرار ملاقات بیماران به طور خودکار دریافت یک پیام متنی است که حاوی یک لینک آنها می توانید استفاده کنید برای هشدار به مرکز به محض ورود خود را و برای تکمیل چک در حالی که آنها صبر کنید در ماشین خود را; از جمله COVID-19 غربالگری سوالات. داخل بالینی, سایت پیشرفته رادیولوژی کارکنان می تواند بررسی و پیگیری اطلاعات بیمار در زمان واقعی به عنوان آن است که تغذیه خود را به نظام اطلاعات بالينی. هنگامی که بیمار با موفقیت کامل نمایش پرسش و آماده دریافت کارکنان می فرستد دنبال کنید تا متن دعوت بیمار به مرکز برای قرار ملاقات خود را.

در مورد پیشرفته رادیولوژی
پیشرفته رادیولوژی کانکتیکات بزرگترین مستقل و رادیولوژی عمل در خدمت دولت برای بیش از 110 سال است. پیشرفته رادیولوژی متعهد به ارائه مراقبت های استثنایی از طریق آن به راحتی, راحت, state-of-the-art مراکز تصویربرداری و تجربه خود را زیر تخصص آموزش دیده رادیولوژیست و روش خاص فن. خدمات استثنایی تحویل داده شده است با نگرش مراقبت توسط کارکنان ما و رویکرد نوآورانه ما به بیمار خدمات. پیشرفته رادیولوژی نیز فراهم می کند بیماران و مراجعه به پزشکان با دسترسی آسان به امتحانات و گزارش از طریق اینترنت هر دستگاه متصل. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.adrad.com.

در مورد eInformatics
eInformatics یک پزشک خدمات فن آوری شرکت ارائه برنده جایزه و بازار راه حل های پیشرو به پزشکان در مناطق سوابق پزشکی الکترونیکی (EMR) تمرین مدیریت ارائه دهنده اتوماسیون اداری و با سرعت بالا پزشک به پزشک الکترونیکی اتصال. تاسیس در اواخر سال 1990 توسط یک تیم از افرادی که درک اتوماسیون نیاز از شیوه های پزشکی ما در تلاش برای رفع نگرانی از پزشک شیوه از طریق راه حل های سفارشی و فن آوری های نوآورانه. ما را قادر می سازد مشتریان به اجرای شیوه های خود را موثر تر بهبود مراقبت از بیمار و کاهش هزینه های خود و ارائه بازده قابل توجهی در سرمایه گذاری خود را با ما.

رسانه های تماس:
باب اونگلیستا
مدیر بازاریابی
پیشرفته رادیولوژی
T: 203.337.9701
[email protected]

منبع پیشرفته رادیولوژی مشاوران

لینک های مرتبط

http://www.adrad.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im