آریزونا وزارت حمل و نقل کارکنان درگذشت یکشنبه پس از اصابت یک خودرو در حالی که کار در این بخش اعلام کرد در مطبوعات انتشار پنج شنبه.

فرانک Dorizio, 55, زده شد در حالی که راه اندازی یک علامت هشدار داده است که رانندگان به آسفالت تعمیرات در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 در جنوب ققنوس آزادی مطبوعات گفت.

او اولین بار ADOT کارگر از سال 1998 به زده و کشته شدند در حالی که کار در امتداد یک بزرگراه با توجه به آزادی مطبوعات.

Dorizio پیوست این گروه در اکتبر 2015 به عنوان یک بزرگراه عملیات کارگر در شمال آریزونا و پس از انتقال به شهر فینیکس در سال 2017, با توجه به آزادی مطبوعات.

در زمان مرگ او در بخشی از وزارت حادثه واحد پاسخ که او پیوست و در سپتامبر گذشته برای کمک به راه اندازی و کنترل ترافیک حذف باقی مانده و کمک به رشته رانندگان در ققنوس-منطقه بزرگراه آزادی مطبوعات گفت.

“در حالی که آریزونا وزارت امنیت عمومی در ادامه بررسی آن این است که یادآوری غم انگیز است که رانندگان باید باقی بماند هشدار در اطراف ساخت و ساز مناطق و همیشه آماده برای غیر منتظره” ADOT مدیر جان Halikowski در بیانیه ای گفت. “زندگی بر روی خط هستند که اختصاصی بزرگراه کارگران مانند فرانک Dorizio در حال ساخت چیزهای بهتر برای همه ما در مناطق کار.”

گروه برنامه ای برای نمایش یک پیام در مورد این حادثه در آن سربار تابلوهای پیام در سراسر کشور بیش از آخر هفته به تماس توجه به رانندگان “نیاز به ماندن هشدار در اطراف کار مناطق” آزادی مطبوعات گفت.

یک DPS سخنگوی بلافاصله پاسخ به آریزونا جمهوری درخواست برای اطلاعات پنج شنبه.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im