ADLINE – راه اندازی AI مبتنی بر بازاریابی دیجیتال پلت فرم ساده به تبلیغات و بازاریابی برای هر روز بازاریابان

اسلو, نروژ, مارس 20, 2020 /PRNewswire/ — اسلو مبتنی بر SaaS شرکت ADLINE یک پلت فرم بازاریابی است که وعده به ساده بازاریابی دیجیتال و تبلیغات و حذف طاقت فرسا وظیفه نظارت بر چندین کانال به طور جداگانه برای تجزیه و تحلیل کامل و کلی از بازاریابی موثر. پشتیبانی از 5 میلیون NOK در سال های اخیر سرمایه گذاری این یک فروشگاه توقف ابزار در حال حاضر مجموعه ای به بازار توسط طوفان در Nordics و بین المللی

Adline را متناسب با هر روز بازاریابان و صاحبان کسب و کار بازاریابی, تیم یا سازمان به دنبال یک سیستم ساده به صورت تمام دیجیتال خود را بازاریابی – از تجزیه و تحلیل ترافیک و تبدیل. تمام طراحی شده برای کمک به مارک های قرار گرفتن دید و آگاهی نام تجاری. Adline ماموریت ساده بازاریابی دیجیتال و آن را آسان و در دسترس برای همه.

بودجه گرانبها امروز در بازاریابی و تبلیغات جهان و مربوط به تخصیص و بهره وری و تبدیل بسیار مهم است به ماندن بگیرید پیش از بازی.

این ADLINE پلت فرم است که همه در یکی از آسان به استفاده از ابزار بازاریابی طراحی شده توسط مجازی هوش مصنوعی دستیار النا به شما راهنمایی و مشاوره در بهترین تمرین برای بازاریابی موثر. با روشن شدن دستورالعمل قیمت گذاری بسته به تعداد بازدید کنندگان و پوسته پوسته شدن از استارت به مدل حرفه ای یک گزینه وجود دارد با توجه به تمام SMB اندازه کسب و کار.

با یک نگاه ساده انگارانه و داشبورد گفتن تمام سفر مشتری و پروفایل مخاطبان شما نزدیک می تواند نظارت بر رفتار مخاطبان خود را هزینه هر کسب در تبلیغات خود را و که در آن شما نیاز به گام برای تبدیل. 1000+ سایت های رسانه های و 4 کانال های تبلیغاتی همه زیر یک سقف ساده کل فرایند و اجازه می دهد برای تنظیم ساخته می شود در حالی که لازم است. ساده و در دسترس و کارآمد و شفاف و مقرون به صرفه – این Adline.

کارل ویلهلم Vedvikبه تازگی منصوب شد, مدیر عامل شرکت Adline توضیح می دهد که داستان پشت Adline: ما در حال رفتن را از طریق تغییر بار و ما در Adline بر این باورند که 80% از قبل پر زحمت دستی دیجیتال وظایف در حال حاضر می تواند به صورت خودکار توسط الگوریتم. ماموریت ما در Adline است برای ساده سازی و بازاریابی دیجیتال آسان تر و موثر تر است. با یک تیم از دیجیتال رقبای ما وحدت مهم ترین کانال ها و فن آوری را به یک پلت فرم واحد. ما می خواهیم به موقعیت Adline به عنوان “اولین بار در-گذشته از” داشبورد در روز به روز زندگی روزمره بازاریابان – این که آیا شما فقط شروع کار با بازاریابی و یا شما یک متخصص که فقط می خواهد به کار سریع تر و بهتر است.

خوش آمدید به نسل بعدی DIY بازاریابی دیجیتال است. ساده و سریع است.

برای حمایت از مشتریان در طول زمان دشوار است با توجه به Covid-19 Adline می خواهم به ارائه آن 200 مشتریان رایگان کمپین راه اندازی و استراتژی های دیجیتال مشاوره. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا Adline در https://bit.ly/3e0fnUd

مدیر عامل شرکت کارل ویلهلم Vedvik
ایمیل: [email protected]
Mob: +47-89-97-911

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/adline-professional-as/r/adline—launches-ai-based-digital-marketing-platform-to-simplify-advertising-and-marketing-for-ever,c3089815

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Adline حرفه ای به عنوان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im