تطبیقی پناهگاه باعث می شود آن را علامت تبدیل ظروف حمل و نقل به خانه

او صرف بیش از 22 سال با شرکت های بزرگ و متخصص در ساختمان های مدولار در بخش تجاری.

اما دیو Arfin بود مناظر خود را در مجموعه چیزی کوچکتر و نزدیک به خانه. نه لزوما خانه اش اما کسانی که از غریبه ها.

و repurposed ظروف حمل و نقل وسیله نقلیه است که او را به هدف خود است.

Arfin های honed تجاری تجربه به بازار های مسکونی و راه اندازی خود را در اسکاتسدیل آریزونا-based Adaptive پناهگاه در سال 2018 است. در همین سال او باز دوم در Costa Mesa, California.

این فرصت را برای دیدن چشم انداز خود را به ثمر می آیند و بدون محدودیت از سیاست های شرکت ها و نوار قرمز است. آن را نیز اجازه داده او را به باقی می ماند در یک صنعت که در مورد او و پرشور شده است در حالی که در جهت های مختلف و مورد نیاز هدف.

“من تو را دیدم یک فرصت مسکونی (فضای) برای خودم مشتریان و مصرف کنندگان در این ساختمان مدولار arena” گفت: Arfin مدیر عامل و بنیانگذار شرکت.

Arfin گفت: روند تبدیل استفاده نشده ظروف حمل و نقل به خانه بودند در سایر نقاط کشور در آن زمان بود اما غیر موجود در آریزونا.

او را دیدم آن را به عنوان یک فرصت به آدرس مقرون به صرفه مسکن موضوع.

“وجود دارد و به طور متوسط از 70 ، 000 نفر در حال حرکت در اینجا سالانه است. بسیاری از آنها نمی تواند پیدا کردن مقرون به صرفه مسکن” Arfin گفت.

مقرون به صرفه و پایدار مسکن

تطبیقی پناهگاه بخشی از جهانی کانتینر, خانه های بازار که تولید $44.8 میلیارد دلار در سال 2017 است و پیش بینی شده برای تولید $73.1 میلیارد دلار تا سال 2025 با توجه به متفقین تحقیقات بازار است.

Arfin خرید ظروف حمل و نقل در لس آنجلس و نظارت بر طراحی و اصلاح آن به کیفیت بالا و مقرون به صرفه مسکن در چند خانواده نیروی کار و آموزش و پرورش بازار.

این کار انجام شده است در یک کارخانه محلی و به طور کامل ساخته شده قبل از حمل و نقل به سایت خود. هنگامی که وجود دارد همه که مورد نیاز است برای اتصال به برق و لوله کشی و سایر اصول و آن را به حرکت در آماده است.

Arfin با این نسخهها کار به طور مستقیم با توسعه دهندگان و شرکت ها برای ارائه مسکن در یک کسب و کار به مدل کسب و کار. او نه فروش به مالکان فردی.

مدولار ساخت و ساز سازه های تکمیل 40 درصد سریع تر از سنتی ساخت و ساز Arfin گفت. آن را نیز بیشتر مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست با استفاده از ظروف که در غیر این صورت به هدر.

تا کنون Arfin گفت: 10 خانه های ساخته شده با هدف داشتن حداقل یک مجتمع آپارتمانی اگر نه دو تکمیل شده توسط پایان سال ارائه در هر نقطه از 30-50 خانه.

کسانی که 10 خانه های فروخته شده اند و تمام واقع در Maricopa شهرستان عمدتا در راستای نیروی کار و مسکن در مناطق شهری و روستایی.

“آنها احساس می کنم مثل یک خانه’

قلعه چشمه های آب گرم است که این سایت بیش از نیمی از تطبیقی پناهگاه’ تکمیل خانه. آنها استفاده می شود به خانه حدود یک دوجین از کارکنان گفت: تینا نیومن مدیر فروش و بازاریابی برای رفت و آمد مکرر لوکس در شمال غربی ققنوس.

خانه ها همه کاره بودند و به حمل و نقل آسان حتی تا خاک جاده ای که منجر به این سایت نیومن گفت. کارکنان زندگی در آنها می گویند که آنها راحت هستند ،

“آنها خوب و وجود دارد مقدار زیادی از فضای. آنها احساس می کنم مثل یک خانه به جای یک تریلر یا RV” نیومن گفت. “آنها محکم هستند و به آنها نگاه خوب است.”

تطبیقی پناهگاه است این شرکت برای اولین بار در نوع خود در کشور و همچنین اولین تولید آریزونا وزارت مسکن گواهی مسکونی محصول با استفاده از ظروف حمل و نقل. Arfin امید این می تواند یک راه حل برای مهار بی خانمان مشکل در دره.

“وجود دارد یک نیاز است و نیاز است که به پیشی تولید,” او گفت:.

هر یک از حمل و نقل کانتینر اقدامات فقط بیش از 200-متر مربع است. خانه های ساخته شده می تواند به عنوان کوچک به عنوان آن است و تا به 1400-فوت مربع با اتصال چندگانه ظروف.

از خارج از آنها به عنوان انتظار می رود. بسیار صنعتی و استوار موبایل و شبیه به یک دفتر مرکزی در یک سایت ساخت و ساز. اما گام به گام در داخل و روشن است این است که به عنوان بسیاری از یک خانه به عنوان یک سنتی است که ساخته شده در محل.

صرف نظر از اندازه هر خانه دارای یک اتاق خواب حمام آشپزخانه کامل با نزول stovetop و فر و زندگی و فضای ناهار خوری. با توجه به آنچه توسعه ترجیح می توان آنها را مجهز با فولاد ضد زنگ ویژگی های گرانیت کانتر یا high-end کف.

گسترش فرصت های مسکن

Arfin در حال کار با یک دوجین توسعه دهندگان و سازمان ها.

“ما در حال کاهش هزینه ها و یا زاویه. ما در حال ساخت یک محصول است که با تمام کدهای برای کسی که برای زندگی در خانه” او گفت:.

Arfin به نظر می رسد به جلو به گسترش و ارائه حتی بیشتر مسکن فرصت ها برای کسانی که به آنها نیاز دارید.

نزدیک به 38 میلیون – یا 31.5% – ملت را به خانوارها پرداخت بیش از 30 درصد از درآمد خود را در مسکن با توجه به زیستگاه برای بشریت است. و بیش از 18 میلیون خانوار – یک یا 1 در 6 – پرداخت بیش از نیمی از درآمد خود را مسکن.

“هدف ما برای ارائه به توسعه دهندگان و شرکت های با گزینه ای است که ساده و آسان برای آنها را به خانه مردم که مقرون به صرفه و صرفه جویی در زمان و منحصر به فرد پایدار, مفهوم زندگی,” او گفت:. “ما قادر به مشروع مردم کمک کند.”

تطبیقی پناهگاه

که در آن: ققنوس

کارکنان: دو

جالب آمار: جهانی کانتینر, خانه های بازار پیش بینی شده است تولید $73 میلیارد دلار تا سال 2025 با توجه به متفقین تحقیقات بازار است.

جزئیات: 888-944-5553, adaptiveshelters.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>