Ad Hoc گروه از اکوادور دارندگان اوراق قرضه اعلام حمایت برای بازسازی شرایط در جمهوری اکوادور رضایت درخواست و دعوت به ارز مربوط به آن برجسته اوراق قرضه

لندن, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ — Ad Hoc گروه از اکوادور دارندگان اوراق قرضه (به “Ad Hoc گروه”) خشنود است تا اعلام کند که آن را پشتیبانی تجاری از نظر بازسازی تمام ده سری از اکوادور c.$17.4 میلیارد دلار در برجسته اوراق قرضه دولتی و قانونی به پیشرفت جمهوری اکوادور indentures عنوان منتشر شده امروز در این جمهوری اکوادور رضایت درخواست و دعوت به ارز (“دعوت”). Ad Hoc گروه شامل عمده نهادی دارندگان اکوادور خارجی بدهی های مستقل از جمله در میان دیگران وجوه اداره شده یا توصیه شده توسط AllianceBernstein, Ashmore مدیریت سرمایه گذاری محدود و Ashmore مشاوران سرمایه گذاری محدود Ayres مدیریت سرمایه گذاری LLP, BlackRock مدیریت مالی, Inc. و وابسته به آن BlueBay Asset Management LLP و ولینگتون مدیریت شرکت سهامی عام. گروه موقت است که توصیه می شود توسط خود حقوقی بین المللی وکیل و مورد LLP. وجوه اداره شده یا توصیه شده توسط اعضای گروه موقت در مجموع برگزاری بیش از 53 درصد از اکوادور مجموع بدهی اوراق قرضه دولتی از جمله هر دو در بیش از یا نزدیک به 50 درصد و تقریبا در هر فرد مجموعه است.

اعضای موقت گروه بر این باورند که موفقیت در معاملات فکر با دعوت خواهد شد و سهم قابل توجهی برای حصول اطمینان از پایداری از اکوادور را بدهی خارجی در میان مدت هموار کردن راه این کشور برای دستیابی به پایدار و فراگیر رشد اقتصادی است. در کنار تازه حمایت مالی از صندوق بین المللی پول و دیگر شرکای بین المللی از اکوادوربدهی تسکین ارائه شده توسط اکوادور دارندگان اوراق قرضه پس از اتمام اعلام کرد بازسازی خواهد شد و کمک به دولت در پاسخ موثر به دوقلو COVID و بحران اقتصادی پیش روی کشور است. اتمام موفقیت آمیز از اکوادور تجدید ساختار بدهی را تنظیم مهمی سابقه برای پست-COVID در حال ظهور بازار بدهی وضوح نشان می دهد چگونه یک بدهکار-بستانکار رابطه تاسیس در اصول حسن نیت و درک متقابل می تواند منجر به یک نتیجه مثبت برای همه احزاب است.

منبع White & Case LLP

لینک های مرتبط

www.whitecase.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de