Acura تکرار ردیف جلو مقدماتی رفت و برگشت در جاده های امریکا

Acura تیم Penske
تیلور hustled خود #7 Acura ARX-05 به زمان 1:49.061 در اطراف 4.0-mile Road America مدار با هم تیمی و دفاع از سری قهرمان کامرون سلتنج در ثانیه و سه دهم ثانیه پشت سر گذاشت. این تیلور 20th حرفه ای قطب در IMSA رقابت و دوم خود را برای Acura تیم Penske با اولین ثبت شده در سال گذشته در WeatherTech Raceway Laguna Seca.

در ردیف جلو رفت و برگشت های مکرر Acura تیم Penske را واجد شرایط عملکرد از سال گذشته زمانی که کامرون ادعا قطب رانندگی #6 ARX-05 و بال Castroneves تکمیل ردیف جلو در #7 Acura. کامرون و خوان پابلو مونتویا رفت و در پایان دومین سال گذشته مسابقه در مسیر به IMSA تولید کننده راننده و تیم قهرمانی.

تیلور شروع خواهد شد #7 برای روز یکشنبه دو ساعت 40 دقیقه مسابقه یک بار دیگر co-رانندگی با Castroneves در حالی که مونتویا ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن وظایف رانندگی روی #6 با کامرون.

Acura NSX GT3 Evo تیم
مت McMurry رهبری راه را برای مایر Shank مسابقه تیم فوق العاده رقابتی GT دیتونا رده مقدماتی جلسه خود را آغاز خواهد کرد #86 Acura NSX GT3 هفتم در کلاس های رانندگی وظایف دفاع از سری قهرمان ماریو Farnbacher.

در #57 Heinricher مسابقه با MSR گفتگوی Misha Goikhberg واجد شرایط بیش از یک دهم ثانیه کندتر در هشتم و به اشتراک گذاری با همکاری راننده آلوارو Parente. تا Bechtolscheimer گرد کردن Acura GTD مشروط در مرحله مقدماتی و او شروع خواهد شد شیب مسابقه NSX GT3 Evo از 10هفتم قبل از توزیع به همکاری راننده مارک میلر در فردا مسابقه است.

ایالات متحده زندگی می کنند شبکه تلویزیونی پوشش از جاده امریکا شروع می شود در 1 p. m. EDT در پنج شنبهمرداد 2, on NBC. کامل, پرچم به پرچم مسابقه پوشش نیز در دسترس خواهد بود در NBC Sports برنامه و NBC طلا با NBCSN Trackpass احراز هویت.

Acura موتورسواری و محتوای رسانه های اجتماعی و لینک های ویدئویی از جاده امریکا در دسترس خواهد بود در Facebook (https://www.facebook.com/HondaRacingHPD) و توییتر (https://twitter.com/HondaRacing_HPD). تولید شده توسط CoForce رسانه های دیجیتال YouTube فیلم ها را می توان در یافت: https://www.youtube.com/HondaRacingHPDTV.

نقل قول
ریکی تیلور (#7 Acura تیم Penske ARX-05) قطب مقدماتی اولین قطب از سال 2020 20th حرفه ای IMSA قطب: “این یک آخر هفته بزرگ برای Acura تیم Penske و آن را به خوبی به سیمان قدرت ما ARX-05 نمونه در برنده شدن در موقعیت قطب و انجام آن در یک 1-2 مد. هر دو خودرو شده اند واقعا سریع این آخر هفته. ما نگه داشته مبادله نقطه بالا در نمودار. جاده امریکا یک مسیر است که متناسب با این ماشین خیلی خوب بنابراین ما امیدوار بودند به بیرون آمدن از جعبه قوی برای دریافت فصل ما در مسیر برگشت کمی. ما انجام داده ایم که به این نقطه, اما ما نیاز به ادامه به اجرا در مسابقه راه ما تا کنون در این آخر هفته.”

مت McMurry (#86 مایر Shank مسابقه Acura NSX GT3 Evo) واجد شرایط هفتم در GTD: “مقدماتی رفت و خیلی خوب امروز اما ما به سرعت به جلو بیشتر از ما به پایان رسید تا متاسفانه من زد به ترافیک در چه بوده است من دامان سریع. ما در حال تلاش برای استراتژی برای فردا. وجود دارد یک احتمال قوی باران [فردا] و ماریو [Farnbacher co-راننده] و من هر دو هیجان زده برای آن!”

منبع Acura موتورسواری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de