آریزونا در سنای شنوایی در تلاش برای ساخت ضریح موجود ممنوعیت “پناهگاه شهرستانها” دولت در قانون اساسی فوران در فریاد به عنوان فعالان حقوق مهاجر به نام پیشنهاد نژادپرستانه و رئیس کمیته دستور داد آنها را حذف.

جمهوری خواه ایالت سیلویا آلن پیشنهاد به درخواست رای دهندگان وزن در طرح تصویب شد در امتداد خط حزب پس از یک تاخیر طولانی از روز پنجشنبه جلسه کمیته قضایی مجلس سنا.

پیشنهاد حمایت کالیفرنیا ، mlb آورده هشدارهای از دموکرات ها در مورد بازگشت به “یکی از تاریک ترین سال در آریزونا تاریخ” — مرجع 2010 عبور از قانون شناخته شده به عنوان SB1070 که طراحی شده است برای سرکوب مهاجرت غیر قانونی.

دادگاه تایید قانون ممنوعیت پناهگاه سیاست ها و ویژگی های کلیدی آن: نیاز است که افسران پلیس در حالی که اجرای قوانین دیگر, سوال, وضعیت مهاجرت افراد مشکوک بودن در این کشور غیر قانونی است. از دیگر مفاد مهم قانون — مانند یک نیاز است که مهاجران انجام ثبت نام مقالات — محروم شدند توسط دادگاه.

دموکراتیک بهداشت ، مارتین Quezada گفت SB1070 القا ترس در میان مردم و آزار دانش آموزان در همه نژادها. او افزود که آریزونا نیازی به بان پناهگاه شهرستانها از آنجا که بخشی از قانون منع آنها یکی از معدود مقررات است که جان سالم به در ایالات متحده آمریکا دیوان عالی نقد و بررسی.

“این بی معنی ورزش” Quezada گفت که اندازه گیری های جدید در نظر گرفته شده بود به درخواست تجدید نظر را به پایه های جمهوری خواه رای دهندگان. “همه این است که می کند این است که واسطه کار بد به یک گروه کوچک از مردم است.”

آلن شهادت دادند که جنایی کارتل بودند با استفاده از پناهگاه سیاست های به اجرا مواد مخدر و واردات “عناصر جنایی.”

“اگر ما در حال رفتن به یک ملت از قوانین و احترام به قوانین ما و ملت ما را به هرج و مرج,” او گفت:. “شما نمی توانید زندگی می کنند در یک جامعه از هرج و مرج. باید احترام به قانون است.”

Ducey به نام برای اندازه گیری در ماه ژانویه دولت از دولت آدرس گفته شد نیاز به تقویت دولت خواهد شد که شهرها و استان ها نمی تواند چشم پوشی از قوانین مهاجرت فدرال. این یک تغییر شدید برای دومین دوره فرماندار که تا حد زیادی اجتناب ضد مهاجر تن آغوش خود را سلف جمهوری خواه Jan. آبجو.

پیشنهاد جدید می رود دورتر از قانون موجود است که بارها سازمان های دولتی و مقامات مجری قانون از محدود کردن و یا محدود کردن اجرای قانون مهاجرت فدرال.

تحت اقدامات در حال حاضر در حال حرکت در هر دو مجلس نمایندگان و سنا همه سازمان های دولتی را ملزم به همکاری با مهاجرت فدرال, سازمان های اجرای از جمله مدارس و بیمارستان ها. اگر مورد تایید رای دهندگان خواهد بود پرسید: برای تصویب متمم قانون اساسی در نوامبر است.

Ducey سخنگوی پاتریک Ptak, مورد مناقشه است که اندازه گیری گسترش محدودیت در SB1070. اما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از آریزونا می گوید آن را به وضوح می کند.

“SCR1007 نوبت هر بخشی از آریزونا دولت به مهاجرت مجریان, از بین بردن اعتماد بین جامعه و دولت” دارل تپه سیاست مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از آریزونا گفت: کمیته. اگر مجلس می فرستد و این پیشنهاد را به رای دهندگان است و تصویب آن را به بازگشت به دولت “به قرون تاریک درست بعد از 1070 سیاسی که آشفتگی و ترس گریبانگیر آریزونا.”

جلسه تفویض به هرج و مرج زمانی که حزب جمهوری خواه رئیس کمیته بهداشت ، ادی فرانس وورس قطع یک سخنران به نمایندگی لاتین گروه فعال.

هوگو Polanco زبان برای Latinos آمریکا برای تغییر در آریزونا به نام طرح “بازگشت به نژادپرستی و تفرقه و نفرت از SB1070.”

“وجود دارد هیچ چیز نژادپرستانه در مورد کسی تا اینجا” فرانس وورس قطع شود. “بنابراین من قصد دارم به شما هشدار – شهادت اما شما لازم نیست تند و تیز.”

Polanco فشرده با توجه به زمان ممنوعیت پناهگاه سیاست ها و خواسته های پانل به “رد این نژادپرستانه و تفرقه و نفرت قانون.”

فرانس وورس او قطع شد و مجبور به تعلیق شنوایی زمانی که فعالان آغاز شد فریاد می زدند: “این یک قانون نژادپرستانه و شما اجازه می دهد مردم به صحبت می کنند.”

بعد از یک زنگ تفریح طولانی که در آن امنیت حذف فعالان این کمیته تایید اندازه گیری در یک 4-3, حزب, خط, رای دادن.

دموکراتیک بهداشت ، Lupe Contreras که پدربزرگ و مادربزرگ مهاجرت از مکزیک گفت: او را رد کرد و او گفت: روایت است که مهاجران تمام جنایتکاران.

“وجود افراد بد در هر نژاد و در هر شهرستان و هر کشور و هر شهر” Contreras گفت. “اما زمانی که ما شروع به تصویر می کشد که هر مهاجر است که فرد بد … من فقط نمی تواند ایستاده است.”

جمهوری خواه ایالت ریک خاکستری گفت: اندازه گیری خواهد شد قبل از رای دهندگان تا مردم را نهایی می گویند.

“ما در حال قرار دادن این دور از مردم” خاکستری گفت. “ما نه الزامی این بر روی آنها. اگر اکثریت مردم مخالف هستند به این به آنها این فرصت را به می گویند که و که روشن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im