اقدام DNI Grenell ارائه به نگه داشتن انتخابات اینتل رسمی

اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell خواسته است تا تامین امنیت انتخابات رسمی شلبی پيرسون برای ماندن در پست خود به رغم آنچه که مقامات اطلاعاتی گفت او اغراق که روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات به سعی کنید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخاب شود.

حرکت, گزارش نیویورک تایمز یک صلح ارائه به سازمان های اطلاعاتی او نظارت.

“Amb. Grenell نه از من خواست به ترک” Pierson نیویورک تایمز گفت. “در واقع او را تشویق و تأیید خود را برای حمایت از موقعیت من در اینجا در سازمان است. من نمی خواست به ترک و نه بحث استعفا در هر راه است.”

پيرسون در یک جلسه خصوصی با خانه کمیته اطلاعات گفت: روسیه می خواستم ببینم تهمت انتخاب مجدد پس از آن بازدید از دولت او به عنوان مطلوب تر به کرملین ،

“هوش نمی گوید که” یکی از مقامات ارشد امنیت ملی رسمی سی ان ان گفت. “معقول تر تفسیر اطلاعات است که آنها را به یک اولویت آن را یک مرحله از آن است. این مطلب است که آنها درک جمهور است و کسی که آنها می توانند به کار با او یک dealmaker.”

پیرسون نیز گفت: بار است که رای گیری زیرساخت نشده اند تحت تاثیر قرار و در عین حال توسط هر قدرت های خارجی.

“ما هنوز به شناسایی هر گونه فعالیت های طراحی شده برای جلوگیری از رای گیری و یا تغییر آرا” Pierson گفت. “این برای ما مهم است به باز گفتن که در هر مقطع زمانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>