پس از دو ماه به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell بیش از ساخته شده خود را با انجام رئیس جمهور تهمت را جهت به اطلاعاتی آمریکا کارآمد تر و کمتر سیاسی است.

مدیر Grenell موفقیت به خشم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی که می خواهند آمریکا و سازمان های اطلاعاتی به ادامه نقض حکم خود را با دخالت در سیاست داخلی برای تضعیف رئیس جمهور.

Grenell آمار زمین در حال اجرا در هفته اول خود را در کار با از بین بردن یک دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) رسمی و درخواست اطلاعات در پشت یک بی اعتبار ژانویه 2017 هوش ارزيابی جامعه در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016

او بعدها به جای سر از پف کرده ODNI مرکز ملی مبارزه با تروریسم (NCTC) اعلام برنامه ریزی برای نیروی انسانی کاهش یک حرکت است که کاهش NCTC را همپوشانی با بیشتر قادر به سیا عملیات مرکز.

ریچارد Grenell همچنین بازگشایی پیشنهادات مورد نظر برای دو سال گذشته در مورد چگونه به ساده کردن و کاهش بزرگ ODNI کارکنان در حال حاضر در هزار است.

علاوه بر این مدیر Grenell مجموعه زمینه را برای رئیس جمهور تهمت تصمیم به آتش ODNI بازرس کل مایکل اتکینسون که به تحریک دموکراتیک استیضاح تلاش سپتامبر گذشته زمانی که او آگاهانه کنگره از شکایت علیه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک قرار سیا whistleblower.

جمهوری خواه کنگره بر این باورند اتکینسون بود را از خط خارج ساخت این ارجاع به خاطر (1) شکایت بود و نه هوش ماده — و در نتیجه در اتکینسون قضایی — و (2) مامور سازمان سیا بود که خلاف کاران اما سیاسی عمل که در تلاش برای کمک به Congressman Adam Schiff و دیگر دموکرات ها و ساخت یک مورد برای استیضاح.

من به تازگی توضیح داده شده در New York Post op-ed چرا تصمیم به آتش اتکینسون مناسب بود تماس به این دلایل و به خاطر او مرتکب گناه کبیره برای آمریکا و افسر اطلاعاتی — دخالت در سیاست داخلی.

Grenell انتصاب به عنوان سرپرست DNI شد به طور گسترده ای در محکومیت سیاست خارجی ایجاد و همچنین زمان و افسران سابق اطلاعاتی که ادعا او را سیاسی این ODNI.

اما آنها واقعا نگران آن است که Grenell خواهد depoliticize اطلاعاتی آمریکا کشف هوش جامعه تلاش های سیاسی برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اطلاعاتی ایالات متحده کارآمد تر.

به عنوان یک نتیجه, آن را هیچ جای تعجب است که Grenell را بلندترین منتقدان مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی که با استفاده از اطلاعاتی ایالات متحده به عنوان یک سلاح برای از بین بردن برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس سابق DNI جیمز کف زننده سابق جمهوریخواه و همچنین به عنوان خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff.

برنج که به نام Grenell یک “هک” او را متهم به تبدیل جامعه ایران به یک برگ برنده در انتخابات مجدد ابزار بدون شک نگران است او را به نگاه چگونه ارشد اوباما مقامات از جمله اوباما administrationcNational شورای امنیت — به بیرون درز حساس آژانس امنیت ملی (NSA) هوش.

این نشت در نظر گرفته شده بودند به آسیب مایکل فلین و جف جلسات در طول انتقال. اوباما در شورای امنیت ملی تحت برنج ساخته شده و صدها درخواست برای “demask” نام تهمت کمپین کارکنان از NSA گزارش به طوری که آنها می تواند نشت آنها به مطبوعات.

شبیه انتقاد از Grenell توسط زننده و برنان نشان دهنده نگرانی خود را که او را کشف نقش خود را در ترویج نادرست روایتی از تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است.

این شامل به احتمال زیاد تلاش برنان به فشار ماموران برای استفاده از اعتبار استیل پرونده در تجزیه و تحلیل خود را از تلاش های روسیه برای دخالت در سال 2016 انتخابات سوء استفاده از FISA حکم برای جاسوسی بر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان و نقش خود را در حملات بی اعتبار ژانویه 2017 “هوش ارزيابی جامعه” در روسی دخالت در انتخابات 2016.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا را محکوم کرده است Grenell برای همه دلایل بالا است اما احتمالا بیشتر نگران است که این اقدام DNI را به شدت محدود کردن جامعه اطلاعاتی همکاری است.

Grenell دلیلی برای عمل به عنوان ایالات متحده آمریکا مجلس هوش کمیته در زیر نوشته. شیف ساخته شده است که بی سابقه تلاش های سیاسی به کار کمیته برای تضعیف رئیس جمهور تهمت و رانندگی او را از دفتر.

برخی از جمهوری خواهان به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به كالاها و مواد طبقه بندی شده به شیف چرا که این کمیته دیگر انجام معنادار هوش نظارت. نگران کننده تر این است که اطلاعات طبقه بندی شده است که غالبا به بیرون درز کرده از این کمیته برای صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت سیاسی است.

Grenell ممکن است در عمل در این تماس.

شیف به تازگی با ارسال نامه ای به Grenell او را متهم به تضعیف “بحرانی هوش توابع” نگه داشتن کنگره در تاریکی در مورد ODNI تغییرات سازمانی و هشدار Grenell که آن را “نامناسب خواهد بود برای شما به دنبال هر گونه اضافی رهبری سازمانی و یا نیروی انسانی تغییرات به ODNI در طول خود را به طور موقت تصدی.”

Grenell به احتمال زیاد خواهد شد چشم پوشی شیف نامه.

اگر تایید شده توسط مجلس سنا به جدید DNI, Congressman John Ratcliffe خاصی برای ادامه و گسترش Grenell تلاش برای depoliticize و ساده جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود.

به دلیل coronavirus بحران Ratcliffe احتمالا نمی خواهد دریافت تایید رای در سنا هر زمان به زودی.

در این میان ریچارد Grenell باید بماند البته در تلاش های خود را به مطمئن شوید که امریکا هوش عمل کارآمد فراهم می کند و رئیس جمهور تهمت به بهترین شکل ممکن به هوش نگه داشتن ملت ما امن است.

تیراندازی از برنج برنان شیف و دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان را نمی کند Grenell پایین.

فرد Fleitz رئیس مرکز سیاست امنیتی خدمت کرده است در سال 2018 به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس ستاد شورای امنیت ملی. او قبلا برگزار امنیت ملی و شغل با سیا DIA وزارت خارجه و مجلس کمیته اطلاعات. توییتر: @fredfleitz. ادامه مطلب گزارش از فرد Fleitz — اینجا را کلیک کنید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im