عمل ارائه رایگان منابع آموزش دیجیتال برای دانش آموزان و نیروی کار نهفته COVID-19

“قانون رانده است ماموریت ما و توانایی های منحصر به فرد برای خدمت به دانش آموزان در سراسر چرخه یادگیری با راه حل های که با خود سبک های یادگیری فردی و خدمت به خانواده هایی که در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات ناشی از تعطیلی مدرسه های ناگهانی تغییر به آموزش آنلاین اختلال در برنامه ریزی شغلی و ابهامات ایجاد شده توسط رکورد زیان کار” گفت: عمل مدیر عامل دله Roorda. “سازمان ما اختصاص داده شده خود را برای کمک به مردم برای موفقیت در مدرسه و در محل کار بیش از گذشته شش دهه. امروز متفاوت است. ما همچنان متعهد به حمایت از آموزش و توسعه نیروی کار از طریق نوآورانه ترین تکنولوژی آموزشی و راه حل های اثبات شده.”

رایگان عمل منابع مشخص شده در زیر بخشی از قانون تعهد به خدمت به نیازهای جامعه در طول این زمان به چالش کشیدن. منابع سازگار برای استفاده در صفحه اصلی از طریق آموزش آنلاین و نیروی کار در تنظیمات.

برای دانش آموزان و والدین

  • قانون آکادمی: قانون آکادمی™ یک آنلاین رایگان منابع یادگیری برای دانش آموزان به دنبال بهبود تحصیلی خود را از طریق مهارت های فردی در یادگیری برنامه. آزمون عملی برای PreACT® و عمل® آزمون نیز در دسترس هستند.
  • رایگان Kaplan Test Prep: ارائه شده توسط کاپلان این عمل test prep جلسات و رویدادهای ویژگی های آموزش دیجیتال و آنلاین زندگی می کنند آموزش.
  • عمل صدای مبتنی بر دستیار: آمازون الکسا راهنماهای کاربران از طریق عمل در مراحل ثبت نام از جمله پیدا کردن آزمون تاریخ و مکان است.
  • کالج تحقیقات کاربرگ: این راهنمای رایگان ارائه شده از طریق کالج آمریکایی برنامه انتخاباتی (ACAC) کمک می کند تا دانش آموزان را در درک بازی مناسب و مقرون به هنگام تحقیق در مورد کالج ها و شناسایی که مدارس آنها می خواهید به درخواست.

برای مربیان

  • icurio: از طریق icurio®معلمان, دریافت, رایگان, دسترسی سریع به بیش از 360,000 سرپرستی, بررسی و حفظ استانداردهای تراز منابع از باز بهترین منبع آموزشی (OER) ارائه دهندگان.
  • اجتماعی و عاطفی یادگیری صفحه اصلی ارتباط: پدر و مادر مواد و برگه ها رایگان هسته ابزارها و راهکارهای اجتماعی و عاطفی یادگیری است که می تواند در خانه استفاده می شود.
  • هرا Science: An adaptive سیستم یادگیری برای دانش آموزان مدارس متوسط با هدف توسعه علمی و استدلال و پرورش اعتماد به نفس در بنیادی.
  • قانون آکادمی: معلمان می توانند با استفاده از قانون® Academy برای ارزیابی دانش آموزان خود را’ تسلط بر ریاضی زبان انگلیسی/زبان هنر و علم, مفاهیم ضروری ارائه بازخورد برای یادگیری فردی.

برای جویندگان کار

  • عمل® WorkKeys® ملی آمادگی شغلی گواهی (NCRC): در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده مدارک تحصیلی و مدارک مهارت های ضروری برای کارفرمایان بر اساس نمرات در عمل WorkKeys ارزیابی.

برای آموزش و نیروی کار طرفداران

  • قانون سازمان های دولتی: آموزش و پرورش و نیروی کار طرفداران می توانید شبکه و به اشتراک گذاری بهترین شیوه با 18,000+ آموزش و پرورش و نیروی کار حرفه ای در سراسر کشور.

برای کشف بیشتر در مورد این منابع مراجعه کنید قانون آنلاین در: https://www.act.org/content/act/en/covid19.html

در مورد عمل

عمل یک ماموریت محور سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به کمک به مردم رسیدن به آموزش و پرورش و محل کار و موفقیت است. ریشه در 60 سال پژوهش و عمل است که یک رهبر مورد اعتماد در کالج و حرفه ای آمادگی راه حل. هر سال قانون عمل می کند میلیون ها نفر از دانش آموزان و جویندگان کار و مدارس و سازمان های دولتی و کارفرمایان در ایالات متحده و در سراسر جهان با منابع یادگیری ارزیابی پژوهش و اعتبار طراحی شده برای کمک به آنها موفق می شوند از مدرسه ابتدایی از طریق حرفه ای. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.act.org.

تماس با ما:
اد Colbyعمل روابط عمومی
319.337.1147; [email protected]

منبع عمل می کنند

لینک های مرتبط

http://www.act.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>