در سراسر مینه سوتا, پرستاران را رایگان خانه تماس با بیماران مبتلا به درد

در وسط یک بیماری همه گیر پرستاران مانند اموزش Verchek در حال ساخت خانه تماس.

آنها انجام می دهند به صورت رایگان.

آنها آن را انجام می دهند چرا که مردم ناراحت هستند و آنها می تواند کمک کند.

“آنها به من زنگ زد و به من گفت: ‘ما در حال آمدن به شما’ ” گفت: برندا Strandmark, 52, که مبارزه مشکلات بهداشتی برای چندین دهه است که خود را با سمت چپ ضعیف ریه ها و استخوان های شکننده و ناتوان کننده درد است. “آن اشک را به چشمان من واقعا داد.”

یک کاشته پمپ حاوی مقادیر کمی از داروی مسکن به طور مستقیم به ستون فقرات او اجازه می دهد او را به حرکت در اطراف شهرستان عجله به خانه پس از سال ها از درد شدید آن محدود او را به تخت بیمارستان.

در روزهای اولیه از خاموش شدن درد پمپ در حال اجرا بود پایین و او را بیمه نمی پوشش هزینه های در صفحه اصلی مراجعه کنید و دوباره پر کردن. او می تواند یا ماندن در خانه اجرا پزشکی و لغزش به دردناک خروج و یا او می تواند سر به درمانگاه و او را شانس با COVID-19.

پس از آن تماس بگیرید. پزشکان او را در نورا کلینیک درد بودند و پوشش هزینه های مراقبت در منزل برای بیماران است که می تواند آن را ندارند.

“این است که زندگی یا مرگ من” Strandmark گفت. او در مدیکر و مدیکر را پوشش نمی هزینه در دیدار خانگی نورا ارائه شده به صورت رایگان. “خدا را شکر. من برکت قلب خود را برای آن.”

Verchek و سه نفر دیگر از پرستاران داوطلب برای همه گیر خانه-تماس با وظیفه دانستن خطرات. هر مراقبت های بهداشتی کارگر می داند که خطرات و درک نیاز دارید.

بيماران آثار او را با برخی از مهمترین آسیب پذیر به ویروس ها: افرادی که ضعیف و سالمندان و رفتن را از طریق شیمی درمانی یا فرسوده توسط چندین دهه زندگی در مزمن و ناتوان کننده درد است.

هنگامی که ما در خانه بمانند برای جلوگیری از گسترش coronavirus این مردم ما محافظت می کند.

این مردم Verchek و دیگر پرستاران محافظت با مراجعه به آنها را در خانه به جای درخواست از آنها برای ایجاد راه خود را به یک درمانگاه اتاق انتظار. آنها سفر دولت از قفل-کردن خانه های پرستاری برای یک بیمار Verchek سوار چهار ساعت برای کمک در Ely.

وجود دارد هنوز هم کافی نیست کیت های آزمایش و ماسک برای رفتن به اطراف. به جای تجهیزات پزشکی این بیمارستان ها نیاز به پرستاران ضربه زدن به فروشگاه های سخت افزاری.

“ما به لاو و Menards و خریداری نقاشان’ مناسب و N95 ماسک قبل از آنها فروخته شد,” او گفت:. آنها جیره آنچه آنها را به عنوان آنها سفر در سراسر کشور.

“ما با قرار دادن ماسک بر روی هنگامی که ما به خانه و پوشیدن آن کل بازدید. ما اضطرارا شستن دست ما است. ما اضطرارا تمیز کردن تجهیزات ما,” او گفت:. “ما هیچ وقت نمی دانید زمانی که کادر بعدی از ماسک در حال آمدن است, بنابراین ما در حال تلاش برای بسیار آگاهانه از آن است.”

اگر کسی اضافی ماسک برای اهدا Verchek می گوید به کمک آنها به یک بیمارستان است. او دوستان مشغول به کار در مینه سوتا بیمارستان در خط مقدم از شیوع ویروس و او می گوید: “آنها وحشت زده.”

در نهایت وجود خواهد داشت به اندازه کافی تست کیت و ماسک برای رفتن به اطراف. تا آن زمان مینه سوتا است با احتیاط بازگشایی غیر ضروری اما بشدت از دست رفته کسب و کار است که نمیفهمد چگونه به انجام کسب و کار خود را بدون به خطر انداختن دیگران است.

این هفته این بود که زمین های گلف. گلف بسیار اجتماعی دور, ورزش, برای شروع, و البته مدیران باید برنامه ای برای نگه داشتن همه چیز امن و بهداشتی و 6 فوت از هم جدا.

نورا دقت درد مدیریت یک کسب و کار است که ارائه شده است پیشنهاد خود را به دولت امیدوار به بازگشایی درمانگاه و رزومه اعمال جراحی الکتیو.

“ما می خواهیم به درد روش های در نظر گرفته شده ضروری است,” دکتر گفت: David Schultz که تاسیس نورا درمانگاه با برادر خود دکتر پیتر شولتز. از آنجا که اقامت-صفحه اصلی سفارش آنها تا به حال به کردند نیمی از درمانگاه خود را کارکنان.

“این بحث” دیوید شولتز گفت. “این سخت است برای گفتن یک استروئید اپیدورال ضروری است مراقبت های بهداشتی. اما اگر شما در بدبختی و درد شما نمی توانید خواب شاید در آن است.”

ارائه رایگان صفحه اصلی بازدیدکننده داشته است می افزاید: به فشار مالی برای کسب و کار است که باعث می شود بسیاری از پول خود را از روش های جراحی آن را دیگر نمی تواند انجام دهد.

بازگشت در کسب و کار به معنی بدانند چگونه به ارائه مراقبت های بدون انحراف مسیر ماسک و ضروری لوازم پزشکی به دور از بیمارستان ها و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. آن می تواند به معنای استفاده مجدد از شخصی دنده محافظ برای کارکنان و repurposing تبلیغاتی bandannas به ماسک برای بیماران.

“ما فکر می کنم ما می توانید از طریق این” شولتز گفت. “ما باید به آنچه که حق با بیمار, بنابراین ما در حال انجام آن است. و ما احساس خوبی در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de