اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا درخواست یک دادگاه فدرال به آزادی نه نفر از مهاجرت و سفارشی اجرای بازداشتگاه در تاکوما واشنگتن, دلیل بازداشت شدگان در معرض خطر هستند در طول شیوع کروناویروس.

مدارک دادگاه واصل شد روز دوشنبه برای نه مهاجران که بخشی از تعداد زیادی از بازداشت شدگان قرار دارد در یخ بازداشتگاه در تاکوما با توجه به رول تماس بگیرید.

و تپه اشاره کرد بازداشتگاه واقع در خارج از سیاتل یکی از این کشور به نقاط مهم برای موارد و مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به شیوع کروناویروس.

نه باید از قبل موجود شرایط — مانند بیماری های ریوی, بیماری قلبی, دیابت, بیماری صرع, بیماری های کلیوی, اختلالات خود ایمنی آسم و فشار خون بالا رول تماس گفت.

در دادگاه مقالات آیتالله سیستانی با ذکر استدلال از کارشناسان پزشکی گفت: زندانیان باید منتشر شود که به دلیل سن بالا و احتمال ابتلا به ویروس در یک “جمع محیط زیست” رول تماس گزارش شده است.

“در شرایط عادی یخ است و ثابت کرده است که قادر به حفاظت از بهداشت و ایمنی از بازداشت مردم” گفت: Eunice Cho یک ACLU کارکنان وکیل. “این نه شرایط عادی و افزایش خطر آسیب جدی به مردم در بازداشت از COVID-19 روشن است.”

یک سخنگوی یخ گفت: این سازمان در حال برداشتن گام برای حفاظت از “کسانی که در مراقبت از ما.”

“به عنوان یک اقدام احتیاطی ما به طور موقت تعلیق اجتماعی ملاقات در همه بازداشت امکانات” سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im