William Ackman را Pershing میدان مدیریت سرمایه دیگر هجز در آن سبد سهام, اما هنوز هم برخی از پول نقد برای سرمایه گذاری اگر سهام کاهش بیشتر به عنوان ایالات متحده جنگ coronavirus شیوع میلیاردر سرمایه گذار گفت: در روز شنبه.

Pershing مربع به دست آورده حدود 2.6 میلیارد دلار توسط مصون سازی آن سبد سهام در اوایل ماه مارس از طریق اعتبار حفاظت از سرمایه گذاری با درجه بالا و عملکرد اعتباری در ایالات متحده ، مقدار زیادی از پول شده است مجددا سرمایه گذاری در سهام این شرکت در حال حاضر دارای.

“امروز ما unhedged و ما دیگر خود هر بیمه” Ackman گفت: در موضوع توییتر https://bit.ly/2xsAEFA و اضافه کرد که او همچنان بر این باورند که هر چه زودتر کل ایالات متحده تعطیل است, بیشتر از زندگی ذخیره خواهد شد و هر چه زودتر اقتصاد را بهبود می یابند.

“هر روز ما منتظر ما طولانی جمعی ما بدبختی” Ackman گفت.

او گفت: CNBC در یک مصاحبه در مارس 18 که او فکر کرد که بهترین روش برای کشتن coronavirus بود برای بستن مرزها و تعطیل کل کشور, محرومیت خدمات ضروری برای 30 روز.

S&P 500 و Dow Jones Industrial Average به شدت کاهش یافت و پس از این مصاحبه پخش شد.

او بعدها گفت که مصاحبه نمی شد طراحی شده برای فعال کردن شرکت خود به سود از هر گونه معاملات با رد برخی گمانه زنی رسانه ها است که او تا به حال به عمد تحت فشار قرار دادند بازارهای پایین تر به پول خود هجز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im