ACGME اعلام جدید تنوع و شمول جایزه

“از بین بردن نابرابری های سلامت نیاز به یک تعهد از همه—حتی و به خصوص در زمان بحران گفت:” ACGME رئیس تنوع و شمول افسر William A. McDade, MD, دکترا. “با راه اندازی این جایزه سالانه به ACGME را روشن نوآورانه ترین و نمونه طرح های که درایو تنوع و شمول در GME.”

این جایزه را تشخیص دهد:

  • نوآوری و تعالی برای شناسایی و راهنمای قبل از رزیدنت آموزان را در زمینه پزشکی و تحقیقات پزشکی
  • پروژه هایی که آدرس, افزایش استخدام و حفظ متنوع کمتر ساکنان همراهان اعضای هیات علمی و GME کارکنان
  • تلاش برای ترویج و فراگیر در محيط يادگيری بالينی

برندگان جایزه خواهد بود علنا افتخار برای موفقیت خود را در ACGME آموزشی سالانه کنفرانس. آنها را دریافت لوح یادبود و شامل یک جایزه نمایش در ACGME ، هر تنوع و شمول awardee و همچنین به عنوان یک مهمان در هر awardee دریافت خواهد کرد سفر به سالانه آموزشی کنفرانس و تسهیلات پرداخت می شود ACGME. ثبت نام کنفرانس لغو خواهد شد.

آخرین مهلت برای نامزدی برنامه های کاربردی برای مراسم تحلیف 2021 ACGME تنوع و شمول جایزه ژوئیه 17 سال 2020 در 5:00 p. m. مرکزی.

اطلاعات بیشتر در مورد تنوع و شمول جایزه از جمله نحوه ارسال نامزد.

این ACGME خصوصی است, غیر انتفاعی, سازمان های حرفه ای مسئول اعتباربخشی حدود 11,700 اقامت و یاران برنامه ها و حدود 850 نهادهایی که حامی این برنامه ها در ایالات متحده. اقامت و مشارکت در برنامه های آموزش حدود 140,500 مقیم و همکار پزشکان در 181 تخصص و تخصصی. این ACGME ماموریت برای بهبود مراقبت های بهداشتی و سلامت جامعه با ارزیابی و پیشبرد کیفیت اقامت پزشکان آموزش و پرورش از طریق مجوز رسمی.

منبع تأیید شورای تحصیلات تکمیلی آموزش پزشکی

لینک های مرتبط

https://www.acgme.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de