متهم ال پاسو توده تیرانداز چهره 90 جنایت نفرت شمارش

تگزاس مرد متهم به عمد هدف قرار دادن مردم, مکزیکی, میراث, در یک تیراندازی داد و بیداد که به کشته شدن 22 نفر در ال پاسو فروشگاه وال مارت در سال گذشته شده است تحت تعقیب در 90 فقره فدرال نفرت جنایات به دادگاه سند ظ روز پنج شنبه.

این هیئت منصفه فدرال کیفرخواست اتهامات پاتریک Crusius, 21, 22 فقره از جنایات نفرت منجر به مرگ 23 نفرت جرائم مربوط به تلاش برای کشتن و 45 فقره تخلیه اسلحه گرم در رابطه با جرایم ناشی از نفرت

Crusius متهم شده بود در دادگاه دولت در سال گذشته برای عکسبرداری و التماس کرد گناه نیست. او با مجازات مرگ اگر محکوم کرد.

او متهم است که رانندگی 11 ساعت به ال پاسو از زادگاه خود از آلن در نزدیکی دالاس در اوت. 3 سال گذشته و شلیک در خریداران با AK-47 تفنگ داخل فروشگاه وال مارت. او تسلیم افسران که در مواجهه او خارج است.

Crusius اعتراف کرد در حالی که تسلیم و گفته پلیس او را هدف قرار مکزیکی با توجه به ال پاسو پلیس استشهاد منتشر شده روز پس از تیراندازی.

بسیاری از کسانی که کشته شدند Latinos.

در بیانیه دادستان ها می گویند آنلاین ارسال شده توسط Crusius در 8chan یک در حال حاضر از بین رفته پیام هیئت مدیره اغلب توسط افراط گرایان متهم تیرانداز گفت: خود خارج شده و حمله “در پاسخ به اسپانیایی تهاجم تگزاس است.”

فدرال کیفرخواست به نقل از این بیانیه به عنوان همچنین گفت که Crusius بود “دفاع از کشور من از فرهنگی و قومی جایگزینی در آورده با این تهاجم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>