ACADIA, بهداشت و درمان, تحقیقات آغاز شده توسط سابق لوئیزیانا دادستان کل: کان Swick & Foti, LLC بررسی افسران و مدیران Acadia, بهداشت و درمان, Company, Inc. – ACHC

NEW ORLEANS, مارس 27 سال 2020 /PRNewswire/ — دادستان سابق کل لوئیزیانا, Charles C. Foti جونیور, Esq., یک شریک در قانون شرکت از کان Swick & Foti, LLC (“KSF”) اعلام کرد که KSF آغاز شده است و رسیدگی به Acadia, بهداشت و درمان, Company, Inc. (NasdaqGS: ACHC).

ابتدا در مارس 2017, شرکت تبلیغ خود به عنوان “مستقل و پیشرو در ارائه دهنده خدمات بهداشت روانی در انگلستان” اطمینان سرمایه گذاران از آن “قدرت رقابتی” بر “[f]avorable صنعت و قانونی روند.” در اکتبر 24, 2017, شرکت فاش مالی و نتایج منفی برای 3Q 2017 از جمله کاهش را به آن هدایت برای سال مالی 2017 و قابل برش به EBITDA مربوط به آن در انگلستان امکانات ظاهرا رانده شده توسط “پایین سرشماری و بالاتر و هزینه های عملیاتی است.” سپس در اکتبر و نوامبر 2018تحقیقی گزارش نشان داد اتهام سیستماتیک نمونه از بیمار سوء استفاده و غفلت در ده ها تن از امکانات شرکت.

این شرکت شکایت شده در اوراق بهادار دعوی در دادگاه اقدام کلاس برای عدم افشای مواد اطلاعات نقض قوانین اوراق بهادار فدرال که همچنان ادامه دارد.

KSF بررسی است که با تمرکز بر این که آیا Acadia را افسران و/یا مدیران خود را نقض وظایف امانتی به Acadia را سهامداران و یا در غیر این صورت نقض دولت یا قوانین فدرال است.

اگر شما از اطلاعات است که کمک خواهد KSF در آن بررسی شده اند و یا در دراز مدت دارنده Acadia سهام و می خواهم به بحث در مورد حقوق قانونی خود را, شما ممکن است بدون تعهد یا هزینه به شما تماس بگیرید تلفن رایگان در 1-877-515-1850 یا ایمیل KSF شریک مدیریت لوئیس کان ([email protected]) و یا بازدید https://www.ksfcounsel.com/cases/nasdaqgs-achc/ برای کسب اطلاعات بیشتر.

در مورد کان Swick & Foti, LLC

KSF که همکاران عبارتند از سابق لوئیزیانا دادستان کل Charles C. Foti جونیوریکی از برتر کشور بوتیک دادخواهی اوراق بهادار شرکت های حقوقی. KSF در خدمت انواع مشتریان – از جمله سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی و مدیران و سرمایه گذاران خرده فروشی – در به دنبال بهبود برای سرمایه گذاری ضرر و زیان ناشی از تخلف یا تخلفات توسط عموم شرکت های معامله. KSF دفاتر در نیویورک, کالیفرنیا و لوئیزیانا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KSF, شما ممکن است بازدید www.ksfcounsel.com.

تماس با ما:

کان Swick & Foti, LLC
لوئیس کانشریک مدیریت
[email protected]
1-877-515-1850
1100 Poydras خیابان سوئیت 3200
New Orleans, LA 70163

منبع کان Swick & Foti, LLC

لینک های مرتبط

http://www.ksfcounsel.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im