دونالد داوسون گذشته دو دندان کشیده شد حدود سه سال پیش او را ترک با دهان پر از لثه.

یک زن و شوهر از سال قبل از آن داوسون تا به حال هیچ چاره ای اما برای شروع به خوردن غذاهای نرم به دلیل او تا به حال مشکل جویدن از طریق اکثر جامدات.

آن همه تغییر در شنبه, هر چند زمانی که گارد ساحلی ایالات متحده کهنه خواهد بود با توجه به مجموعه ای از دندان مصنوعی در طول یک رایگان مراقبت از دندان رویداد در ققنوس کالج بهداشت دهان و دندان کلینیک در نزدیکی خیابان هفتم و Osborn در جاده ها است.

“من قادر خواهید بود به خوردن حق و راه شما قرار است به او گفت:” در حالی که انتظار در خط و اضافه کرد که اولین چیزی که او برنامه ریزی شده برای غذا خوردن شد “واقعی سالاد.”

حدود 200 جانبازان قبلا داده کوپن در اول بیا اول خدمت اساس برای حضور در “دندان بعد برای دامپزشکان” برای پر کردن استخراج و شستشو با توجه به ریتا پری, یک عضو هیات علمی در این دانشگاه است. داوسون در میان 30 جانبازان مجموعه ای برای دریافت, دندان, او گفت:.

بسیاری از جانبازان در حضور معتقد بودند به تجربه بی خانمانی, با توجه به آزادی مطبوعات در مورد این رویداد. ممکن است برخی دسترسی به خدمات دندانپزشکی و یا بیمه پری گفت.

“این است که واقعا هیجان انگیز برای من است چرا که بسیاری از جانبازان را دریافت نمی (دندانپزشکی) خدمات پس از آنها دریافت و دندان یکی از اساسی ترین نیازهای انسان — شما به آن نیاز دارید برای غذا خوردن به بحث و زیبایی آن کمک می کند تا با اعتماد به نفس گفت:” الیزابت تورس که در خدمت بیش از سه سال در ارتش ایالات متحده قبل از حضور در ققنوس کالج در سال گذشته است. او در میان حدود 40 از دانشجویان و دانش آموزان داوطلب در این رویداد است.

“راستش این (رویداد) هوا قطره قلب من چون دندان ارزان نیست. بنابراین این واقعیت است که مردم خود را با دادن زمان و این کار است که می تواند مانند هزینه صدها دلار آن باعث می شود من خیلی خوشحال به خصوص برای افرادی که واقعا نیاز” تورس ادامه داد.

کالج همکاری برای اولین بار با مرکزی آریزونا دندانپزشکی جامعه بنیاد به سازماندهی شنبه رویداد. برای هشت سال گذشته این بنیاد سازماندهی آن آریزونا ماموریت رحمت رویداد سالانه در شهر فینیکس جذب حدود 2000 نفر به صورت رایگان مراقبت از دندان.

“زیبایی این (رویداد) این است که ما مراقبت از جانبازان که به ما خدمت کرده است و در حال حاضر ما قطعا می توانید آنها را در خدمت و مراقبت از نیازهای خود گفت: Gary Jones, یک دندانپزشک در مسا بنیاد و عضو هیئت مدیره.

“این نیز بسیار مهم است که هر یک از این افراد نه در درد آنها ندارد و عفونت و در بسیاری از اوقات ما می توانید آنها را به یک لبخند است که به آنها اعتماد به نفس بیشتری,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de