ABC/WashPost نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان بیشتر مشتاق’ از بایدن حامیان

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک به دو برابر و پشتیبانی از افرادی که بسیار هیجان زده به او رای نسبت به احتمال زیاد رای دهندگان برای جو بایدن.

جدید ABC News/واشنگتن پست بررسی نشان داد 55 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد رای دهندگان بودند “بسیار مشتاق” در مورد رای گیری برای رئیس جمهور در حالی که تنها 28 درصد از احتمال رای دهندگان برای بایدن گفت: آنها “بسیار مشتاق است.”

همچنین 86 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد رای دهندگان می گویند که مشتاق در مورد رای گیری برای رئیس جمهور در مقابل فقط 74 درصد از بایدن رای دهندگان می گویند همین است.

واشنگتن پست با اشاره به این که در میان اخیر نامزد از هر دو طرف که از دست داده ایم ریاست جمهوری در کمپین های کم شور و شوق رتبه بندی رایج بود به احتمال زیاد در میان رای دهندگان.

از ماه فوریه نسبت ناروا به دست آورده به زمین در میان همه ثبت نام رای دهندگان و همچنین باریک بایدن سرب امتیاز از هفت به دو. امروز مغلوب ساختن پیشی جستن است و 47 درصد از رای دهندگان ثبت شده در مقایسه با بایدن را 49 درصد است.

که کار کردن با یک حاشیه خطا از +/- 3.5 درصد است که تقریبا تهمت قرار می دهد و بایدن در حرارت مرده.

تهمت نیز دیده می شود پشتیبانی قوی برای چه او را به کار گرفته coronavirus همه گیر و قوی اقتصاد ملی قبل از ملی shutdown.

حدود 47 درصد از پاسخ دهندگان اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن به رسیدگی به همه گیر بهتر از بایدن. که در مقایسه با 43 درصد که مورد اعتماد معاون سابق رئیس جمهور ،

و 52 درصد گفت: آنها اعتماد رئیس جمهور برای کمک به اقتصاد در مقایسه با فقط 42 درصد برای بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im