ABC اخبار تعلیق خبرنگار پس از تصویری

ABC News به حالت تعلیق یک خبرنگار بود که ثبت شده توسط این گروه محافظه کار پروژه Veritas ظاهر می شود به شکایت در مورد این شبکه را پوشش سیاسی واشنگتن پست گزارش.

“هر گونه اقدام که خسارت شهرت ما را برای انصاف و بی طرفی و یا به ظاهر از به خطر انداختن آن مضرات ABC News و افراد درگیر” ABC News در بیانیه ای گفت. “دیوید رایت متوقف شده است و برای جلوگیری از هر گونه ظاهر ممکن است از تعصب او خواهد بود reassigned دور از پوشش سیاسی وقتی که او برمی گردد.”

در این ویدئو است که به شدت و ویرایش و رایت شنیده می شود گفت که شبکه “بسیار علاقه مند به رای دهندگان” از نظر پوشش خود را از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. او در ادامه به ذکر South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و سنسور. ctq, D -, Minn. و الیزابت وارن D-Mass., که همه در حال اجرا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

“من فکر نمی کنم ما خیلی علاقه مند به رای دهندگان” او می گوید: در این ویدئو. “ما نیاز به حرکت می کند و بنابراین ما خوشحال هستیم که Buttigieg بود داستان هفته گذشته و ما خوشحال به Klobuchar به عنوان یک موضوع جدید در این هفته و پس از آن زمانی که ما خسته از ما خوشحال خواهید بود اگر الیزابت وارن ضربات در نوادا چون ما چیزی جدید به بحث در مورد.”

او بعد اضافه می کند که شبکه “کارفرمایان نمی بینم صعودی در انجام این کار ما قرار است به انجام است که به حقیقت گویی به قدرت و نگه داشتن مردم پاسخگو باشد.”

پروژه Veritas قبلا نشان داد ABC “Good Morning America” لنگر امی Robach انتقاد از این شبکه در حال اجرا نیست با گزارش جفری اپستاین سه سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>