ابوت به نیوز مکس تلویزیون: اسامی Biz صاحبان که سرپیچی ویروس تعطیلی “نه به حق عمل’

تگزاس ایران با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه در دفاع از خود هیچ-زندان متمم برای متخلفان از coronavirus کاهش در پی جنجالی زندانی از سالن مو مالک که حاضر به پرداخت جریمه برای باز ماندن.

در یک مصاحبه نیوز مکس تلویزیون را “کریس سلکدو نمایش” ابوت تاسف پرونده کمد مو شلی لوتر صاحب سالن a la Mode در دالاس.

لوتر حبس برای اهانت به دادگاه در روز سه شنبه و پس از او حاضر به عذرخواهی و پرداخت جریمه برای نگه داشتن درب باز با وجود هشدارهای رسمی. او دستور داد زندانیان در تگزاس دیوان عالی کشور است.

ابوت شروع به پریدن کرد و در مورد موضوع پنج شنبه اعلام کرد او از بین بردن زندان برای نقض سفارش عطف به ماسبق به 2 آوریل.

“من می خواستم مطمئن شوید که آیا آن در سطح دولت و یا سطح محلی ما خواهد اطمینان حاصل شود که این کار سخت تگزاسی هر چند هیچ گسل از خود را که از دست داده اند خود را از دسترسی به درآمد در حال رفتن به پشت میله ها قرار داده گفت:” نیوز مکس تلویزیون. “که نه به حق عمل.”

در اظهارات خود ابوت همچنین تبلیغ دولت خود را از دست داده و خود را در اولین هفته از بازگشایی گفت: تنها ستاره امور خارجه نشده بود “مواجه می شوند همان مسائل است که غرق نیویورک و نیوجرسی” — و گفت: می تواند وجود داشته باشد باز گسترده تر توسط مارس 18.

“ما مرگ و میر کمتر” از اکثر متحده, او گفت:, و اضافه کرد: “ما میزان بستری شدن مانده است تقریبا سطح.”

تگزاس بنا به گزارش ها بیش از 37,100 موارد و 1,022 مرگ و میر.

“تگزاس مواجه نیست همین مسائل است که ما دیده ایم در نیویورک و یا نیوجرسی و یا در جای دیگر که در آن آنها غلبه بر” او گفت:. “ما باید بیمارستان تامین… من می گویند به دنبال بسیار خوب در حال حاضر, اما ما نیاز به آن را نگه دارید که راه.”

“تگزاس در حال حاضر رستوران ها, مراکز, فیلم, موزه ها” باز ابوت گفت. “همچنین پزشکان و پرستاران و دندانپزشکان برای ارائه مجموعه ای کامل از خدمات بهداشت و درمان… آرایشگاه ورزشگاه دفاتر. آنقدر باز است که در تگزاس است.”

“ما نظارت خواهد برای دو هفته آینده,” او اضافه شده است. “اگر تگزاس می تواند همچنان به انجام یک کار خوب… وقتی که من را به من اعلام on May 18, ما ممکن است باز بیشتر است.”

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink وای یا بیشتر سیستم های اینجا.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de