گوتنبرگ, سوئد, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — در به طور کلی عدم قطعیت و اقدامات انجام شده برای کاهش سرعت گسترش Covid19 و اثرات آنها بر ولوو گروه هیئت مدیره AB ولوو تصمیم گرفته است برای حفظ این پیشنهاد به مجمع عمومی سالیانه در تاریخ 8 آوریل سال 2020 عادی سود سهام از SEK 5.50 هر سهم اما به برداشت پیشنهاد اضافی سود سهام از SEK 7.50 هر سهم.

Volvo گروه قوی و موقعیت مالی خوب و نقدینگی اما از آنجا که هیئت مدیره فرستاده شده اصلی آن سود سهام پیشنهادی و محیط کسب و کار به طور قابل توجهی تغییر. بسیاری از این گروه عملیات خواهد شد و یا به طور موقت بسته و آن را در حال حاضر ممکن نیست تعيين مدت. به منظور اطمینان حاصل شود که ولوو گروه عمل می کنند از موضع قدرت در جریان آشفته در محیط های هیئت مدیره در نظر گرفته است که محتاطانه به حفظ این پیشنهاد به صورت عادی سود اما برداشت پیشنهاد اضافی و سود سهام.

این اطلاعات است که ولوو AB (publ) موظف است به عمومی موجب به بازار اتحادیه اروپا سوء استفاده از قوانین و مقررات. اطلاعات ارائه شده برای انتشار از طریق آژانس از تماس با فرد فوق در 8.20 p. m. به وقت CET در روز 19 مارس سال 2020.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید volvogroup.com/press

Volvo گروه درایوهای رفاه از طریق حمل و نقل راه حل های ارائه کامیون و اتوبوس و تجهیزات ساخت و ساز راه حل های قدرت دریایی و کاربردهای صنعتی تامین مالی و خدمات که افزایش مشتریان ما آپ تایم و بهره وری. تاسیس در سال 1927 ولوو گروه متعهد است برای شکل دادن به چشم انداز آینده پایدار حمل و نقل و زیرساخت های راه حل. Volvo گروه مستقر در گوتنبرگ سوئداستخدام 104.000 مردم و در خدمت مشتریان در بیش از 190 بازار. در 2019, فروش خالص به مبلغ حدود SEK 432 میلیارد دلار (EUR 40.5 میلیارد دلار). ولوو سهام ذکر شده در نزدک استکهلم.
 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
Claes Eliasson, ولوو, گروه, رسانه, روابط, +46-76-553-72-29

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/ab-volvo/r/ab-volvo-s-board-of-directors-withdraws-proposal-of-extra-dividend–maintains-ordinary-dividend,c3064317

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع AB Volvo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net