هارون گوردون رسما به نشانه مقابله با 361º

مشارکت نیز تمرکز بر آوردن هارون گوردون به چین برای کمک به بیشتر ترویج و توسعه ورزش بسکتبال و ارائه بچه ها با فرصت برای یادگیری به درک و عشق بازی.

مدیر کل 361º نام تجاری کسب و کار مرکز ژنگ Yexin بیان “ما هیجان زده به هارون گوردون ما بپیوندید 361º خانواده است. نه تنها او را به یک بازیکن بزرگ در NBA با نادر قدرت انفجاری قوی در حال اجرا و پریدن از توانایی و فیزیکی بسیار عالی هماهنگی اما به همان اندازه مهم است, ما عاشق تناسب بین نام تجاری ما و آنچه که او می ایستد به عنوان یک فرد. این همکاری به ما اجازه خواهد داد همچنان به تقویت حرفه ای بسکتبال عملکرد محصولات در حالی که در همان زمان به کمک بیشتر در آغوش و رشد جوانان ما زیر است. ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند این همکاری بیشتر خواهد شد تاکید است که 361º بسکتبال در حال تبدیل شدن موتور با نام تجاری .”

هارون گوردون است که در فصل ششم با اورلاندو سحر و جادو و آماده است منجر به سحر و جادو دوباره برگشتی. گوردون یک بار تحت تاثیر قرار جهان با فک انداختن dunks در سال 2016 همه ستاره با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه. در این سال 2020 همه ستاره با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه در شیکاگوگوردون می پوشند QU!KFOAM بزرگ 3 کفش بسکتبال ویژه طراحی شده توسط 361°.

من هیجان زده می شود بخشی از 361° خانواده و حمایت از آنها در جاه طلبی های خود را به طور مداوم بهبود محصولات خود و به رشد خود را با نام تجاری در چین و خارج از کشور. این همکاری به من می دهد یک فرصت برای حمایت از 361 در جاه طلبی خود را برای خدمت به جامعه و رشد این ورزش در چین در حالی که در همان زمان اجازه می دهد من به ترک خود را بر جامعه بسکتبال در ایالات متحده آمریکا, چین و سراسر جهان,” گوردون می گوید. “در نهایت من باید از این فرصت برای کمک به ایجاد یک نام تجاری و تکمیل ورودی در طراحی کفش و پوشاک. من همیشه به حال طراحی آرمان بنابراین این بسیار هیجان انگیز است برای من.

در مورد 361º
361° گروه جامع مقالات ورزشی شرکت است که ادغام با نام تجاری, تحقیق و توسعه, طراحی, تولید و توزیع. این گروه در سال 2003 تاسیس شد. متعهد به تبدیل شدن به یک جهان قابل احترام نام تجاری آن را تبدیل به یکی از چین پیشرو با نام تجاری ورزشی شرکت. به عنوان یک نام تجاری پیشرو در کالاهای ورزشی ملی صنعت 361° فعالانه به ترویج و فرهنگ “عشق” تحت هدایت “یک درجه و فراتر از آن” با نام تجاری روح و به طور مداوم به ترویج توسعه اجتماعی مختلف تعهدات اجتماعی مانند اقتصاد و ورزش.آنها قبلا با همکاری NBA بازیکنان ستاره مانند کوین عشق و NBA و CBA ستاره Stephon Marbury و جیمی Fredette. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.361sport.com رسمی Weibo: www.weibo.com/361sport

منبع 361 درجه

لینک های مرتبط

www.361sport.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>