AANP رئیس جمهور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناختن ملی روز پرستار

AUSTIN, Texas, مه 6 2020 /PRNewswire/ — Sophia L. Thomas, DNP APRN, FNP-میلاد PPCNP-میلاد FNAP, FAANP رئيس جمهور از آمریکا انجمن پرستار پزشکان® (AANP) بزرگترین انجمن به نمایندگی پرستار پزشکان (NPs) از تمام تخصص حضور داشتند امروز به امضای رئیس جمهور اعلام به رسمیت شناختن ملی پرستاران روز در کاخ سفید است.

“ما سپاسگزار به رئیس جمهور و دولت او برای ادامه حمایت خود از NPs و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور همانطور که ما حرکت به COVID-19 pandemic” گفت: Thomas. “پرستاران NPs و دیگر تمرین پیشرفته ثبت نام پرستاران (APRNs) در حال کار خستگی ناپذیر در جوامع در سراسر کشور برای مبارزه با این بیماری همه گیر است و ما متعهد به همکاری با رئیس جمهور و فدرال و ایالتی سیاستگذاران برای اطمینان از بیماران دسترسی به بالاترین کیفیت مراقبت های بهداشتی در طول و پس از این بحران است.”

AANP مفتخر به افتخار ملت ما پرستاران NPs و دیگر APRNs در طول پرستاران ملی هفته شروع مارس 6و همچنین در ماه مه را به رسمیت شناختن ملی پرستاران در ماه است. در میان COVID-19 گیر AANP می پیوندد با یک سپاسگزار ملت در پرداخت ادای احترام به این اختصاص داده شده و شجاع مراقبت های بهداشتی, قهرمانان, چه کسی را نجات داد و زندگی های بی شماری در حالی که به خطر انداختن سلامت خود را به خاطر بيماران و کشور ما است.

“من می خواهم به بیان صادقانه و بی ریا با تشکر از ملت ما RNs, NPs و همه APRNs برای تعهد تزلزل ناپذیر خود را به بیماران خدمت می کنند. در میان این همه گیر و در سراسر اولیه تخصص و مراقبت حاد تنظیمات شما در حال ساخت یک تفاوت صرفه جویی در زندگی و حصول اطمینان از بیماران دریافت با کیفیت بالا و مراقبت از آنها سزاوار گفت:” توماس.

ما را تشویق بیماران و ملت ما برای پیوستن به AANP و آن پرستاری همکاران در شناخت پرستاران برای خود ارزشمند کمک به ملت ما و جهان است.

انجمن آمریکایی از پزشکان (AANP) بزرگترین و حرفه ای, عضویت در سازمان, پرستار پزشکان (NPs) از تمام تخصص. آن را نشان دهنده منافع بیش از 290,000 مجوز دفتر در ایالات متحده AANP فراهم می کند قانونی رهبری در محلی و ایالتی و ملی در سطوح پیشبرد سیاست های بهداشتی; ترویج برتری در آموزش و پژوهش و ایجاد استاندارد است که بهترین خدمت NPs ” بیماران و مراقبت های بهداشتی دیگر مصرف کنندگان است. به عنوان صدای پزشک پرستار®, AANP نشان دهنده منافع NPs به عنوان ارائه دهندگان خدمات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه جامع بیمار در مرکز مراقبت های بهداشتی. برای پیدا کردن یک پزشک پرستار در جامعه خود را به npfinder.com. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NPs بازدید aanp.org. برای COVID-19 اطلاعات از AANP بازدید http://bit.ly/2QsuRGr.

منبع انجمن آمریکایی پزشکان, پرستار

لینک های مرتبط

https://www.aanp.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de