AANA رهبران ثابت در حال حاضر زمان برای مبتنی بر شواهد در سیاست و نه سیاست

پارک ریج, Ill., 8 مه سال 2020 /PRNewswire/ — رهبران انجمن آمریکایی پرستار بیهوشی (AANA) با صدور یک هشدار عمل مارس 8, تشویق اعضا برای تماس با قانونگذاران در مورد بهبود دسترسی به مراقبت با کیفیت برای کشور جانبازان.

AANA جمهور کیت Jansky, MHS, CRNA APRN, ایالات متحده آمریکا LTC (ret) و AANA مدیر عامل دکتر راندال D. Moore, DNP, MBA, CRNA—هر دو جانبازان—خطاب به یک سری از “گمراه کننده” و “التهاب” اظهارات ساخته شده توسط انجمن آمریکایی از بیهوشی در این هفته مربوط به وزارت امور سربازان بازنشسته (VA) بخشنامه که اجازه می دهد تا تمرین کامل قدرت برای گواهی ثبت پرستار بیهوشی (CRNAs) در ویرجینیا.

Jansky و مور به نام آسا عمل تلاش برای “ترساندن مردم را به باور که CRNAs ما قرار داده سلامت جانبازان در معرض خطر است.” در خود هشدار Jansky و مور نوشت: “از آنجا که” من می گویند تا ” است نه یک بحث است که حامل هر وزن. در عین حال که دقیقا چه ASA همواره متکی به ترساندن مردم را به باور که CRNAs امن نیست. متاسفانه برای آنها این توجیه کار نمی کند … و هیچ جایی در سیاست گذاری.”

Jansky و مور خطاب هفت ادعای ارائه شواهد مبتنی بر حقایق در مورد CRNAs. “همانطور که از جانبازان مراقبت زیادی در مورد همکار ما برادران و خواهران که باید در خدمت این کشور ما احساس مسئولیت به حقیقت را بگویید و به مجموعه ای از رکورد مستقیم” آنها نوشت و اضافه کرد که ASA را “بیش از حد بالا ادعا می کند در حال از دست رفته چیزی مهم: هر گونه مدرک معتبری به آنها را به عقب.”

“معتبر شواهد نشان می دهد که CRNAs ارائه بالاترین کیفیت مراقبت صرف نظر از عمل تنظیم و یا بیماران وضعیت سلامت. این که چرا CRNAs تنها بیهوشی دهندگان در جلو تیم های جراحی و غالب بیهوشی دهندگان در مناطق روستایی است. آن است که چرا CRNAs پله بالا در خط اول جبهه در طول زمان COVID-19 بحران جدی سیاستگذاران به دنبال حذف موانع به عمل ما در دولت و در سطح ملی” آنها نوشت.

در مارس 21, U. s. Department of Veterans Affairs وزیر بهداشت ریچارد سنگMD با صدور نامه اصرار و امکانات خود را اصلاح آیین نامه اجازه می دهد تا CRNAs به تمرین کامل قدرت.

Jansky و مور حمایت از اقدامات و به ویژه در “همه دست در عرشه طبیعت” از COVID-19 بحران است. در نامه ای به معاون رئیس جمهور آمریکا پنس Jansky و مور نوشت که در حالی که آنها را تحسین رفع موانع و محدوده عمل در طول همه گیر “ما باور داریم که CRNAs باید به طور دائم داده می شود اقتدار به عمل به بالاترین سطح خود را از آموزش و پرورش و آموزش در VA.”

منبع انجمن آمریکایی, پرستار بیهوشی,

لینک های مرتبط

http://www.aana.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de