مراجعه به AI مرکز بین المللی چین نشان می دهد که چگونه “جادویی” موسسات در حال تغییر زندگی مردم

این “معجزه آسا فن آوری” که در حال تغییر زندگی ما هستند آخرین شاهکارهای “جادویی” موسسات در هوش مصنوعی بین المللی Hub چنگدو Hi-tech توسعه صنعتی منطقه است که توسط چنگدو تینفو نرم افزار پارک.

چین تلفن همراه (چنگدو) تحقیقات صنعتی موسسه: 5G آمبولانس + 5G شبکه هواپیماهای بدون سرنشین

اولین 5G R&D پروژه از تلفن همراه چین در چنگدو به حضور در هوش مصنوعی بین المللی Hub – ایجاد چین تلفن همراه (چنگدو) تحقیقات صنعتی موسسه (در سطور بعد به عنوان “چنگدو موسسه”).

این اولین بار است که حرفه ای 5G و AI گرا سازمان است که ادغام R&D عملیات و پشتیبانی در غرب چین. توسط 2022 چنگدو موسسه است که انتظار می رود برای جمع آوری بیش از 2000 نفر و آن را به درایو کارآفرینی و اشتغال بیش از 50,000 علمی و فناوری استعداد.

“معجزه” از چنگدو موسسه است که در کمتر از دو سال از زمان تأسیس آن را با استفاده از هوش مصنوعی و فناوری 5G به ارائه راه حل در بسیاری از زمینه ها از جمله آموزش و پرورش, مراقبت های پزشکی, کشاورزی, هواپیماهای بدون سرنشین, کاهش فقر و واکنش های اضطراری.

5G آمبولانس از چنگدو موسسه می تواند درک پذیرش در هیئت مدیره. از طریق 5G سیگنال ارائه شده در آمبولانس بیمار را معاینه داده ها را می توان منتقل شده به بیمارستان در زمان واقعی به طوری که تشخیص و درمان می تواند شروع شود تا زمانی که بیمار می شود در هیئت مدیره. در نجات از Changning زلزله در ییبین های 5G آمبولانس اجازه کارشناسان پزشکی برای انجام مشاوره از راه دور در دو زخمی تا کنون از استان سیچوان مردم بیمارستان در چنگدو. این اولین بار است که فناوری 5G استفاده شده است برای امداد رسانی در جهان است. 5G آمبولانس نیز با موفقیت ارائه پشتیبانی اضطراری برای رژه نظامی برگزار شد به مناسبت 70امین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین و 2nd چین واردات بین المللی نمایشگاه.

5G شبکه هواپیماهای بدون سرنشین نیز استفاده می شود در نجات اضطراری بالا و افزایش حفاظت در مقابل آتش سوزی جنگل, آتش سوزی, پیشگیری از فاجعه ارزیابی و حالات دیگر. به تازگی آتش سوزی شکست به طور ناگهانی در برخی از مناطق از سیچوآن در Liangshan و میانیانگ. چنگدو موسسه کمک در نجات پایگاه های ارائه شده برای تصمیم گیری محلی اضطراری فرماندهی و شرکت در آتش extinguishment با موفقیت. به عنوان از آوریل 28, 35 پرواز شده بود پرواز موثر در خاموش کردن آتش سوزی در پنج زیادی دود و لکه های.

Gioneco ستاد ملی پایه: عمیق ادغام هوش مصنوعی و راه آهن حمل و نقل

Gioneco ستاد ملی پایه واقع شده است در هوش مصنوعی بین المللی Hub. Gioneco شده است با تمرکز بر هوشمند حمل و نقل به مدت ده سال. با یکپارچه سازی پیشرو جهان هوش مصنوعی فناوری با راه آهن حمل و نقل در عمق Gioneco اتحاد جامع ترویج ساخت و ساز شهری جدید راه آهن حمل و نقل و زیرساخت و ساخته شده است تا “5G + AI بر اساس” هولوگرافی پویا ادراک اکوسیستم به صورت هوشمند مدیریت حمل و نقل و خدمات به مسافر در حمل و نقل عمومی زمینه ها مانند مترو ایجاد یک امن تر و راحت تر سفر سناریو و شادتر زندگی برای مردم است.

در 2019, Gioneco شد اولین شرکت برای راه اندازی در صورت به رسمیت شناختن تصویب تکنولوژی در Zhengzhou ایستگاه های مترو. در جولای 1, 2020, Gioneco برای اولین بار راه اندازی شد چهره-تشخیص عبور تکنولوژی با ماسک و قرار دادن آن را به استفاده از کل شبکه در هاربین. مردم نیازی به ماسک خود را هنگام ورود و یا خروج از مترو. تایید می شود در 0.2 ثانیه رو به پد. این تکنولوژی همچنین می توان به سرعت بالا قطار و فرودگاه ها و جوامع و حالات دیگر که تا حد زیادی کاهش مسافران در انتظار زمان در مکان های عمومی, کاهش خطر ابتلا به عفونت متقاطع در طول COVID-19 و به طور موثر محافظت از شهروندان ایمنی سفر.

در حال حاضر Gioneco کسب و کار را تحت پوشش نزدیک به 50 درصد از شهرستانها با مترو در چینو متنوع پرداخت تلفن همراه روش های به کار گرفته شده است بیش از 500 ایستگاه های مترو در سراسر کشور ایجاد چند “پیشگامانه دستاوردها در صنعت راه آهن حمل و نقل”. در علاوه بر این به QR اسکن/چهره-تشخیص عبور فن آوری است که به طور مستقیم بصری به مسافران شهری ترافیک داده های مغز و smart security بازرسی و حفاظت امکانات توسعه یافته توسط Gioneco نیز تغییر زندگی بیشتر مردم در یک شیوه ای آرام.

SinoVision چین مرکز R&D: AI امنیتی مبتنی بر تصمیم گیری های پلت فرم

در AI بین المللی Hub سنگاپور مرکز نوآوری تاسیس و ترویج مبادلات و همکاری بین چین و سنگاپورو آن را حل و فصل بسیاری از سنگاپور پروژه های در چنگدواز جمله SinoVision Technology Pte. Ltd. AI شرکت از سنگاپور.

با تکیه بر هوش مصنوعی بین المللی Hub به عنوان پایه آن R&D مرکز SinoVision به طور مستقل توسعه “Ultimo” AI امنیتی مبتنی بر تصمیم گیری پلت فرم است که می تواند کاربران با یک توقف راه حل های هوش مصنوعی.

این هوش مصنوعی محصول استفاده شده است در مقر سنگاپور دومین بانک ایالات خارج از کشور بانک (UOB) و تعدادی از آن های تجاری املاک و مستغلات. در حال حاضر یک بازدید کننده می تواند وارد UOB ساختمان بدون استفاده از یک کارت شناسایی یا سنتی عبور کارت اما با تشخیص چهره به طور مستقیم.

در حالی که به دست آوردن اجازه دسترسی به صورت اطلاعات از بازدید کنندگان نیز ثبت شود Ultimo سیستم. اگر بازدید کننده نقض قوانین ایمنی در ساختمان مانند تلاش برای ورود به منطقه محدود و یا ماندن در ساختمان برای مدت طولانی سیستم را به سرعت ضبط نقض رفتار و انتقال اطلاعات محل از طریق دوربین های مدار بسته در ساختمان ها و اطلاع نیروهای امنیتی را مسئول اقدامات است که هوشمند تر در مقایسه با سنتی امنیت به معنی.

ساختمان “AI + 5G” صنعت خوشه با “جادویی” موسسات

در علاوه بر این به چنگدو, موسسه SinoVision چین مرکز R & D و منطقه ستاد ملی پایه هوش مصنوعی مرکز بین المللی نیز معرفی H3C چنگدو موسسه تحقیقات آمازون AWS Cloud مرکز نوآوری NSFOCUS شماره 2 ستاد پایه و دیگر شرکت ها و مراکز R&D پس از آن افتتاح رسمی در سال 2019.

در سال 2020 چنگدو تصویب شد برای ساخت یک سطح ملی هوش مصنوعی در نوآوری های صنعتی تظاهرات منطقه. ساخت و ساز از زیرساخت های جدید را نیز به ارمغان بیاورد یک روند جدید از هوش مصنوعی و 5G ارتقاء. به عنوان اولین “AI + 5G” مفهوم مبتنی بر پارک های صنعتی در شمال غرب چینAI مرکز بین المللی و شرکت ها و موسسات در آن به طور موثر بازی خود را “جادویی” مزایای تکنولوژی برای ترویج توسعه اقتصادی منطقه ای.

منبع چنگدو تینفو نرم افزار پارک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de