‘معنوی شات در بازو’: شاهدان یهوه کنوانسیون گسترش ‘همیشه شاد’ پیام در میان coronavirus

هر چند آن انتخاب شد و بیش از پنج سال پیش این موضوع برای سال جاری شاهدان یهوه کنوانسیون به موقع است — همیشه شاد باش.

پیام آمد و در یک زمان مناسب برای 17 سال تسا لاک, چه کسی بوده است lamenting است قادر به رفتن به مدرسه و یا دیدن دوستان خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آخر هفته گذشته بود که برای اولین بار از شش جلسات آنلاین او را در شرکت به عنوان بخشی از سازمان کنوانسیون سالانه. آنها به طور معمول برگزار شد در استادیوم ورزشی که می تواند ده ها هزار نفر از بندگان اما در حال حاضر او شرکت در یک محیط خودمانی تر — اتاق نشیمن خود را پیوست و تنها با خانواده اش.

لاک می گوید: “آسان برای تبدیل غمگین یا مضطرب” به دلیل شرایط اما این ایمان و مداوم مجازی کنوانسیون — کمک کرده است او recenter.

“من دوست داشتم این نکته که شادی واقعی است و با کیفیت از قلب,” او گفت:. “بسیاری از مردم صرف سال تلاش برای پیدا کردن شادی و شاد باشد. این برنامه و مقدس می گذارد آن را به سادگی برای ما — چگونه ما می توانیم انجام دهیم این است که از طریق یهوه.”

لاک 55 ساله, مادر, Lilia لاک تکرار دخترش اظهارات و به نام کنوانسیون “فوق العاده دلگرم کننده است.”

او گفت: موضوع امسال به یاد او و دیگران از حقایق معنوی را به کمک به آنها را ببینید امیدواریم که با وجود گسترده ترس است.

“او می بیند رنج می برند که بشر تحت با این بیماری همه گیر را با مردم از دست دادن زندگی خود را به دلیل این ویروس و این درد خدا را به دیدن این چیزها,” او گفت:. “کتاب مقدس ما را تضمین و به ما یادآوری می کند که او را به عمل و صحیح این مسائل را مورد شرایط بهتر به طوری که مردم می توانند لذت بردن از زندگی را به کمال لذت بردن از زندگی بدون برخورد با هر یک از این بیماری و درد و رنج است که ما داریم.”

کنوانسیون حتی در قالب مجازی کمک می کند ‘سیمان ما اوراق قرضه به عنوان یک خانواده’

هر دو Lilia لاک و شوهرش تام شده اند شاهدان یهوه برای بیشتر از زندگی خود را با Lilia تبدیل شدن به یک عضو این سازمان در سال 1978 و تام در حال غسل تعمید در سال 1982.

آنها به طور منظم سالانه کنوانسیون پس از مربوطه خود را تعمید خود را به اشتراک گذاشته ایمان یک اولویت به آنها مطرح بچه ها با هم.

“این کمک … واقعا سیمان ما اوراق قرضه به عنوان یک خانواده با هم در یک روحانی تنظیم و ما کمک می کند تا در قرعه کشی نزدیک به خدا را پرستش کنیم و از هر یک از دیگر,” او گفت:. “این واقعا یک سنت خانوادگی است که ما را دوست دارم و ما لذت بردن از هر سال است.”

اگر خانواده بخواهد می تواند آنها خوش آمد می گوید آغوش و عبادت در فرد با دیگر اعضای سازمان Lilia لاک گفت: فضای محبت او را تجربه کرده در کنوانسیون در سال گذشته منتقل شده است و حتی از طریق این سال را در قالب مجازی است.

“مثبت است و ما هنوز هم احساس جو در سراسر جهان برادری و وحدت با همه در همه جا” تام لاک گفت. “ما نگران نباشید در مورد مرز و نژاد و رنگ پوست هر چیزی — ما فقط همه با هم مشاهده این.”

برای مشترکین: ‘شما اینجا خوش آمدید’: کلیساها و کشیشان باز کردن درب و اسلحه به تجاوز نمازگزاران

او گفت که آنها هنوز هم در اولین روز از مجازی کنوانسیون “یک روز خاص” با داشتن صبحانه با هم به عنوان یک خانواده و شرکت در یک مطالعه از برج مراقبت شاهدان یهوه مجله با جماعت خود را از طریق زوم.

او افزود که در قالب مجازی از جلسه به آنها اجازه مکث هضم و بحث در مورد پیام با یک دیگر خواستار آن را “واقعا upbuilding.”

تایلر لاک, 18, حال بسیاری از همان takeaways از کنوانسیون افتتاحیه آخر هفته خود را به عنوان پدر و مادر و خواهر.

“جهان آنقدر نامشخص مردم نمی دانند چه چیزی را باور کنم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر همه چیز در حال رفتن به بدتر و یا بهتر است,” او گفت:. “گوش دادن به این برنامه و داشتن ایمان در کلام خدا ما می دانیم که نتیجه. ما باید امید و ایمان به آینده ای بهتر است.”

شادی یک محصول از قلب’

رابرت Hendriks ملی سخنگوی این سازمان گفت: در سال جاری کنوانسیون است که یک “روحانی شات در بازو” در میان افت گسترده ترس و پریشانی.

“این پیام است که اساسا شادی یک محصول از قلب, اگر شما خواهد شد,” او گفت:. “این کار در داخل. این چیزی است که بستگی ندارد چه خارجی — آن است که واقعا با کیفیت از قلب است.”

Hendriks گفت: کنوانسیون موضوعات انتخاب شده چند سال پیش اجازه می دهد تا زمان به توسعه ویدئوها و دیگر مواد لازم و رهبران در نظر گرفتن زمان حوادث و پیشگویی کتاب مقدس در هنگام انتخاب تم.

“ما در یک جهان که بیشتر تقسیم جهان است که بیشتر در جنگ از در صلح — این چیزهایی هستند که انتظار می رود,” او گفت:. “برای مسیحیان قادر به راه رفتن در این دوره زمانی قادر به نه تنها فقط زنده ماندن اما تحمل و انجام آن شادی که چیزی است که ما می توانیم پروژه چند سال به دلیل ما می دانیم که ما در حال رفتن به نیاز به عشق, به, شادی, به, صلح آمیز, شجاع به عنوان سال رفتن.”

Hendriks گفت: این سازمان لغو تمام جلسات عمومی و کنوانسیون در ماه مارس. هر چند او گفت: هر کس نتواند از لحاظ جسمی با یکدیگر گفت: این سازمان است که در هیچ عجله به بازگشت به آن سالن پادشاهی و یا کنوانسیون سالن.

“که احساسات را در حال رفتن به حرکت ما به هم جسمی چرا که در پایان روز از معنویت است و هیچ ربطی به یک ساختمان و یا یک محل — این است که با اتصال ما با هر یک از دیگر.”

محلی سخنگوی جیمی Dunjey گفت: 47,000 شاهدان یهوه شد به فرود در ققنوس و توسان برای کنوانسیون در این تابستان قبل از همه گیر رسید.

کنوانسیون جلسات رایگان به تماشای در شاهدان یهوه سایت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im