ققنوس زن می خواهد برای نجات یک نوزاد مرغ مگس خوار. او ها ممکن است به او اجازه نمی دهد

کارولین دیویس صرف زمان بیشتر از حد معمول خارج از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. کاری از شمال ققنوس خانه او را به پیاده روی در امتداد کانال نزدیک به یک استراحت مناسب به حفظ فاصله اجتماعی ، این فرصت را در زیبایی محیط زیست فوری خود را.

“من فکر می کنم بسیاری از ما شده اند در خارج از توجه به طبیعت بیشتر گفت:” دیویس محلی آب و هوا فعال. “ما زندگی کند شده است به طوری که ما با توجه به همه چیز.”

حدود یک هفته پیش دیویس متوجه چیزی جدید در خود پشت ایوان است. او تا به حال شده است نگه داشتن چشم در یک لانه مرغ مگس خوار بر روی یک دوچرخه دندانه دار کردن و در حال حاضر کوچک جوجه اشیانه کرده بود شکل نگرفت. او به تماشای پدر و مادر پرندگان پرواز به عقب و جلو در تمام طول روز تغذیه کودک پرنده شهد و حشرات کوچک است.

“تماشای این موجود کوچک و پدر و مادر کار بسیار سخت ما رو متصل,” دیویس گفت:.

سپس چند هفته پیش او آموخته است که مدیریت اموال شرکت تا به حال برنامه ریزی یک پروژه بام در سراسر جامعه از townhomes. به عنوان پیمانکار مشغول به کار را از طریق ساختمان های دیویس رشد به طور فزاینده ای نگران در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد به hummingbirds.

مرغ مگس خوار جوجه را بین دو تا چهار هفته به پردار یا رشد پرهای بزرگ به اندازه کافی برای شروع به پرواز. در حالی که آنها محدود به لانه آنها به ویژه آسیب پذیر به اختلال. در حال سقوط از یک لانه به راحتی می تواند منجر به مرگ دو نوزاد.

دیویس ارسال ایمیل به مدیر اموال درخواست به تاخیر بام برای چند هفته. او به نام محلی پرنده نجات سازمان و خدمات شیلات و حیات وحش برای اطلاعات. بهترین شرط بندی برای زنده ماندن پرنده بود برای قرار دادن این پروژه تا زمانی که کودک می تواند پرواز آنها گفت.

Hummingbirds در حال حاضر مبارزه با تغییر آب و هوا و تغییر زیستگاه خود. بقای خود است بیشتر در معرض خطر فعالیت های انسانی از جمله توسعه و یا ساخت و ساز است که اختلال لانه.

“در حالت ایده آل صاحبخانه را به تاخیر می اندازد بام به اندازه کافی بلند برای جوجه ها پردار” گفت: Jennie Duberstein یک زیست شناس حیات وحش با ماهی و حیات وحش و هماهنگ کننده سونورا سرمایه گذاری مشترک یک binational مشارکت برای پرندگان و زیستگاه های حفاظت در جنوب غربی آمریکا و شمال مکزیک است.

یک تاخیر کوتاه به اندازه کافی است ؟

Duberstein در نگاه عکس هایی از پرندگان که تا به حال گرفته تا اقامت در دیویس ، او گفت: آنها به احتمال زیاد یا آنا hummingbirds یا سیاه و سفید-chinned hummingbirds گونه های رایج در آریزونا و نوزاد را باید حداقل دو یا سه هفته به پردار.

پس از چند ایمیل شرکت مدیریت املاک در نهایت توافق به تاخیر بام کار در دیویس’ ساخت و آن را آخرین. آنها حاضر به تاخیر کلی پروژه که در حال رفتن به در پایان هفته آینده.

اموال مدیریت شرکت افتخار جامعه, مدیریت, نمی, پاسخ به یک نظر از آریزونا جمهوری.

“هر کس قدردانی شور و شوق خود را برای حصول اطمینان از این پرنده کودک باعث می شود آن را از طریق این $300K پروژه بام که جامعه در نیاز ناامید از” نوشته جولی Barile اموال مدیریت شرکت رئیس جمهور در یک ایمیل به دیویس که گذاشته سپس آن را با جمهوری.

“من پله در حال حاضر به درخواست شما قطع با ایمیل و درخواست برای ارتباط در مورد این موضوع” Barile نوشت. “بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است که خود را به تاخیر بیاندازد ساختمان تا پایان این پروژه اما این پروژه نمی تواند با تاخیر به خاطر پرنده.”

پرندگان از دست دادن برخی از حمایت های

Hummingbirds حفاظت شده تحت پرندگان مهاجر پیمان عمل یک قانون فدرال که باعث می شود آن را غیر قانونی به عمد آسیب برهم زدن و یا کشتن hummingbirds. برای فعال لانه (لانه با کودک birds) یک مجوز از ماهی ها و حیات وحش خدمات مورد نیاز است برای لانه به مهاجرت پرندگان به حذف به یک مکان امن.

معمولا انسان ها اصلا به قصد کشتن پرندگان مهاجر است. جدید توسعه مسکن می تواند منجر به جابه جایی نقب جغدها خطوط برق می تواند بازها, یک بام پروژه ممکن است باعث شود کودک مرغ مگس خوار به سقوط از لانه خود را و نابود شوند.

این مرگ و میر به نام “اتفاقی طول می کشد” است که مرگ و میر رخ می دهد که ناخواسته با توجه به فعالیت های که در غیر این صورت غیر قانونی است. این نوع از آسیب رساندن به پرندگان در طول تاریخ شده است ممنوع تحت پرندگان مهاجر پیمان عمل می کنند.

اما برگ برنده دولت به تازگی تصمیم به از بین بردن این حفاظت تا پرندگان در این نوع از موقعیت ها و حتی بیشتر در معرض خطر است.

Hummingbirds در حال حاضر خطر توسط زیستگاه و از بین بردن توسعه و بحران آب و هوا. پرندگان کوچک تکیه بر گلدهی گیاهان به عنوان منابع غذایی. به عنوان تغییرات آب و هوا گیاهان گلدار یا خیلی زود و یا خیلی دیر, باعث عدم تطابق با خاص مهاجر الگوهای که پرندگان تکامل یافته اند ،

جنوب آریزونا است متنوع ترین محل در ایالات متحده برای hummingbirds با حدود 13 گونه های مختلف یافت می شود در طول سال به علاوه برخی از نادر گرمسیری گونه است که گاهی اوقات یک ظاهر Duberstein گفت.

برای نوزاد مرغ مگس خوار در دیویس’ خانه هستند چندین گزینه وجود دارد: دیویس’ شرکت مدیریت املاک می تواند کار با ماهی و حیات وحش برای دریافت مجوز به حذف پرندگان با خیال راحت و از نظر قانونی. اگر نه در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده دیویس می تواند لانه و جوجه به مجوز rehabber خودش خواهد بود که مجاز تحت قانون خوب سامری ارائه.

اگر اتفاق می افتد که کودک به احتمال زیاد تا پایان مطرح شده توسط انسان گفت: Laura هاکت یک زیست شناس حیات وحش در آزادی حیات وحش پرنده امداد و نجات و مرکز توانبخشی مبتنی بر سیمرغ است.

“انجام درست مهم است’

“بهترین چیز این است که آن را به ماندن در لانه” هاکت گفت. “ما را در بالا بردن نوزادان, اما آنها می شود مطرح شده توسط یتیم تیم مراقبت.”

این آغاز تودرتو فصل و آزادی و حیات وحش است که در حال حاضر پر کردن با یتیم مرغ مگس خوار نوزادان هاکت گفت. در حالی که این سازمان این است که نگه داشتن آن نجات و توانبخشی عملیات رفتن آنها در حال اجرا بر روی محدود داوطلبان به دلیل coronavirus محدودیت.

اما برای هاکت کار ضروری است به خصوص در طول تودرتو فصل است.

“این است که ما در شلوغ ترین زمان از سال” هاکت گفت. “مرغ مگس خوار بچه ها اولین کسانی هستند که ما شروع به دیدن. همانطور که در حال حاضر کسب و کار است که هنوز هم در رفتن به مطمئن شوید که این پرنده در حال گرفتن مراقبت از آنها نیاز دارید و می توانید منتشر می شود به زمانی که آنها آماده است.”

برای دیویس کمی مرغ مگس خوار خانواده نشان دهنده بزرگتر نیروهای کار او را می بیند پرندگان کوچک به عنوان تکیه گاه از یک نقطه محوری یک لحظه به تجدید نظر مسئولیت به جهان در طول زمان از عدم اطمینان است.

“من آن را فقط یک پرنده کوچک مناسب است ؟ کسب و کار به عنوان معمول است ما بی اعتنایی به سلامت پرنده, ما فقط در مورد زندگی خود ما و دستگاه رول باید در,” دیویس گفت:. “اما انجام درست مهم است و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام.”

اگر شما یافت یک پرنده در معرض خطر:

  • تماس با ماهی و حیات وحش برای دیدن اگر یک مجوز خواهد بود لازم برای نقل مکان پرنده. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر بر روی آن است. در اینجا یک لیست از تمام انواع مجوزها ماهی و حیات وحش اداره.
  • چک کنید اگر آن گونه های حفاظت شده. در اینجا یک لیست از گونه های تحت حفاظت این پرنده مهاجر درمان عمل می کنند.
  • در صورت امکان بهتر است به حذف یک پرنده لانه خود را اگر اجازه را نمی توان به دست آمده. برای کمک تماس بگیرید مجوز rehabber مانند آزادی حیات وحش و یا Wild at Heart (پرندگان شکاری). اگر شما نیاز به یک تهدید لانه برای نجات خودتان سعی کنید به علت اختلال کم به عنوان امکان پذیر است و محل آن را در یک جعبه برای حمل و نقل.

چگونه شما می تواند کمک به hummingbirds:

از دست دادن زیستگاه از توسعه و تغییر آب و هوا هستند که دو تا از بزرگترین تهدیدات برای مرغ مگس خوار جمعیت. در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند ساکنان شهری می توانید به آنها کمک کند:

  • رشد بومی گیاهان گلدار در حیاط و باغ (در اینجا یک راهنمای مفید برای آریزونا و مکزیک جدید)
  • اگر شما را از مرغ مگس خوار فیدر حفظ آنها را به درستی. آنها را کاملا تمیز حداقل دو بار در هفته. استفاده از چهار بخش به طور منظم دانه های سفید شکر و یک قسمت آب را به شهد مخلوط. آیا اضافه کردن رنگ قرمز — آن را غیر ضروری است و ممکن است مضر به hummingbirds.
  • نگه داشتن گربه در داخل خانه. این ساده ترین چیزی است که صاحبان حیوان خانگی می توانید انجام دهید که کمک می کند تا پرندگان و نگه می دارد, گربه خود را سالم و امن است.
  • اطمینان از خود ویندوز هر دو در خانه ها و ساختمان های اداری هستند و نه کشتن پرندگان. وجود دارد برخی از منابع برای کمک به اطمینان حاصل شود که ویندوز قابل مشاهده هستند به پرندگان. برو اینجا برای جزئیات بیشتر.

ارین سنگ را پوشش می دهد و محیط را برای آریزونا جمهوری و azcentral.com. ارسال داستان نکته ها و ایده ها در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @Erstone7.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de