آموزش بهار طرفداران حضور در بازی در Camelback در مرتع پرورش احشام در این سال ممکن است کمتر از ترافیک به جاده منتهی به ورزشگاه.

گلندیل مقامات و رهبران کسب و کار در روز سه شنبه جشن افتتاح یک کشش از ورزشگاه بلوار استفاده می شود که برای اجرای شمالی از Camelback جاده و بن بست در ballpark را پارکینگ اما در حال حاضر امتداد دورتر از شمال به خیابان مریلند.

این ورزشگاه در نزدیکی Camelback جاده و 107 خیابان در گلندیل-مالکیت زمین در شهر فینیکس به لس آنجلس داجرز و شیکاگو وایت ساکس. کسانی که حضور در بازی ها در سال های گذشته با آن مواجه ترافیک به و از بازی در بخشی به دلیل وجود تنها یک راه در داخل و خارج.

“این باعث می شود آن را بسیار راحت تر” داجرز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت استن Kasten گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “برای طرفداران بیس بال, آن را به بهترین چیزی که تا کنون.”

جاده به فرصت ؟

برای گلندیل جاده نشان دهنده بیش از فقط یک زمان بهینه ساز برای بازی را برانگیخت. جاده فرمت راهنماهای ورزشگاه ترافیک از طریق گلندیل ورزش و سرگرمی منطقه که رهبران شهر امید را بیشتر تشویق به کسب و کار.

آنها همچنین می گویند این احتمال وجود دارد که این منطقه در اطراف جاده که عمدتا زمین های کشاورزی و خالی کویر می تواند توسعه یافته, یک دهه پس از یک طرح اولیه برای یک مجلل, سرگرمی, منطقه, در منطقه شکست خورده است. صاحبان زمین در این منطقه تشکیل داده اند مشارکت به آمده تا با یک چشم انداز جدید.

هر توسعه های جدید کمک خواهد کرد بدهی-زین شهر را در بیشتر درآمد مالیاتی برای ادامه پرداخت چه مانده از 200 میلیون دلار آن قرض گرفته شده برای ساخت این ورزشگاه بیش از یک دهه پیش.

“Ballpark بلوار ممکن است نگاه مانند هر راه دیگری به شما” گلندیل Councilwoman جویس کلارک گفت: “اما به نظر من این یک 1.62 مایل روبان فرصت برای گلندیل.”

گلندیل سرگرمی بخش دارای اتاق به رشد

ساخت و ساز در ورزشگاه بلوار آغاز شد و در مارس به پایان رسید و در این ماه است.

آن است که یک خط در هر جهت و ظرفیت رسیدگی به بیش از 10 ، 000 وسایل نقلیه روزانه با توجه به گلندیل مقامات.

کسانی که رفتن به بازی در حال حاضر می توانید انتخاب کنید برای دریافت به ورزشگاه از Camelback جاده به جنوب و یا خیابان مریلند به شمال.

در نظر گرفتن خیابان مریلند مسیر بازدید کنندگان را تصویب Westgate سرگرمی منطقه در گلندیل.

خرده فروشی و رستوران های منطقه است خانه را به آریزونا شغالها در Gila River عرصه و آریزونا کاردینالز بازی در مزرعه دولتی ورزشگاه در این نزدیکی هست. Tanger Outlets است که در سراسر خیابان و بیابان جدید الماس کازینو غرب دره مجموعه ای برای باز کردن در هفته آینده است چند بلوک شمالی.

BALLPARK اطلاعات: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کاکتوس لیگ استادیوم

با Westgate اعلام کرد که به تازگی آن را در ظرفیت کامل و شغالها و نقشه کشی جمعیت بزرگتر منطقه پررونق است.

هنوز هم وجود دارد اتاق را به رشد. منطقه شهر تلقی شده است آن, ورزش و سرگرمی, منطقه در حال حاضر دارای 9.1 میلیون فوت مربع از توسعه, اما این تنها یک سوم از آنچه در آن می تواند اداره کند با توجه به این شهرستان است.

که پرداخت می شود برای جاده ها ؟

گلندیل قرض گرفته شده حدود 12.8 میلیون دلار برای گسترش جاده و از آن صرف $12.1 میلیون تا کنون با این پروژه نزدیک به اتمام گلندیل سخنگوی جی Crandall گفت.

Mattamy خانه های یک توسعه دهنده ساخت یک محله جدید در امتداد جاده و Camelback تگزاس بهار, آموزش شرکای بازپرداخت خواهد شد این شهر یک ترکیب $1 میلیون دلار Crandall گفت. صاحبان اموال اهدا راست-از-راه برای جاده ها است.

شهر انتظار برای جبران حدود 10.8 میلیون نفر در طول زمان از توسعه حمل و نقل تاثیر هزینه.

امید تازه ای برای توسعه همراه Ballpark بلوار

گلندیل ساخته شده Camelback تگزاس که در سال 2009 افتتاح شده تفکر است که یک غول جدید سرگرمی منطقه غرب 101 حلقه جدا از Westgate به شرق اتوبان, اما متصل خواهد جوانه و کمک به جبران هزینه های.

گلندیل قرض $200 میلیون دلار برای پروژه و هنوز هم مدیون $173.2 میلیون. آن را انتظار ندارد که باید انجام شود پرداخت تا 2038.

توسعه دهندگان بیش از یک دهه پیش نام طرح خود را برای اطراف منطقه “خیابان اصلی گلندیل.” آنها به رنگ آن را به عنوان گلندیل نسخه ققنوس و Biltmore منطقه و کویر ریج.

گلف بازان خواهد لذت بردن از با شکوه زمین گلف 18 حفره و یک رفت و آمد مکرر. یک هتل لوکس, مرسوم, مد روز آپارتمان و یا آپارتمانهای خواهد بود flanked توسط بوتیک و مغازه ها و رستوران ها. ایالات متحده آمریکا بسکتبال برنامه ریزی برای ساخت یک مرکز آموزش وجود دارد. توسعه دهندگان حتی از خواب یک پارک آبی با whitewater قایق سواری.

خود رویاهای بزرگ سقوط کرد و با اقتصاد کشور است.

غرب دره می خورد: 5 رستوران در نزدیکی بهار آموزش بازی در Camelback در مرتع پرورش احشام

توسعه دهندگان موفق به تامین مالی و هرگز زمین شکست. زمین شروع به سقوط به سلب حق اقامه دعوی و در سال 2011 یکی از توسعه دهندگان اعلام ورشکستگی کرده است.

در حال حاضر با اقتصاد و منطقه پررونق دوباره منطقه صاحبان زمین در حال تلاش به آمده تا با یک طرح جدید.

چهار صاحبان زمین با حدود 334 هکتار فقط در غرب حلقه 101 و در دو طرف جاده جدید ایجاد کرده اند که مشارکت به نام چشم انداز 4, Crandall گفت. هیچ چیز اعلام شده است در مورد همکاری ایده در این نقطه, اما Crandall گفت: این شهرستان در حال همکاری با صاحبان آنها به عنوان نهایی کردن برنامه های خود را.

درست در جنوب است که توسعه در حال حاضر آغاز شده و با Mattamy خانه های جدید به محله بعدی به ورزشگاه.

داجرز و جوراب سفید نیز قصد دارد در نهایت به توسعه برخی از آن زمین خالی بعدی به ورزشگاه با توجه به جف Overton, Camelback در مرتع پرورش احشام رئیس جمهور و مدیر کل.

اورتون گفت: Camelback تگزاس در حال انتظار برای دیدن آنچه که دیگر توسعه برنامه ریزی شده است قبل از حرکت رو به جلو است.

رسیدن به خبرنگار در jen.fifield@azcentral.com یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید: @JenAFifield.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im