یک رستوران محله نتواند همسایگان خود

 

روزی به پایان خواهد رسید.

روزی ما دوباره با هم باشیم.

تا آن زمان دبرا پدرو در حال انتظار برای شما را سفارش بایگانی اطلاعات. و او پای.

این صبر طولانی برخی از روز.

“دوشنبه, من چهار تا رفتن سفارشات در 11 ساعت است. چهار” گفت: پدرو که متعلق به یک رستوران خانوادگی در مپلوود محله برای تقریبا دو دهه است. “خوشبختانه برای هشت نفر از کسانی که ساعت من در اینجا, بنابراین من نمی باید به من پرداخت.”

Minnesotans در حال تلاش برای حمایت از زادگاه کسب و کار از طریق همه گیر; سفارش بایگانی اطلاعات و تحویل از رستوران ها و مغازه ها که ما می توانیم.

اما بسیاری از ما خواهد درایو توسط این محل بدون تحقق پدرو رستوران — در مپلوود پرکینز — است صدمه زدن بیش از حد.

“هر کس می گوید:” حمایت های محلی خود حمایت خود را محلی,’,” او گفت:. “آنها نمی دانند پرکینز محلی است بیش از حد.”

وجود دارد هیچ عمیق جیب شرکت های بزرگ. فقط نگران یک صاحب کسب و کار کوچک امید کسی سفارشات به اندازه کافی همبرگر و پای به پوشش حقوق و دستمزد در هفته آینده.

پدرو 66 آغاز شده در پرکینز به عنوان یک پیشخدمت زن در قبرستان تغییر در دسامبر 1980 امید به دست آوردن کمی پول اضافی برای کریسمس. در طول سال او مشغول به کار راه خود را به مدیر و در سال 2002 او ذخیره می خواهم به اندازه کافی پول برای خرید است.

ثبت نام بیش از درب نمی گویند دب اما این دب محل.

پدرو هر کس می داند نام همه داستان های مورد علاقه همه سفارش و مورد علاقه همه جدول.

“لری و پسران در هر دوشنبه و ما بازی پوکر,” او گفت: با اشاره به سه جدول در گوشه خالی اتاق ناهار خوری. “این یک دلار برای دریافت در آن وجود دارد. فقط یک دست پوکر. هر چهارشنبه.”

در تابستان لری و پسران توسط نوسان بازار کشاورزان قبل از بازی را انتخاب کنید تا یک نظم خاص.

“آنها را [کدو] به ویکی یکی از سرور: ‘شما ما را کدو سبز نان؟’ و او” پدرو گفت. “او باعث می شود یک کیک برای هر یک از جشن های تولد خود را. یا یک کیک یا کیک او به ارمغان می آورد آن را در.”

این محل به محله می آید بعد از کلیسا — گروه های بزرگ از اول لوتری, ارائه, از خوبان مریم باکره و Gustavus Adolphus اول لوتری در حال حاضر می دانیم به تماس در اسرع وقت خدمات پایان اگر آنها می خواهند جداول با هم.

این است که در آن مربی گوزن شمالی فرستاده دبیرستان هاکی تیم پس از تمرین با سفارشات را در بهترین رفتار و خوردن هر سرور در مقابل آنها قرار داده.

این پرکینز یک محل به طور منظم آمده تا به طور منظم خانواده خود را ترک شماره تماس به تماس اگر مامان یا بابا را نشان نمی دهد تا برای صبحانه.

این حق رای دادن در رستوران یک رستوران خانوادگی. این جایی است که پدرو پسر استفان Hesse بستن در صحن و شروع به کار در آشپزخانه در سن 13 سالگی.

“من می تواند بسیاری از مسائل در منوی هنوز هم گفت:” هسن سرآشپز و مالک Pajarito مکزیکی و اغذیه فروشی و مشروب فروشی در خیابان.

Pajarito تعیین شده بود به گسترش به یک مکان جدید در ادینا این بهار. قبل از خاموش کردن بسته همه چیز را.

در حال حاضر, هر چند, او را بیشتر نگران مادر خود را.

“اگر او می بندد و او ساخته شده 100 دلار است که 100 دلار به کارکنان” هسن گفت. “چقدر پول می تواند شما را وادار به پرداخت کارکنان خود را پرداخت مالیات خود را خاموش $3.99 بیکن و تخم مرغ ؟ این یک $15 برگر آن را یک $6.99 برگر.”

مادر خود را در ضمن بیشتر نگران در مورد کارکنان خود و مشتریان: furloughed میزبان و سرور; آشپز که ساعت قطع شده است به چند ساعت در هفته; مشتریان وفادار در حال حاضر در مستند در نزدیکی خانه های سالمندان.

یک رستوران شبیه به این نیاز مشتریان به طور منظم برای شکستن حتی. اما آن را به طور منظم هستند که اجرای بزرگترین خطرات در هر زمان آنها خانه را ترک.

“من درک فاصله و بسته شدن” پدرو گفت. “مشتریان ما می ترسند به ترک خانه در 70 و 80 سال است.”

برخی از آنها هنوز هم نظم وعده های غذایی خود را برای رفتن. دیگران تماس فقط برای دیدن اگر اقامت در خانه منظور شده است یک راه گریز برای سریع نشسته غذا در پرکینز. که آن را نمی کند.

به طور منظم خود را از دست پرکینز. خود را پرکینز نتواند آنها را بیش از حد.

“این بود زندگی اجتماعی” پدرو گفت. “هر روز یک یا دو نفر را از طریق درب راه رفتن آنها می گویند” یک دقیقه صبر کنید یک دقیقه صبر کنید — من به سلام به Alf. من به رفتن به می گویند سلام به به.’ قبل از ما می تواند حتی صندلی آنها را.”

کسانی که عشق دب محل امیدوارند بقیه جامعه کمک خواهد کرد تا زمانی که آن را امن برای به طور منظم به بازگشت. شاید منظور همبرگر و یا انتخاب کنید تا یک وعده غذایی برای سالمندان همسایه که می توانید آن را در فرد.

روز دیگر دو مشتریان جدید متوقف شد بعد از یک سفر خسته کننده به یک فروشگاه مواد غذایی که فروخته شد از تخم مرغ است. پدرو زد و برگشت به آشپزخانه جمع آوری یک دوجین تخم مرغ های که هیچ کس تا به حال دستور داد برای صبحانه و همراه آنها با زن و شوهر takeout سفارش.

“شما نیاز به تخم مرغ ؟” او گفت:. “من مقدار زیادی از تخم مرغ و پس از هفته بعد من رفتن به پرتاب آنها را.”

اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به عید پاک پای یا منظور از عید پاک تخم مرغ و بیکن دب محل باز خواهد شد تا 3 بعد از ظهر این روز تعطیل است.

این پرکینز در سال 1829 N. St. Paul جاده در مپلوود. اگر شما تماس های آینده آنها را به پای تازه است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de