نیویورک — ایالت نیویورک گزارش 731 جدید COVID-19 میر پنج شنبه, بزرگترین پرش از آغاز شیوع تقلیل برخی از خوشبینی محتاطانه مقامات باید بیان در مورد تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دولت تلفات به رشد 5,489.

هشدار دهنده افزایش مرگ و میر می آید به بستری شدن در بیمارستان را کاهش یافته است به طور متوسط بیش از چند روز ممکن است منادی از شیوع بیماری در نهایت درست کردن. کومو گفت: مرگ, شمارش “عقب مانده شاخص” که نشان دهنده از دست دادن بدحال مردم در بیمارستان بستری زودتر.

“که 731 افرادی که ما از دست داده است. در پشت هر یک از این اعداد یک فرد است. وجود یک خانواده وجود دارد یک مادر و یک پدر وجود دارد یک خواهر و یک برادر. بنابراین بسیاری از درد دوباره امروز برای بسیاری از نیویورکی” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره.

دولت ضبط شده است بیش از 500 تن در روز از اواخر هفته گذشته است. تعداد موارد تایید شده — که شامل افراد آلوده که آزمایش نشده است — نزدیک به 139,000 در سطح ایالت.

در حالی که کومو گفت: نیویورک می تواند رسیدن به یک “فلات” در بستری شدن در بیمارستان, او هشدار داد که دستاوردهای وابسته به مردم ادامه تمرین های اجتماعی فاصله.

“این یک طرح است,” او گفت:. “هنوز هم به آن بستگی دارد به آنچه که ما انجام می دهیم و آنچه ما را بر آن دسته از اعداد است.”

در اینجا دیگر coronavirus تحولات در نیویورک:

سپتامبر. حملات 11

بیشتر مردم فوت کرده اند از coronavirus در شهر نیویورک از جان در سپتامبر. 11 حمله به مرکز تجارت جهانی.

حداقل 4000 نفر کشته شده اند در این شهرستان توسط این ویروس با توجه به تعداد منتشر شده توسط مقامات بهداشتی دولت.

مرگبارترین حمله تروریستی در خاک ایالات متحده آمریکا کشته 2,753 مردم در این شهرستان است. یکی دیگر از 224 درگذشت هنگامی که ربوده هواپیما ناودان به پنتاگون و یک میدان در نزدیکی Shanksville پنسیلوانیا در سپتامبر. 11, 2001.

Coronavirus تلفات نصب شده در طی فقط چند هفته. شهرستان ثبت آن در اول مرگ و میر در مارس 13, کمتر از دو هفته پس از تایید آن عفونت است.

___

کشتی بیمارستانی عفونت

یک عضو خدمه یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی فرستاده شده به شهر نیویورک برای شیوع کروناویروس دارای آزمایش مثبت برای این بیماری است.

این USNS راحتی عضو خدمه آزمایش مثبت شنبه و در حال جدا نیروی دریایی گفت: در یک بیانیه آماده. این تست مثبت تحت تاثیر قرار نمی خواهد کشتی بیمارستانی به ماموریت دریافت بيماران با توجه به نیروی دریایی است.

راحتی درمان نسبتا کمی غیر COVID-19 بيمار پس از ورود به شهرستان در هفته گذشته. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم اجازه می دهد coronavirus بیماران روی عرشه کشتی.

پنتاگون گفت: کشتی و یک نظامی پزشکی بیمارستان ساخته شده در داخل در نزدیکی منهتن مرکز کنوانسیون در حال حاضر تعداد 110 بيمار — یک تعداد ناچیز در یک شهرستان که در آن به طور منظم بیمارستان در حال غرق با هزاران نفر از افراد بیمار.

مقامات گفت: هر چند که آنها قادر خواهد بود به سطح شیب دار تا به سرعت در روزهای آینده. سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال لایحه سالن فرمانده نیروی کار مشترک برای عمران و پشتیبانی گفت: Javits Center و آسایش همراه خواهد شد که تقریبا 200 تخت های مراقبت ويژه.

هر چند آسایش 1,000 تخت کومو گفت: انتقال به اداره coronavirus بیماران را کاهش می دهد کشتی به ظرفیت 500 تخت.

___

شمارش مرگ و میر

برای چند روز دولت و مقامات شهرستان ارائه شده اند قابل ملاحظه ای متفاوت رقم برای شهر نیویورک مرگ و میر با خود می شمارد و گاهی صدها نفر از مرگ و میر از هم جدا.

همانطور که از صبح روز سه شنبه در این شهرستان شد گزارش 3,202 مرگ و میر در حالی که مقامات دولتی گزارش شد, حداقل 4,009. یک روز زودتر این شهر شد تعداد 837 مرگ و میر پایین تر از دولت حساب کند.

در مورد اختلاف دولت و مسئولان شهرستان توضیح داد که آنها خود را بکشید اعداد از منابع مختلف. دولت آمار و ارقام آمده از گزارش ارائه شده توسط مراکز بهداشت و درمان از طریق یک سیستم خودکار. این شهر ارقام آمده از این شهر معاینات پزشکی و آمار حیاتی ،

نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: این امر شروع به گزارش دولت آمار و ارقام به زودی در وب سایت خود اطمینان حاصل شود که ما به عنوان سازگار و جامع به عنوان امکان پذیر است.”

___

کلیسای جامع بیمارستان

یک کاورنو کلیسای جامع است که به طور معمول خواهد بود میزبانی دعا خدمات در آماده سازی برای عید ممکن است به جای صرف هفته مقدس که مجهز به یک بیمارستان صحرایی برای کمک به با این بیماری همه گیر.

کلیسای جامع کلیسای سنت جان الهی مقر اسقفی اسقف نیویورک همکاری با کوه سینا سیستم بهداشت و مسیحی انجیلی سازمان samaritan’s Purse برای ارائه به اورژانس بیمارستان فضا در آن 600-پا-طولانی پناهگاه.

برگرد. Clifton دانیل سوم دین از کلیسای جامع در انتشار اخبار گفت که “کلیساهای طولانی خدمت به عنوان مکان پناه و شفا در زمان طاعون و جامعه بحران است.”

لجستیکی جزئیات و مصوبات قانونی هنوز در حال کار کردن سهشنبه با توجه به spokeswomen برای samaritan’s Purse و کوه سینا.

“هدف ما این است که برای انجام تمام است که ما می تواند به آماده شدن برای قیام در موارد, اما ما همچنان به دعا می کنم که این ویروس متهم به طوری که این اضافی سایت است که هرگز نیاز” samaritan’s Purse سخنگوی Kaitlyn و یاران در راه رفتن گفت.

Samaritan’s Purse رهبری کشیش بیلی گراهام را Rev. فرانکلین گراهام همچنین با کوه سینا به راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی.

___

موقت گور

شهر نیویورک می تواند دفن قربانیان ویروس موقت در گورهای اگر شهر morgues ضعف دارد اما شهردار, بیل د Blasio گفت: “ما هیچ جا در نزدیکی آن در حال حاضر.”

شهردار روز دوشنبه گفت که مقامات باید بررسی امکان موقت مايکل هارت در جزیره یک نوار از زمین در جزیره صدا که به مدت طولانی در خدمت به عنوان شهرستان پاتر ، د Blasio گفت: ایستگاه تلویزیون NY1 که تحت چنین احتمالی طرح بدن COVID-19 قربانیان خواهد بود به خاک سپرده شد به صورت جداگانه بنابراین خانواده می تواند بعد از اصلاح آنها.

“وجود خواهد داشت و هرگز چیزی مانند گورهای دسته جمعی و یا توده اقامت اجباری در شهر نیویورک, همیشه,” de Blasio گفت.

این شهر مجبور شد برای رسیدگی به این مسئله به طور موقت تدفین دوشنبه پس از یک نماینده مجلس به اشتباه توییتی که شهر را با استفاده از یک پارک برای این منظور است.

این شهر در سال 2008 بیماری همه گیر آنفلوآنزا افزایش طرح آمده است که هارت جزیره می تواند به عنوان یک به طور موقت سایت دفن در این رویداد تلفات می رسد ده ها هزار نفر و اگر ذخیره سازی دیگر مانند یخچال کامیون پارک شده در خارج از بيمارستان ها پر است.

___

یک پاس در آزمون

نیویورک مقامات آموزش و پرورش لغو دبیرستان رجنت امتحانات به طور معمول مورد نیاز برای فارغ التحصیلی اما گفت که دانش آموزان هنوز هم کسب رجنت دیپلم به عنوان طولانی به عنوان آنها عبور خود را در دوره.

وزارت آموزش و پرورش تصمیم گرفت ستایش معلمان و اعضای هیئت مدیره مدرسه که گفت: این امر می تواند به اشتباه مجازات دانش آموزان قفل از مدارس ایالت به دلیل بیماری همه گیر.

دانش آموزانی که نمی توانید عبور نمرات به طور منظم classwork تا پایان سال تحصیلی را به شرکت در مدرسه تابستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de