این یک لحظه ظاهر ساخته شده برای فیلم — یک پیشنهاد ازدواج در بالای سدنا را یاد کلیسای جامع سنگ دارای نور پس زمینه مناسب آریزونا غروب آفتاب.

سریع فکر کوهنورد دستگیر شده یک عکس از لحظه ای. در حال حاضر او در تلاش برای پیدا کردن زن و شوهر به طوری که او می تواند به اشتراک گذاری تصویر با آنها.

نیکولا Robb عکس صحنه در مارس 21, اما پیگیری از دست رفته از زن و شوهر در متعاقب آن پیاده کردن. با وجود بهترین تلاش ها به شانه رسانه های اجتماعی نوشته های او نبوده است قادر به آنها پیگیری کردن.

“من به طور کامل فاصله و آن را تا پس از آنها می خواهم که من متوجه شدم که من باید سعی کردم به آنها را به تصویر!” Robb نوشت: در یک ایمیل به Arizona Republic.

“اما در این مرحله آن را تاریک و پیاده کردن یک بیت از یک تقلا و نیاز به مقدار زیادی غلظت به خصوص هنگامی که نور خیلی خوب نیست بنابراین من از دست پیگیری آنها.”

داستان پشت عکس

راب بود که بازدید از غرب ایالات متحده از استرالیا بود عکس گرفتن از غروب آفتاب از بالای کلیسای جامع راک وقتی که او متوجه یک زن و شوهر سرگردان بود به یک منطقه ساکت تر.

“من فکر نمی کنم بسیاری از آن پس او را بر روی یک زانو و آن را فقط برای یک شات زیبا, بنابراین من جامعی عکس,” او گفت:. “من در لبه یک جمعیت از مردم بودند که گفتن آنها تبریک می گویم زمانی که آنها بازگشت به بخش اصلی پس از آن موفق پیشنهاد و آنها سر به پایین کوه.”

Robb سعی کردم به دنبال از طریق Instagram hashtags برای دیدن اگر زن و شوهر نوشته شده خود را دارند اما تصویر را موفقیت آمیز نبود. او ارسال شده عکس خود را در یک Facebook گروه برای کوهنورد در سدونا و چند تن از اعضای مشترک این پست برای کمک به پیدا کردن زن و شوهر.

“من می دانم آن را یک شات طولانی اما من دوست دارم به تلاش و پیگیری آنها را و ببینید اگر من می توانید عکس خود را به آنها را!” راب گفت.

رسیدن به خبرنگار در kimi.robinson@gannett.com یا در 602-444-4968. او در توییتر دنبال کنید @kimirobin.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im