خرید سفر به هدف در پئوریا چند هفته پیش بود نسبتا معمول برای الیور Garza-پنا است که نزدیک به 2 سال و مادر خود را.

اما زمانی که این جفت ارز وارد boy’s clothing بخش چیزی غیر منتظره اتفاق افتاده است.

الیور شلاق خود را بر روی صندلی چرخدار به اطراف در هیبت یک آگهی فوق در یک لباس دندانه دار کردن. در آن یک پسر مثل او لبخند بر لب در حالی که نشسته در صندلی چرخدار.

“او نمی تواند متوقف به دنبال آن” الیور مادر دمی Garza-پنا گفت: آریزونا جمهوری اسلامی از طریق Facebook.

“من می توانم بلافاصله ببینید که او می دانست که او تا به حال فقط دیده می شود یک پسر مثل خودش. چیزی که او هرگز قبل از دیده می شود,” او گفت: از ad.

بنابراین Garza-پنا آنچه را که مادر را انجام دهد. او جامعی یک عکس از لحظه ها و به اشتراک گذاشتن آن را بر روی Facebook. او دارای یک صفحه برای الیور به نام “Ollie جهان است.”

عکس — به اشتراک گذاشته شده بیش از 33 ، 000 بار توسط یکشنبه بعد از ظهر — اسیر توجه بین المللی برای تاباندن نور بر روی ورود و نمایندگی.

Garza-پنا گفت: کودک نو پا پسر لبخند زد و منتظر بودند که او به او صحبت کرد در مورد تبلیغات. “آن را لمس قلب من بسیار است. آن را به من فهماند که او متوجه می شود.”

او افزود: “این به من فهماند که او نیاز به دیدن بیشتر از این است.”

مامان امید شمول همچنان به گسترش

Garza-پنا یک گلندیل ساکن توصیف الیور به عنوان یک “نمونه چابک 2 ساله است که دوست دارد برای رفتن سریع” و آسین عاشق اتومبیل و کامیون ها و حیوانات.

او گفت: آن را در طی 18 هفته سونوگرافی در حالی که باردار با الیور که او به یاد او خواهد بود متولد شده با دم رگرسيون سندرم یک بیماری نادر است که بر توسعه از پایین ستون فقرات و اندام.

به زودی پس از او آغاز شده Facebook صفحه الیور را به آگاهی به وضعیت خود.

Garza-پنا گفت: توجه به عکس های الیور دریافت او را درک کنند که آنها تنها کسانی است که فکر می کنم نمایندگی و ورود نیاز به توجه بیشتر و که او می تواند بخشی از ساخت جهان خود را فراگیر باشد.

“با دیدن این پست در حال صحبت در سراسر جهان به من داده امید,” او گفت:. “من امیدوارم که این گفتگو همچنان ادامه دارد.”

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش تبلیغات و تلاش های بازاریابی به طور فزاینده ای متنوع است. 2018 Gerber نوزاد, Lucas, Warren, دارای سندرم داون. هدف مدل لباس شنا Kiara واشنگتن دارای یک پای مصنوعی. جیلیان Mercado که با استفاده از یک صندلی چرخدار شمار برای Nordstrom.

اتصال با پسر در آگهی

Garza-پنا عکس ساخته شده راه خود را از طریق رسانه های اجتماعی به ماساچوست که در آن 10 سال Colton رابینسون پسر برجسته در هدف قرار دادن آگهی و خانواده اش زندگی می کند.

او مادر, اشلی, رابینسون گفت: جمهوری آنها غافلگیر شد, به یاد الیور واکنش به تبلیغ.

“شما می توانید بگویید که او واقعا از اتصال با آن که واقعا به معنای زیادی به ما که پسر من می تواند به شما می دانم که بود در نقش یک مدل برای او,” او گفت:. “Colton فکر آن را شایان ستایش به یک بچه کوچک به دنبال او … او هرگز واقعا به حال است که قبل از.”

Garza-پنا و رابینسون را پس از متصل on Facebook.

Colton است اسپینا بیفیدا و فلج شده است از زانو به پایین رابینسون گفت. در علاوه بر این به مدل سازی برای هدف او مدل اسباب بازی R با ما و پس از فرود یک نقش کوچک در تلویزیون نشان می دهد با توجه به رابینسون.

“هنگامی که پسر من 2 سال و درخواست ‘وقتی که من رفتن به پیاده روی و یا شما می دانید کسانی که واقعا سوالات سخت او واقعا به هر کسی که به نگاه کردن به در یک فروشگاه,” او گفت:.

رابینسون گفت: از مردم می خواهم برای دیدن کسی که دوست خود را منعکس شده است. “ما می خواهیم برای دیدن افراد با توانایی های مختلف مردم با اندازه های مختلف فقط یک طیف گسترده ای از افراد مختلف; من فکر می کنم بیشتر شرکت ها نیاز به آگاهی از آن و آن را در آینده و مردم واقعا شروع به گرفتن.”

کورتنی Kanipes اجرایی رهبر تیم منابع انسانی در هدف فروشگاه در پئوریا گفت: این غیر معمول نیست برای این شرکت به ویژگی های تبلیغات است که نشان می دهد وجود دارد بیش از یک نوع فرد در جهان است.

“نکته جالب در مورد هدف ما ایستادن در برابر فرصت اشتغال و اخذ نشان می دهد که ما واقعا مراقبت و ما در حال ساخت یک تفاوت, حتی اگر آن را به عنوان کمی به عنوان بچه ها به دیدن بچه های دیگر مانند خود و دیدن که آنها نه تنها در این دنیا,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de