معمول ناهار عجله بود هیچ جا یافت می شود در مرکز شهر مینیاپولیس در روز سه شنبه.

وجود دارد هیچ خوشه از کارگران hustling, بالا و پایین, بازار Nicollet, در خود می شکند. هیچ خطوط کشش خارج خرد شده سالاد و roti مفاصل. هیچ جمعیت mingling یا scarfing مواد غذایی در نیمکت در کریستال دادگاه در شناسه مرکز بلندترین ساختمان در شهر. حتی نیمکت رفته بودند.

“من فکر می کنم من تو را دیدم یک تاج خروس اجرا از طریق دادگاه” شوخی موبایل و کامپیوتر Crist مدیر در Lokel مینه سوتا یک فروشگاه در داخل برج. “این کمی دلسردکننده است.”

مثل بقیه دولت, قلب, مینه سوتا, بزرگترین شهر تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور داد اکثر فضاهای عمومی به بستن درهای خود را توسط 5 بعد از ظهر شنبه در مینیاپولیس شهردار یعقوب فری را رهنمود ظهر بود.

که به خوبی در اثر در شلوغ ترین بخش از شهر که در آن بیش از 50,000 زنده و 216,000 به طور معمول کار می کنند. مردم هنوز قدم پیاده رو و skyways اما فعالیت بود یادآور آخر هفته ای آرام و نه یک روز کاری است.

رستوران بعد از رستوران داخل شناسه مرکز و سراسر skyways تا به حال مقاله نشانه های ضبط شده به ویندوز خود را تحمل همان پیام: “متاسفم ما بسته است.” معدود بودند که باز و بسته خوردن خود را از مناطق و یا در زمان سفارشات درب. مدفوع و صندلی انباشته در بالای جداول.

یک زن و شوهر از مردم نشسته در اطراف کریستال دادگاه چشمه آب پاشش پایین از سقف. بانک ها باز بود اما ممکن است نزدیک پنج شنبه, Crist گفت که به معنای کل ساختمان خواهد بود به احتمال زیاد تعطیل.

خارج زیر آسمان آبی یک گروه از بچه ها skated و biked توسط دولت مرکز نور-راه آهن توقف تلاش ترفندهای همراه پلازا را فضایی. “گریس شگفت انگیز,” “تولدت مبارک” و “دنی پسر” موج از زنگ بالاتر از تالار شهر یک بار در ساعت رخ داد 12.

در کلاس های هاپکینز دبیرستان لغو شد در این هفته به طوری که دانش آموزان آمده بودند در مرکز شهر به دوچرخه برای چند ساعت. آنها رهبری به لرینگ Greenway بعدی.

“به طور معمول افراد ضربه به ما گفت:” گابریل Skowronek یکی از دوچرخه سواران. “نه امروز.”

در حالی که ماشین سوار بالا و پایین خیابان پیاده رو بودند اندک با عابران پیاده است. وجود دارد بیشتر در بازار Nicollet, هل دادن کالسکه پیاده روی سگ خود را در حال انتظار برای اتوبوس. پیاده رو در Hennepin خیابان در حال حاضر تحت ساخت و ساز اکثرا لخت.

دیگران به کار ادامه داد. اتوبوس نورد در یک حلزون پایین, بازار Nicollet. ماشین های پلیس و کامیون آتش فلش خود را به چراغ های خیابان. سفیران با مرکز شهر, مینیاپولیس, منطقه بهبود پوشیدن خود را آبی و سبز parkas جاروب کردن بستر و جمع آوری زباله از سطل زباله.

هدف در بازار Nicollet یکی از معدود مراکز و فعالیت است. خریداران با تولید قوطی و کاغذ حوله. آنها با استفاده از آستین خود برای فشار درب های گردان و دست خود را به فشار دکمه های آسانسور.

مانند مینیاپولیس مرکز شهر سنت پل پیاده رو و eateries خواهد بود شلوغ در, رو به آفتاب, خفیف سهشنبه در ماه مارس است. به جای رستوران ویندوز تاریک شد. گاراژ پارکینگ شد کمتر از نیمی از کامل است. چند ambled در فضاهای عمومی از جمله پارک برنج و گردشگاهها در امتداد رودخانه می سی سی پی.

رمزی شهرستان دادگاه منطقه نقض دفتر و دادگاه اطلاعات دفتر بعد از ظهر سه شنبه به طور معمول aflutter با مشتریان بودند تا حد زیادی خالی است. کارمندان بی سر و صدا گفتگو با یک دیگر در حال انتظار برای کسی که برای پیاده روی در.

یک جریان ثابت از مردم ادامه داد: به هیئت مدیره اتوبوس و راه آهن نور در مرکز شهر مینیاپولیس و سنت پل. جنوب, بازار Nicollet, هدف, کافه ها و رستوران ها است که معمولا پر خواهد شد و در حالت سکون.

محلی یک میخانه ایرلندی بود, دکوراسیون گفتند “Happy St. patrick’s Day!” جلو رفت. یکی از تنها حامی پوشیدن, ایرلند, ژاکت خارج شد میخانه قبل از 1 بعد از ظهر و گفت: آن بسته شده بود برای روز.

نیکی گارسیا نشان داد تا دقیقه بعد با پوشیدن لباس سبز T-پیراهن سبز و دانه های پلاستیکی, پلاستیک با چهار برگ شبدر آویز. او کشیده روی درب قفل شده است و سپس peered از طریق ویندوز.

“من مانند آماده رفتن به” گارسیا گفت. “از کجا این همه؟”

نویسنده کارکنان شانون Prather کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im