‘یک گلوله قطار’: ویروس اوج ممکن است به زودی باتلاق بیمارستان در نیویورک

نیویورک — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو صدا ترین وخیم هشدار دهنده و در عین حال در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس شنبه گفت: ميزان عفونت در نیویورک شتاب گرفته است و دولت می تواند به عنوان نزدیک به دو هفته دور از یک بحران است که می بیند 40 ، 000 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

چنین افزایش خواهد پایمال بیمارستان که در حال حاضر فقط از 3000 واحد مراقبت های ویژه تخت در سطح ایالت.

میزان عفونت های جدید کومو گفت: دو برابر میشه در مورد هر سه روز. در حالی که مقامات یک بار فکر می کردم اوج در نیویورک خواهد آمد در اوایل ممکن است آنها در حال حاضر می گویند آن را می تواند در دو تا سه هفته.

“ما نه کاهش آن. و آن این است که شتاب در آن خود را,” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون. “یکی از پايتخت گفت: ما به دنبال در یک قطار حمل و نقل آینده در سراسر کشور است. ما در حال حاضر به دنبال در یک قطار گلوله.”

نیویورک مقامات شده اند مسابقه اساسا به دو بیمارستان خود ظرفیت به 110,000 تخت. کومو گفت: در حال حاضر وجود دارد می تواند یک قله باید از 140,000 تخت.

وجود دارد بیش از 25,000 موارد مثبت در ایالت نیویورک و حداقل 210 مرگ و میر با توجه به حالت چهره. بسیاری از موارد و مرگ و میر شده است در شهر نیویورک در حال ظهور در سراسر جهان کانون در شیوع.

نیویورک مقامات در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن هزاران نفر از تخت در Javits Center و جاهای دیگر. اما کومو گفت: “آنها ابدا” تعداد که مورد نیاز خواهد بود. دولت نیز کمبود هواکش و تجهیزات حفاظتی برای کارگران پزشکی.

کومو به نام ملی فشار به ارسال هواکش به نیویورک در حال حاضر گفت: این شهرستان نیاز به 20000 نفر از آنها در عرض چند هفته. او گفت: این تجهیزات می تواند پس از آن بود مستقر به مناطق مختلف یک بار اوج می گذرد در نیویورک است.

“من مسئولیت شخصی برای حمل و نقل 20,000 هواکش در هر نقطه از این کشور که آنها می خواهند پس ما گذشت ما apex,” او گفت:. “اما لازم نیست آنها را نشسته در یک انبار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>