شکسته ستارگان: خانواده امید المپیک بازیکن هاکی علامت Pavelich داستان کمک می کند تا دیگران

او یک بار یک آمریکایی, ورزش, قهرمان, بالا پرواز بازیساز از مینه سوتا آهن محدوده که به رقابت با بهترین بازیکنان هاکی در جهان است.

چهل سال پیش در این ماه خوانده شده را علامت Pavelich محوری شد به بین المللی به ویژه هنگامی که او در گذشت جن به المپیک ایالات متحده هم تیمی برای بازی-گل پیروزی بیش از قدرتمند اتحاد شوروی در حماسه matchup برای همیشه به عنوان “معجزه در یخ.” دو روز بعد آمریکا طلا را به دست آورد.

اما در حال حاضر در یک خاکستری روز زمستانی در Cook County courthouse, Pavelich شکوه روز یک خاطره دور.

خود را هنگامی که ضخامت پوست قهوه ای بود tousled و نقره پرستاره از سال 1980 تیم المپیک جایگزین پژمرده راه راه زندان بلوز. به اتهام ضرب و شتم یک همسایه با یک فلز قطب 61 ساله نشسته دستبند قبل از یک قاضی به عنوان او را به گوش روانشناسان اظهار نظر کردن است که او را بیمار روانی او نمی تواند مورد اعتماد خود را به ایمنی.

این یک دلخراش سقوط برای خانواده و دوستان خود را به دیدن. این بود که نوع سخاوتمندانه درونگرا آنها می دانستند که آرام solitary man who wasn’t مناسب برای انتخاب یک مبارزه است. این یک علامت Pavelich آنها به رسمیت نمی شناسد — کسی که در سال های اخیر آغاز شده بود به عمل اشتباه پارانوئید و مرزی را تهدید. و آن را به سمت چپ آنها را بدانم: بازی بود که تا به حال داده شده Pavelich آنقدر هدف و شادی از طریق سال نیز از بین بردن او ؟

بیش از حد بسیاری از بازدید بیش از حد بسیاری از ضربات به سر بیش از حد بسیاری از برخورد در حالی که مبارزه برای سست pucks در میدان از Eveleth به شهر نیویورک به رهبری Pavelich خانواده به باور او رنج می برد از بیماری های مزمن از سانحه انسفالوپاتی (CTE) یک بیماری دژنراتیو است که می تواند در خشونت و شتابزدگي و پارانویا است.

این بهار ماه پس از ارسال Pavelich به امن امکانات دولت برای سلامت روان و درمان یک قاضی است که انتظار می رود به تصمیم می گیرید که آیا وضعیت خود را بهبود بخشیده به نقطه که در آن او است و دیگر تلقی خطرناک است.

Pavelich صحبت کردن با تلفن از تسهیلات اخیرا گفته است که او احساس او نباید اعطای یک مصاحبه در حالی که این عزم در حال بررسی است. “این فقط بیش از حد روی حیله و تزویر در اینجا,” او گفت:.

در این میان خانواده او در حال تلاش برای جلب توجه به وضعیت خود را و است که از ورزشکاران دیگر برای همیشه آسیب دیده توسط بازی های آنها را ایفا کرده است.

“شاید داستان خود را قرار است برای کمک به بسیاری از مردم گفت:” ژان Gevik, Pavelich خواهر. “این چیزی است که من امیدوار هستم.”

فداکاری

علامت Pavelich اعلام کرد به عنوان یک پسر جوان است که او برای رفتن به المپیک.

“نبود یک سوال” Gevik گفت. “او آن را به کار.”

در حال رشد در Eveleth که در آن هاکی حاکم عالی Pavelich skated در دریاچه در مقابل خانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان در یک بازی یک چهارم مایل دور. او قبل از طلوع آفتاب به تمرین و او اغلب ماند اواخر بعد از بازیکنان دیگر در سمت چپ به کار در stickhandling دریل و یا به عمل عبور جن از اسکیت به چوب. در برخی از مدرسه شب پدر و مادر خود را عملا مجبور به کشیدن او را به خانه.

یک بابی Orr فن او و هم تیمی Ronn Tomassoni متقاعد مدیر در ایالات متحده آمریکا هاکی سالن از شهرت در Eveleth به آنها اجازه تماشای ساعت NHL برجسته پسران مسخ شده صاف-اسکیت Boston Bruins defenseman.

چه Pavelich فاقد در قد و قامت در 5 فوت و 8 اینچ قد بلند او را با ظرافت و سرعت و شن. اگر او انتخاب نشده دعوا بر روی یخ دوستان گفت او هرگز خودداری از عمل است. “بسیاری از بچه ها نمی خواهید به فرد برای اولین بار در گوشه ای چون شما می دانید شما در حال رفتن به ضربه” Tomassoni گفت. اما Pavelich “که قرار بود به خجالتی و دور از فیزیکی از این بازی است.”

هم تیمی دیدم اوایل که Pavelich بود برش بالا. “او فقط skated تا صاف. خود اسکیت هرگز چپ یخ” گفت: پیتر Gilliam, یک دبیرستان هم تیمی. “او فقط glided.”

و در عین حال گیلیام و دیگران گفت: Pavelich بود و خود خواهی بازیکن یک مرکز با یک حس ششم برای پیدا کردن و باز کردن بال برای یک پاس سریع و یک شات در هدف.

“او را خالی خالص پس از ضرب و شتم دو defensemen … و من هدف” گیلیام گفت. “مردم … نیاز به می دانم که چگونه آرام علامت گذاری شد.”

Pavelich زندگی تکان بود در سن 18 سالگی هنگامی که او درگیر در یک شکار حادثه که به کشته شدن دوست خود را. ریکی Holgers, 15 بود که ضربه توسط یک ricocheting گلوله برادرش مایک Holgers به یاد می آورد. Pavelich کشیده ماشه. او شتافت حدود یک مایل از طریق جنگل به آمبولانس تماس بگیرید و سپس فرار به عقب برای کمک به برادر خود حمل Holgers از Gevik گفت. بعد او ناپدید شد به جنگل پریشان. حزب جستجو او را یافت و فر توسط یک درخت تحت پوشش در خون Gevik گفت.

پس از آن هیچ کس صحبت های زیادی در مورد آن Gevik گفت.

“شما نمی دانید که چگونه برای مقابله با فاجعه به عقب و سپس” او گفت:. “شما فقط از نوع براق آن را زیر فرش و امید آن رفت.”

Holgers’ خانواده باقی دوستان با Pavelich. و Pavelich جعلی جلوتر است.

او به دست آورده یک نقطه در دانشگاه مینه سوتا, Duluth, تیم, جایی که او برنده تمام-امریکا افتخارات قبل از رفتن به ستاره سال 1980 تیم المپیک ایالات متحده تحت مربی گیاه بروکس.

تیم NHL بعد خودداری از Pavelich خود را در اندازه کوچک یک عامل بزرگ است. بنابراین او یاد گرفته به پرواز هواپیما و گیتار در یک گروه اغلب پوشش سنگ نورد. او با بازی هاکی در سوئیس در حالی که برای.

سپس بروکس شد سر مربی نیویورک رنجرز و به Pavelich یک شات در NHL.

“برای من مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک او است و او می تواند بازی” بروکس بیان شد که در Pavelich سال دوم با رنجرز.

Pavelich گل از 99 گل در اولین سه از پنج فصل با این تیم است. او با بازی در بیش از 350 بازی NHL در یک حرفه ای است که به طول انجامید و هفت فصل است.

“او زدم اغلب” یک استار تریبیون مقاله در آن زمان گفت: اما “او همیشه کردم.”

Pavelich بازی هاکی چرا که او عاشق بازی نمی کند چرا که او به دنبال شکوه و دوستان و خانواده و هم تیمی های سابق گفت.

او آرام در اطراف غریبه اما باز کرد تا به کسانی که به او نزدیک است. او سخاوتمندانه با زمان خود و ثروت خوب است که هاکی و توسعه املاک و مستغلات به ارمغان آورد او ارسال امضا یادگاری به فرزندان و دوستان و بستگان و خرید اوراق قرضه برای برادرزاده و خواهرزاده و نشان در دوستان جمع آوری اعانه.

او اهل تفریح و بازی بیش از حد دوستان و خانواده گفت. او و برادر pranked خواهر خود را در یکی از سفرهای مکرر به مرز آبهای توسط سر و صدا در جنگل برای ترساندن آنها را به فکر کردن وجود داشت یک خرس را در اردوگاه. بعد از آن او cracked خنده.

“هنگامی که شما به او را خوب می شناسند و او احساس کردند که او می دانست که شما به خوبی … این امر می تواند بسیاری از سرگرم کننده گفت:” جان هارینگتون همکار رنجر آهن و دانشگاه و المپیک هم تیمی.

هر چند Pavelich شرح داده شد در گزارش های رسانه ها به عنوان یک دور در پست خود-هاکی روی زندگی کسانی که نزدیک به او می گویند او به سادگی ترجیح ماهیگیری و شکار و صرف زمان خارج از منزل با سگ خود را.

“او همیشه دوری از انظار و او تا به حال برخی بسیار بزرگ افکن بر او. اما او هرگز نمی خواست که” Tomassoni گفت. “من فکر می کنم بسیاری از مردم به غلط که کمرویی شاید برای استکبار در برخی از راه های … او دورترین چیز از متکبر.”

سردرگمی و تناقض

بستگان شروع به توجه به تغییرات در Pavelich پس از یک پیانیست با استعداد و نقاش — درگذشت در چه تلقی شد یک حادثه غم انگیز در سال 2012. کارا Pavelich کاهش یافت و در حدود 15 فوت از یک اتاق خواب و بالکن بر روی سنگ در زن و شوهر املاک در Lutsen ظاهرا در تلاش برای دریافت تلفن همراه دریافت در حالی که علامت گذاری شد چرت زدن بودند. او در پاسخ گفت که او بیدار شد و متوجه شد او بر روی زمین است.

“آنها مانند نخود فرنگی و هویج” Gevik گفت. “او از دست داده بود.”

Pavelich برادر در قانون علامت DeCenzo, به یاد بارگذاری برخی از کارا نقاشی به ماشین خود را به Pavelich را در خانه به او گفت: Pavelich درخواست کرده بود. چند سال بعد Pavelich سوال او در مورد آن, او گفت:.

“او فکر کرد که من سرقت چیزهای” DeCenzo گفت. “که احتمالا اولین بار من تو را دیدم چیزی ساخته شده است که من تعجب می کنم چه می گذرد. … او از دست داده دید چه برخوردی.”

Gevik به خاطر اینکه نا امید برادر او را گیج کننده تناقضات ،

علامت تا به حال تصمیم به فروش یکی از کارا نقاشی است که حلق آویز شده بود در یک نمایشگاه گفت که او نمی تواند تحمل به نگاه در آن Gevik به یاد می آورد. فکر او ممکن است ذهن خود را تغییر Gevik و برنامه ریزی برای خرید آن به طوری که علامت می تواند آن را بعد از آن, او گفت:.

“خیلی زود آن را” ژان, من نمی خواهم به فروش می رسانند که به’ ” Gevik به یاد می آورد.

او تا به حال شده است به طور مشابه گیج کننده زمانی که او تصمیم به فروش مدال طلای المپیک و دیگر یادگاری در سال 2014 Gevik گفت. او می خواست به پرداخت وام مسکن برای دختر خود را به خانه او گفته خانواده نگهداری می شوند اما تغییر ذهن خود را در چه مقدار از او می خواستم به نقطه که در آن حراج به نام Gevik.

“آنچه که من دیدم این است که بسیاری از سردرگمی و بسیاری از تناقض” Gevik گفت.

روانشناسی عمده Gevik صحبت با برادر او در مورد گرفتن کمک به او گفت: اما او نمی خواهید به آن را بشنوند. او عصبانی به جای. او به پایان رسید تا رفتن به مشاوره او گفت: تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید.

او را مشاور او گفت که برای اولین بار پیشنهاد کرد که علامت ممکن است CTE.

نگرانی رو به رشد

تماس آمد به دفتر کلانتر به صورت پراکنده بیش از چند سال است. علامت Pavelich شد اقدام عجیب و همسایگان خود و اعضای خانواده است که به گفته آنها نگران بودند. آنها می خواستند اجرای قانون آگاه از آنچه اتفاق می افتد.

Pavelich را متهم کرده بود که یکی از همسایه ها از زباله و لجن به ماشین خود مخزن سوخت, یک فراخوان گفت. یکی دیگر معتقد بودند Pavelich گرفته شده بود پتک به یک همسایه ،

یکی از بستگان که تلفن گفت Pavelich متقاعد شده بود که کوکی ها را از یک همسایه بودند سمی و او را به نگه داشتن آنها را در فریزر خود به عنوان مدرک.

سپس در تابستان گذشته یک Lutsen ساکن نامیده می شود که به گزارش او مورد حمله قرار گرفته با یک قطب فلزی و شناسایی Pavelich به عنوان متجاوز است.

Pavelich رزرو شده بود به طبخ زندان شهرستان در حمله و سلاح اتهامات عنوان شده علیه. یک شکایت کیفری توصیف Pavelich به عنوان متهم همسایه خونتان آبجو خود را. قربانی دچار دو cracked دنده کبود کلیه و شکسته مهره شکایت گفت.

در ماه اکتبر Pavelich داشت بی کفایت برای محاکمه در اتهامات عنوان شده علیه. بعد از یک روانشناس که او را مورد بررسی قرار مدنی تعهد دادرسی مشخص شد که او دچار اختلال استرس پس از سانحه و همچنین خفیف neurocognitive اختلال ناشی از آسیب تروماتیک مغز و گفت وضعیت خود است “به احتمال زیاد مربوط” به سر و آسیب های پایدار در طول عمر خود.

DeCenzo و دیگر اعضای خانواده نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آیا از ضربه از دست دادن همسر خود را تا به طور ناگهانی و عزادار و به تنهایی زندگی می کنند پس از آن ساخته شده خود را در زمینه بیماری قابل کنترل.

“حدس من این است … او احتمالا مبارزه با آن و او احتمالا تثبیت کننده” DeCenzo گفت. “کسی در خانه نگه می دارند.”

تشخیص از روی حیله و تزویر

که ممکن است سناریو گفت: دکتر بنت Omalu یک آسیب شناس انجام داده است که تحقیقات در CTE اما نمی شد آشنا با جزئیات Pavelich مورد.

“با انواع بیماری های زمانی که شما از حمایت اجتماعی بیماری خود را بهتر مدیریت شده” Omalu گفت که اجتماعی عوامل استرس زا “به احتمال زیاد به تشدید خود را در زمینه بیماری های مغز.”

در حالی که CTE تایید می شود تنها در یک کالبد شکافی دانشمندان در حال کار بر روی یک آزمون برای تشخیص پروتئین های مرتبط با بیماری در زندگی مردم است.

اما پزشکان در برخی موارد در حال حاضر ساخت یک presumptive تشخيص CTE, به عنوان آنها را در دیگر انواع زوال عقل, Omalu گفت: با تکیه بر استاندارد یک “معقول درجه از یقین — معنی احتمال بیشتری نسبت به نه.”

CTE است نه تنها نوع آسیب مغزی یک ورزشکار می تواند رنج می برند Omalu گفت. و اگر کسی در خانواده سابقه بیماری روانی بالا تاثیر ورزش می تواند به افزایش احتمال تجلی بیماری های روانی, او گفت:.

“شاید با درمان … دارو علائم خود را می توانید فروکش” Omalu گفت.

Pavelich خانواده امیدوار است او منتشر خواهد شد از امکانات دولت که در آن او شده است قرار دارد از یک قاضی او را “بیمار روانی و خطرناک” در ماه دسامبر.

یک جلسه به تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا او باید مودبانه متعهد به طور نامحدود است و انتظار برگزار می شود در این بهار.

در این میان برخی از سابق NHL بازیکنان در حال کار با Pavelich برای ایجاد یک درمان عقب نشینی تگزاس که در آن بازیکنان خود را در خانواده و دیگران مبارزه با بیماری های روانی و بیماری های مغز می توانید برای مشاوره حیوانات درمانی و برنامه های دیگر و همچنین حمایت از تحقیقات در CTE. آنها شروع یک کمپین جمع آوری کمک مالی در GoFundMe.

“شما یک فرد خوب تمام زندگی خود را …” Gevik گفت: صدای او فرار کردن او به عنوان teared تا فکر کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او ،

در حال حاضر او گفت: او فقط امیدوار است که خوب می تواند از آن آمده است.

“من به او گفتم” ما می تواند کمک به بسیاری از مردم این راه است.” “

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر