دستیابی به موفقیت در جهانی پزشکی شاهدانه بازار: Neuraxpharm وارد شاهدانه پزشکی بازار به عنوان اولین اروپایی شرکت دارویی به بازار محصولات پزشکی شاهدانه

دوسلدورف آلمان و تل آویو, اسرائیل, آوریل 1 2020 /PRNewswire/ — Neuraxpharm پیشرو اروپایی شرکت داروسازی تخصصهمراه با Panaxia Labs اسرائیل, اسرائیل بزرگترین شاهدانه پزشکی تولید امروز اعلام کرد آن است که شروع به بازار محصولات پزشکی شاهدانه تبدیل شدن به اولین اروپایی شرکت دارویی شامل محصولات پزشکی شاهدانه در نمونه کارها خود را. Neuraxpharm که دارای تخصص در محصولات دارویی برای سیستم عصبی مرکزی (CNS) انتخاب Panaxia Labs اسرائیل (“Panaxia اسرائیل” تلآویو: PNAX), اسرائیل بزرگترین شاهدانه پزشکی تولید کننده به عنوان شریک زندگی خود را در یک کسب و کار همکاری برای تولید و تجاری سازی و توزیع پیشرفته محصولات پزشکی شاهدانه در آلمان, اروپا بزرگترین و سریع ترین رشد شاهدانه پزشکی بازار است.

دستیابی به موفقیت توافق نامه امضا شده توسط دو شرکت موقعیت آنها را به عنوان غالب بازیکنان بین المللی در شاهدانه بازار است. توافق شده است انتظار می رود برای پوشش بیشتر بازار در آینده است. به تاریخ همکاری بین بزرگ داروسازی و پزشکی شاهدانه شرکت محدود شد به تحقیق و توسعه مشارکت محلی و یا در مقیاس توزیع. ایجاد کسب و کار همکاری نشان دهنده Neuraxpharm و Panaxia استراتژی برای تبدیل شدن به یک رهبر اروپایی در تجاری سازی محصولات پزشکی شاهدانه.

در حال حاضر یک مجموعه درهم آمیخته و متفاوت روش های نظارتی برای مصرف کانابیس در بر داشت در سراسر کشورهای اروپایی است. در حالی که بخش هنوز در مراحل اولیه بازار فرصت انتظار می رود افزایش به شدت با رشد پذیرش از شاهدانه پزشکی در کشور است.

با حضور مستقیم در حال حاضر 12 کشور اروپایی و درآمد سالانه حدود EUR 480 میلیون, Neuraxpharm پیشرو اروپایی CNS متخصص. Neuraxpharm را پوشش می دهد بیش از 80 درصد از اروپایی CNS دارو در بازار با آن محصولات دارویی با بیش از 130 مختلف CNS مواد تشکیل دهنده فعال.

با بیش از 60 ، 000 بیماران تحت درمان با شاهدانه پزشکی (از مجموع جمعیت 82.8 میلیون) آلمان بزرگترین شاهدانه بازار خارج از ایالات متحده آمریکا. متوسط شاهدانه هزینه هر بیمار در آلمان است که 500 یورو در هر ماه. بازار حمایت قانونی حمایت همزمان با استانداردهای کیفیت سخت و افزایش تقاضا برای پیشرفته روش های دولت. با افزایش مداوم تعداد بیماران تحت درمان با پزشکی شاهدانه بازار است که انتظار می رود به حساب 1-2 ٪ از آلمان جمعیت در چهار سال. محصولات آماده به فروش می رسد و نسخه فقط مخصوص گواهی داروخانه ها.

اولیه فروش در آلمان از Panaxia / Neuraxpharm شاهدانه پزشکی محصولات انتظار می رود پس از دریافت از تصویب قانونی بعد از آن در سال 2020 است.

تحت کسب و کار, همکاری, Panaxia خواهد بود مسئول برای تولید محصولات با توجه به اتحادیه اروپا و استانداردهای GMP و همچنین برای توسعه و تولید پیشرفته محصولات جدید از جمله قرص شیاف و استنشاق محصولات. Panaxia نیز مسئول ثبت نام این محصولات به صورت تجاری به الزامات قانونی. Neuraxpharm خواهد بود مسئول برای نام تجاری نفوذ در بازار و توزیع محصولات به تمام گواهی داروخانه ها در آلمان. کسب و کار همکاری شامل متقابل گزینه به نظر گسترش همکاری با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

دکتر یورگ-توماس Dierksمدیر عامل شرکت Neuraxpharm نظر: “به عنوان یک پیشرو اروپایی شرکت دارویی تخصصی در CNS ما خوشحال به اعلام این قول با همکاری Panaxia یک رهبر در محصولات پزشکی شاهدانه. به عنوان بخشی از تعهد ما برای پیدا کردن راه حل های جدید برای نیازهای برآورده نشده ما واقعا هیجان زده به طور مشترک پیشگام در سریع رشد شاهدانه پزشکی بخش و گسترش نمونه کارها ما را از محصولات در CNS. این زیر اخیر ما ورود به بازار برای cannabidiol (CBD) و محصولات است و یک گام منطقی است که علاوه بر تقویت متخصص ما موقعیت در آلمانو پس از آن در دیگر کشورهای اروپایی است.”

دکتر دادي سگالمدیر عامل شرکت Panaxia Labs اسرائیل اظهار داشت: “ما در حال هیجان زده و مفتخر به یک رهبر اروپایی از Neuraxpharm را انتخاب کالیبر Panaxia به حرکت رو به جلو با هم به پزشکی شاهدانه بازار است. داشتن Neuraxpharm توزیع محصولات ما در آلمان نه تنها یک موفقیت باور نکردنی برای Panaxia بلکه قوی حرکت برای شاهدانه پزشکی صنعت به طور کلی و برای اسرائیل شاهدانه پزشکی صنعت خاص است. برای اولین بار بین المللی دارویی بازیکن شامل محصولات پزشکی شاهدانه در نمونه کارها خود را به طور رسمی اذعان به نیاز بازار و ارزش پزشکی شاهدانه بر اساس محصولات. به عنوان یک شرکت جهانی با قابلیت بدو Panaxia تولید با توجه به دقیقترین استانداردهای علمی. ما در حال شروع به دیدن میوه ها و برای تحقق بخشیدن به کسب و کار ما پتانسیل فروش در اروپا بزرگترین بازار و در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا در مرحله بعد. ما با اعتماد به نفس این است که مطلوب سیگنال قوی بهره دارویی جهان در Panaxia محصولات.”

در مورد Neuraxpharm – اروپا CNS متخصص

Neuraxpharm پیشرو در اروپا تخصص شرکت داروسازی متمرکز در درمان اختلالات سیستم اعصاب مرکزی (CNS) با حضور مستقیم در آلمان, اسپانیا, فرانسه, ایتالیا, جمهوری چک, لهستان, اتریش, سوئیس, اسلواکی, بریتانیا, مجارستان و پرتغال. حمایت وجوه توصیه Apax شرکای Neuraxpharm منحصر به فرد درک درستی از CNS بازار ساخته شده است بیش از 35 سال است.

با تمرکز خود را بر CNS Neuraxpharm توسعه و commercializes ارزش افزوده داروهای استاندارد, generics و مصرف کننده محصولات بهداشتی به عنوان مثال پروبیوتیک ها و دیگر مواد غذایی است و به طور مداوم در تلاش برای ارائه طیف گسترده ای از موثر و با کیفیت بالا و مقرون به صرفه CNS گزینه های درمان در اروپا.

در حال حاضر برای محصولات آن در بیش از 50 کشور Neuraxpharm نیز تولید کننده محصولات دارویی و مواد فعال دارویی در خود سایت تولید در اسپانیا, Lesvi و Inke.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Neuraxpharm مراجعه کنید: https://www.neuraxpharm.com

در مورد Panaxia اسرائیل

Panaxia Labs اسرائیل, Ltd. یک علنی معامله شرکت در تلآویو (PNAX). آن است که اسرائیل بزرگترین تولید کننده و صفحه اصلی-تحویل و توزیع کننده محصولات پزشکی شاهدانه و برای اولین بار به دریافت تایید از سوی وزارت بهداشت برای تولید دارویی شاهدانه بر اساس داروسازی (تحت IMC-GMP بخشنامه). این شرکت تولید کننده بیش از 30 کنف مبتنی بر محصولات دارویی و انباشته گسترده بنیاد تجربه بالینی بر اساس ده ها هزار نفر از بیماران.

Panaxia بخشی از سگال گروه داروسازی متعلق به سگال خانواده و تاسیس بیش از چهل سال پیش. این شرکت تولید کننده بیش از 600 مختلف محصولات دارویی که در حال توزیع در بیش از 40 کشور در سراسر جهان. Panaxia Labs اسرائیل است یک شرکت تابعه از Panaxia صنایع داروسازی شرکت تاسیس شده توسط دکتر دادي سگالدکتر Eran گلدبرگو Assi RotbartAdv. به عنوان شاهدانه بخش سگال گروه داروسازی. یک شرکت تابعه Panaxia ما تولید در آمریکای شمالی بیش از 60 کنف مبتنی بر محصولات دارویی از جمله زیر زبانی قرص, قرص روغن و inhalators هدف برای درمان شرایطی مانند PTSD, سرطان, درد مزمن, بیماری صرع, بی اشتهایی, سوختگی و بسیاری از بیماری های دیگر است. Panaxia گروه دارای بیش از 150 کارمند و تمام آزمایش های بالینی در حال انجام در خانه.

این سگال گروه داروسازی علاوه بر این, صاحب Luminera Derm تولید کننده تزریقی پرکننده های پوستی و درخت زندگی داروسازی تولید کننده بیش از داروهای ضد. برای کسب اطلاعات بیشتر به Panaxia وب سایت: https://panaxia.co.il/

منبع Neuraxpharm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im