یک وداع تلخ و شیرین: استن دونات بسته پس از 55 سال از کسب و کار در لس آنجلس Westwood Village

عامل از برتر گوشه ای از Weyburn & Brunswick استن را پیراشکی’ میراث اطراف آن قدیمی, سبک خانواده با رویکرد خدمت کلاسیک دونات خوشمزه. این ساختمان که استن اشغال سهام یاد تقاطع با روباه کرد و Bruin تئاتر که باید برن شاهد به دهه هالیوود ساخت فیلم و تعداد بی شماری از فرش قرمز مراسم افتتاحیه خاطرات در وستوود ایجاد کرد.

“در حالی که Pegasus شده است مدیریت اموال برای یک دوره کوتاه از زمان بدست می دانم که استن شخصا و من غمگین هستم به از دست دادن او و شرکت او به عنوان یک مستاجر” اظهار داشت: Seth بلمدیر عامل در Pegasus مدیریت دارایی ها. “از بحث من با استن او شده است عامل این کسب و کار از عشق واقعی برای جامعه و ما برای او آرزوی بهترین مطلق در بازنشستگی خود را. لس آنجلس همواره یک شهر از تغییر به عنوان نمونه در هفته گذشته اعلام شده توسط Nate ‘n Al را در بورلی هیلزاست که به طور دائم بسته شدن پس از بودن در کسب و کار از سال 1945″ بل ادامه داد. “در حالی که این دو داستان به طور مستقیم متصل به هر دو آنها مشابه DNA خواهد بود و بشدت از دست رفته توسط ساکنان محلی است.”

در مورد پگاسوس: پگاسوس (Pegasus) است لس آنجلسمبتنی بر سرویس کامل سرمایه گذاری املاک و مستغلات مشاوره شرکت است که فراهم می کند طیف گسترده ای از کارگزاری مدیریت دارایی و خدمات وام مسکن به صاحبان املاک تجاری. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پگاسوس لطفا www.pegasusam.com. برای سوالات رسانه ای, لطفا تماس با ما ست بل در (310) 961-2002 و یا [email protected].

منبع Pegasus سرمایه گذاری

لینک های مرتبط

http://www.pegasusam.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im