‘یک میدان جنگ پشت خانه خود را’: مرگ و میر کوه در نیویورک

نیویورک — New York با عجله به را در ارتش از پزشکی داوطلبان جمعه به عنوان ایالت تلفات از coronavirus دو برابر در مدت 72 ساعت به بیش از 1900 و ناله از آمبولانس در غیر این صورت به طرز مرموزی آرام خیابان های شهر شد دلخراش موسیقی متن فیلم از بحران است.

به عنوان نقاط داغ هایش در سراسر ایالات متحده در مکان هایی مانند نیواورلئان و جنوب کالیفرنیا ملت بزرگترین شهر سخت ترین ضربه از همه آنها را با بدن لود شده بر روی یخچال سردخانه کامیون توسط gurney و لودر خارج از غرق بیمارستان در نظر کامل از عبور رانندگان.

“آن را مانند یک میدان جنگ پشت خانه خود گفت:” 33 ساله اما Sorza که می تواند شنیدن آژیر از شدت غرق المهرست بیمارستان در کوئینز.

و بدترین هنوز به آمده است.

“چگونه آن را به پایان ؟ و مردم می خواهند پاسخ” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. “من می خواهم پاسخ. پاسخ این است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که فدرال ذخایر تقریبا تهی از تجهیزات حفاظت فردی مورد استفاده توسط پزشکان و پرستاران و هشدار داد از تلاش بار آمده است.

“روزهای سختی را پیش رو دارد برای ملت ما,” او گفت:. “ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک.”

دانشمندان با ارائه شواهد بیشتری شنبه که coronavirus می تواند گسترش به ظاهر افراد سالم نشان می دهد که بدون پاک کردن علائم برجسته دولت آمریکا به موضوع جدید راهنمایی و هشدار داد که هر کسی در معرض این بیماری می تواند به عنوان یک پتانسیل حامل.

سهام سقوط وال استریت و بازارهای سراسر جهان یک روز پس از کاخ سفید هشدار آمریکایی ها به بریس برای 100.000 به 240,000 پیش بینی مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا قبل از بحران است. میانگین صنعتی داو جونز از دست داده و بیش از 970 امتیاز و یا بیش از 4 درصد.

یک گزارش جدید روز شنبه از سازمان ملل متحد گفت: اقتصاد جهانی می تواند کوچک تقریبا 1 ٪ در این سال به جای رشد در پیش بینی 2.5%.

تحت فشار در حال رشد فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis belatedly پیوست همتایان خود در بیش از 30 کشورهای در صدور ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش. فرمانداران ایالت پنسیلوانیا نوادا و می سی سی پی در زمان مشابه مراحل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت موافقت کرده است که به کشتی از 1000 دستگاه تنفس حیاتی برای درمان موارد شدید COVID-19. او گفت: دولت آمریکا نگه داشته است نزدیک نگه دارید و بر روی آن ذخیره از نزدیک به 10 ، 000 هواکش به طوری که آنها می تواند به سرعت مستقر به دولت نیاز دارند.

در همین حال کشورهای اروپایی رو فوق العاده تقاضا برای فشرده-تخت های مراقبت در حال قرار دادن موقت بیمارستان مطمئن نیستید که آیا آنها را پیدا خواهد کرد به اندازه کافی سالم کادر پزشکی برای اجرای آنها. لندن روز دور از رونمایی 4000 تخت موقت بیمارستان ساخته شده در مرکز کنوانسیون.

در قابل توجه turnabout غنی اقتصاد که در آن ویروس موارد منفجر شد و استقبال از کمتر ثروتمند هستند. روسیه ارسال تجهیزات پزشکی و ماسک به ایالات متحده است. کوبا عرضه پزشکان به فرانسه. ترکیه اعزام دنده محافظ و ضد عفونی کننده به ایتالیا و اسپانیا.

در سراسر جهان بیش از 900,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 45 ، 000 فوت کرده اند با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند آمار و ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود تفاوت در شمارش مرده و تعداد زیادی از موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده.

ایالات متحده ثبت شده در مورد 210,000 عفونت و مورد 4,800 مرگ و میر با شهر نیویورک حدود 1 از 4 مرده است.

بیش از 80,000 نفر داوطلب شده اند به عنوان پزشکی تشویقها در نیویورک از جمله اخیر بازنشستگان متخصصان مراقبت های بهداشتی در نظر گرفتن یک استراحت از شغل معمولی خود را و مردم بین کنسرتهایی.

چند که آمار زمین در حال حاضر یک سیستم بیمارستان در حال هدایت به نقطه شکستن.

“این سخت است که شما از دست دادن بیماران. این سخت است که شما باید به اعضای خانواده: “من متاسفم اما ما همه چیز را که ما می تواند'” گفت: پرستار کاترین راموس کیپ مرجان, فلوریدا, که کار کرده است در نیویورک پروتستان بیمارستان. “آن را حتی سخت تر زمانی که ما واقعا لازم نیست که زمان برای سوگواری هم به صحبت کردن در مورد این.”

به سهولت خرد کردن caseload این شهر امدادگران گفته شده است که آنها نباید منجر به مرگ قربانیان حمله قلبی به بیمارستان به آنها مرده. بیماران منتقل شده به آلبانی منطقه است. نیروی دریایی بیمارستان کشتی لنگر انداخت در نیویورک ماموت Javits مرکز کنوانسیون تبدیل شده است به یک بیمارستان و مرکز تنیس است که میزبان ایالات متحده باز است که تبدیل به یکی بیش از حد.

در نزدیکی مستند به طور معمول شلوغ خیابان در شهر 8.6 میلیون خالی هستند و صدای دیگر به راحتی نادیده گرفته و فقط به عنوان شهری سر و صدای پس زمینه.

“پس از 9/11, من به یاد داشته باشید ما در واقع می خواستم به شنیدن صدای آمبولانس ما در خیابان های آرام از آنجا که این بدان معنی است که وجود دارد بازماندگان اما ما را نمی شنوند کسانی که برای تلفن های موبایل و دلخراش بود. امروز, من می شنوم یک آمبولانس در من به طرز عجیبی در محیطی آرام و دل من می شکند بیش از حد” گفت: 61 سال مگ Gifford سابق دیوار Streeter زندگی می کند که در منهتن در شرق فوقانی جانبی.

تقریبا 6,200 شهر نیویورک افسران پلیس و یا یک ششم از بخش خارج شدند بیمار جمعه از جمله در مورد 4,800 که گزارش آنفولانزا مانند سیستم هر چند هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری تا به حال ویروس.

کومو گفت: پیش بینی ها نشان می دهد بحران در نیویورک را به اوج در پایان مارس با نرخ مرگ بالا در ادامه از طریق جولای.

“بیایید همکاری به آدرس که در نیویورک به دلیل آن را در خود شهر فردا” او هشدار داد. “اگر ما یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام حق در اینجا — و یا یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام بهترین ما می تواند به دلیل وجود دارد هیچ حق آن را تنها ما می توانیم — و سپس ما می توانیم کار همکاری در سراسر این کشور است.”

در جنوب کالیفرنیا مقامات گزارش داد که حداقل 51 ساکنان و شش کارکنان در یک خانه سالمندان در شرق لس آنجلس آلوده شده اند و دو فوت کرده اند. شهردار اریک Garcetti شهروندان هشدار داد این کشور را که دومین شهر را می پوشند غیر-پزشکی-درجه ماسک را هر زمان که آنها بیرون بروید.

تعداد مرده صدر 270 در لوئیزیانا, Grand Canyon National Park بسته به بازدید کنندگان به طور نامحدود و فلوریدا قفل شده بود در یک بن بست بر سر اینکه آیا دو کشتی کروز با بیمار و مرده مسافران مارس حوض در دولت است.

حتی به عنوان ویروس به نظر می رسد که کاهش رشد آن در غرق ایتالیا و چین که در آن برای اولین بار پدید آمده و بیمارستان در این قاره هستند کمانش تحت بارگذاری.

“ما به اندازه کافی ندارد ماسک به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و تا پایان این هفته ما ممکن است نیاز به دارو بیشتر از حد” گفت: پاریس اضطراری کارگر کریستف Prudhomme.

اسپانیا گزارش داد یک رکورد 864 مرگ و میر در یک روز و در مجموع بیش از 9000 در حالی که فرانسه به ثبت بی سابقه 509 و بیش از 4000 در همه. در ایتالیا با بیش از 13000 مرده بیشتر از هر کشور morgues سرریز با بدن تابوت انباشت اشیاء بدست آمده در کلیساها و پزشکان مجبور شدند به تصمیم می گیرید که به شدت بیمار, بیماران دریافت دستگاه تنفس.

انگلستان ویمبلدون, تنیس, مسابقات لغو شد و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

هند بالاترین دادگاه دستور داد رسانه های خبری و سایت های رسانه های اجتماعی برای حمل دولت “نسخه رسمی” از تحولات انعکاس اقدامات صورت گرفته در کشورهای دیگر برای جلوگیری از مستقل گزارش.

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تهدید به منظور اجرای قانون به ساقه مشکل و توقف عظیم مواد غذایی و کمک های نقدی اگر وجود دارد در حال شورش و مردم سرپیچی یک مستند تحمیل شده به میلیون ها نفر. Duterte که محکوم شده به صورت وحشیانه مبارزه با مواد مخدر سرکوب که در سمت چپ هزاران عمدتا فقیر مظنون مرده همچنین گفت که درخواست پلیس برای مجازات افرادی که حمله سلامت کارگران با مواد شیمیایی سمی توسط dousing مجرم با مواد مخدر و یا آنها را مجبور به نوشیدن آن است.

فشار رو به برخی از جهان بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی شده است تشدید بیمارستان کاهش بودجه بیش از دهه گذشته در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و بریتانیا است. آنها را به نام در دانشجویان پزشکی بازنشسته پزشکان و حتی گذاشته و خدمه پرواز با آموزش کمک های اولیه.

کمبود نیروی انسانی بوده است بدتر با تعداد بالا از آلوده پرسنل. در ایتالیا به تنهایی نزدیک به 10 ، 000 پزشکی کارگران قراردادی ویروس و بیش از 60 پزشکان فوت کرده اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>