خوب این خوب بود در حالی که آن را به طول انجامید.

پس از خفیف بهار ققنوس-منطقه در انتظار دیدن آن را برای اولین بار اجرا از 90-درجه آب و هوا در سال به عنوان اوایل به عنوان ائمه جمعه به گفته مقامات از خدمات ملی آب و هوا در ققنوس.

بسیاری از دره ها را ببینید دما در اواسط 80s شروع یکشنبه و پایدار از طریق پنج شنبه با توجه به پل Iñiguez یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ققنوس. همه چیز شروع به حرارت تا به 90s در روز چهارشنبه و در ادامه از طریق آخر هفته.

Iñiguez هشدار داد شنبه به احتمال زیاد خواهد جالبترین بعد برای مدتی.

“فشار بالا در حال رفتن به شروع به ساخت کامل در اواخر این هفته و اوایل آخر هفته آینده که باید ما را خیلی قوی 90s برای درجه حرارت بالا.”

این خواهد بود که برای اولین بار 90 درجه اجرا از سال 2020 Iñiguez گفت. ققنوس به طور معمول بازدید اول 100-درجه بعد به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 2.

این درجه حرارت گرمتر خواهد شد به احتمال زیاد طبیعی جدید را به ماه های تابستان.

“به آخر هفته آینده ما به دنبال در بعضی از 90s” Iñiquez گفت. “من نمی خواهد به طور کامل رد کردن 100 درجه است. من فکر می کنم آن را احتمالا یک احتمال کم در این نقطه, اما قطعا صفر نیست.”

Iñiguez توصیه می شود که فنیقی ها را معمول اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گرما بیماری های مرتبط با.

“اگر شما در حال رفتن به خارج از منزل سعی کنید به صرف مقدار زیادی از زمان خارج در داغترین نقاط در روز” Iñiguez گفت. “به طور معمول آبرسانی بیش از شما فکر می کنم شما نیاز به.”

رسیدن به رایان در ryan.vlahovich@arizonarepublic.com یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im