لسلی Knope ان بی سی “Parks and Recreation” فقط ممکن است محبوب طنزهای شخصیت او در سال 2010 اختراع Galentine روز تبدیل فوریه. 13 به غیر رسمی ملی گال رفیق تعطیلات. روز قبل از روز ولنتاین است همه چیز در مورد جشن زن دوستی از طریق شخصی هدیه به شکل قلب وفل صبحانه و یا منحصر به فرد فعالیت های پیوند. می خواهم به شما و دوستان خود را به Galentine روح? اتمام این شهرهای دوقلو حوادث.

1. Galentine کرافت, پارتی
سعی کنید دست خود را در سفال پرتاب نقاشی candlemaking و بیشتر در استودیو 2 سرامیک’ کرافت شب. نوشیدنی و تنقلات گنجانده شده است. فقط نمی پوشند و خود را Galentines’ بهترین — crafters باید انتظار ،

1717 NE. 2 St., Mpls,., studio2ceramics.com. $30

2. کوکتل کلاس
سلطنتی ریخته گری صنایع دستی ارواح’ مینیاپولیس رسومات ایجاد صنایع کوکتل در سنت استفاده از غلات گیاهی و کلاسیک دستور العمل های. تور تسهیلات یادگیری تاریخ از مارتینی و دو کوکتل سرگرم کننده. ترفندها و تعریف مزه شیشه $55/فرد.

241 فرمونت Av. N. Mpls. royalfoundrycraftspirits.com

3. Womxn را برای صعود و شب
“همه زنان-شناسایی ترانس افسونگر و nonbinary مردمی” استقبال در arc’teryx, مینیاپولیس و مینه سوتا نوردی تعاونی Galentine را جشن. باز به جدید و یا تجربه کوهنوردان بازدید کنندگان می توانید انتظار, اسنک, راهنمایی های مفید و جالب. رایگان; کمک های مالی برای حمایت از همکار womxn کوهنوردان استقبال می شود.

1620 مرکزی Av. NE., #178, Mpls. mnclimbingcoop.com

4. Red Hot رقص و Posies
این دو در یک رویداد ترکیبی از مبتدی قطب روال رقص با آتشین گل کارگاه توسط حذفی بدن قطب رقص و تناسب اندام استودیو و محلی گلفروش به سادگی اظهار داشت ظرافت. تمام لوازم و تنقلات شامل $125 بلیط, اما مطمئن شوید که شما با ثبت نام در فوریه 11.

Red Hot رقص و Posies: حذفی بدن قطب رقص و تناسب اندام استودیو 2216 Central Ave, Minneapolis, MN 55418. $125/فرد. بلیط های در اینجا.

5. Galentine روز جرعه + فروشگاه
سر به یک آسیاب هنرمند Lofts به فروشگاه فروشندگان محلی و لذت بردن از رایگان شامپاین و شراب و تنقلات. را به یک دوست و یا سگ خود را. و آن را یک تشک یوگا — رایگان کلاس یوگا گنجانده شده است.

315 SE. Main St., Mpls. dogloverepeat.com/events

6. Galentine روز یک ساعت یک مبارک
این است که در یک بار — مینیاپولیس ناشر استبرق نسخه های میزبان یک, رایگان, سرگرم کننده پر از جشن دوستی با تعریف تنقلات شراب و کتاب های مربوط به فعالیت است. فهرست قفسه با دوستان و کمک به جامعه در لیست پخش.

1011 واشنگتن Av. S., Mpls. milkweed.org/event

 

7. فیلم شب
“نوت بوک”
بازده برای یک Galentine را با مضمون edition در پارک وی تئاتر است. ببینید در سال 2004 فیلم “محمد” ساخته classic بر روی صفحه نمایش بزرگ و به اندازه کافی بافت برای دوستان.

4818 شیکاگو Av. S., Mpls. theparkwaytheater.com

 

8. تاریخ شب با سگ خود را
درمان خود و توله سگ خود را در من می شود Pawentine. انسان می تواند لذت بردن از مزه کردن شراب, کوکتل, دسر محلی مغازه ها و فروشگاه ها. سگ رفتار و puppucinos ارائه شده برای سگ اصحاب. بلیط رایگان هستند اما کمک های مالی به Ruff شروع به نجات مینماید.

سایبان توسط هیلتون, مینیاپولیس, 708 S. 3rd St, Mpls. eventbrite.com

9. فروپاشی شعر
نه روز ولنتاین فن ؟ به اشتراک گذاری در دیگر درد مردم را در عسل mpls’ “شکستن, شکستن — یک شعر نشان از فروپاشی اشعار.” گوش دادن به شاعران محلی و یا نمایش گذاشتن کار خود را در طول open mic. آماده به خنده گریه و پرداخت آنچه شما می توانید تمام کمک های مالی به لیگ مینه سوتا شاعران.

عسل 205 E., Hennepin, Av., Mpls. urbanminnesota.com

آدری کندی (audrey.kennedy@startribune.com) یک دانشگاه مینه سوتا در انتساب برای استار تریبیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de