8 ما مورد Coronavirus گزارش در ماساچوست

مقامات بهداشت شنبه تایید کرد یک هشتم مورد سرعت گسترش کروناویروس در آمریکا در بوستون بود که به چین سفر کرده.

ماساچوست وزارت بهداشت و بوستون بهداشت عمومی کمیسیون می گویند که آنها اطلاع داده شد توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مثبت نتایج آزمون اواخر جمعه.

که در 20s خود به تازگی از سفر به ووهان, چین و به دنبال مراقبت های پزشکی به زودی پس از بازگشت او به ماساچوست گفتند. او که در انزوا نگه داشته تا او را پاک توسط مقامات بهداشت عمومی.

آنفولانزا مانند coronavirus که اعتقاد بر این است که منشأ در بازار است که معامله به طور غیرقانونی در حیات وحش در ووهان تا کنون منجر به 259 مرگ و میر در چین, سازمان بهداشت جهانی خبر داد.

اما یکی از ایالات متحده بیماران اعتقاد بر این بود که قرارداد این بیماری در حالی که آنها در حال سفر بودند در منطقه ووهان چین است. مقامات ایالات متحده این هفته گزارش داد اولین انسان به انسان انتقال این بیماری در ایالات متحده آمریکا در ایلینوی.

نزدیک به 12000 نفر آلوده شده اند در سطح جهانی با توجه به این که با همه اما فقط بیش از 130 از این موارد رخ داده در چین است.

نگرانی ها در مورد گسترش ویروس موجب تهمت به دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و نوار ورود به ایالات متحده از اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر. با وجود این که مقامات بهداشتی باید گفت که خطرات به ایالات متحده پایین باقی می ماند.

علاوه بر این شهروندان آمریکایی که سفر کرده اند در دو هفته گذشته به هوبئی استان خواهد بود موضوع را به قرنطینه اجباری از 14 روز اعتقاد بر این بود که دوره کمون ویروس, مقامات گفت.

آمریکایی که برای بازدید از دیگر بخش هایی از سرزمین اصلی چین را تحت ویژه سلامت غربالگری پس از بازگشت خود پس از 14 روز از “نظارت خود قرنطینه” تحت محدودیت های موقت.

روز جمعه نزدیک به 200 تخلیه آمریکایی ها در اوایل این هفته از ووهان و به طور داوطلبانه محدود به کالیفرنیا پایگاه هوایی نظامی برای 72 ساعت از نمایش درمانی قرار گرفتند تحت اجباری 14 روز در قرنطینه — CDC اولین قرنطینه سفارش در 50 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر