800 چتربازان بازگشت به خانه پس از ژانویه استقرار

حدود 800 چتربازان — در میان سربازان با عجله به کویت در اوایل ژانویه در بحبوحه تشدید تنش ها با ایران استقبال شد خانه پنج شنبه در فورت براگ, N. C., Stars and Stripes گزارش شده است.

این سربازان بخشی از 82nd Airborne Division, 1st Brigade Combat Team که به سرعت در حال مستقر در مجموع 3000 سرباز به خاورمیانه “مهم ترین بدون اطلاع استقرار نیروهای رزمی” در سه دهه ستاره و راه راه گزارش شده است. آخرین بار در سال 2010 زمانی که سربازان بودند با عجله به هائیتی پس از زلزله ویرانگر نظامی خروجی اخبار گزارش.

“به عنوان محور از کشور پاسخ فوری نیروی حیاتی است که 1 تیپ و لشکر 82 هوابرد قادر به پروژه جهانی نیروی کار و اشتغال” سرهنگ اندرو Saslav فرمانده 1st Brigade Combat Team, در بیانیه ای گفت.

“کار در سراسر مبارز دستورات نه تنها نشان می دهد که انعطاف پذیری و اعزامی قابلیت ما هوابرد نیروهای بلکه بهتر آماده چتربازان ما برای پیچیدگی مدرن و امنیت جهانی و محیط زیست است.”

تیپ شنود گذاشته شد برای استقرار سریع در عرض چند ساعت از Jan. 3 زخمی در بغداد که به کشته شدن ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی که فرماندهی نخبگان سپاه قدس است که آموزش دیده و به کارگردانی تهران پروکسی نیروهای در سراسر خاورمیانه و ستاره و راه راه اشاره کرد.

ایران پاسخ آمد Jan. 8 هنگامی که آن را راه اندازی بیش از ده موشک های بالستیک در عراق al Asad پایگاه هوایی که میزبان برخی از 1000 سربازان آمریکایی. بیش از 100 متحده خدمات اعضا دچار صدمات مغزی در حمله.

سرهنگ سرهنگ اسکات مک کی فرمانده 2 گردان 504th چتر نجات هنگ پیاده نظام گفت: واحد خود را صرف بیشتر از استقرار انجام آموزش. این واحد در حال حاضر آماده شدن برای آموزش عملیات لقب “ورزش سویفت پاسخ 20” در بلغارستان کرواسی و رومانی, Stars and Stripes گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>