7 ساله به شدت صدمه دیده پس از برخورد با وانت در حالی که گرفتن اتوبوس مدرسه در خیابان

7-year-old boy برخورد با یک وانت در حالی که راه رفتن به مدرسه صبح روز پنجشنبه در سنت پل سمت غرب در شرایط بحرانی در بیمارستان.

پلیس گفت که این پسر برخورد کرد و در حالی که عبور S. رابرت خیابان چوب در خیابان حدود 6:30 a. m. او در عبور و متوقف اتوبوس مدرسه, حال آن چراغ و توقف بازو زمانی که راننده رخ داد پسر بچه سخنگوی پلیس استیو Linders گفت.

او دو خواهر و برادر بودند که در حال عبور از خیابان با پسر بودند صدمه Linders گفت.

اتوبوس توسط غرور خدمات حمل و نقل بود از شمال به رهبری رابرت در خیابان هنگامی که آن را متوقف و در گوشه ای به انتخاب کنید تا دانش آموزان است. این یک مسیر رهبری به زمین بالاتر آکادمی کالج مقدماتی, St. Paul مدرسه منشور خدمت دانش آموزان کودکستان تا کلاس 12 سخنگوی این شرکت گفت.

وانت راننده کامیون بود و به سمت جنوب در رابرت خیابان زمانی که تصادف رخ داده است. راننده باقی مانده در صحنه و همکاری با پلیس Linders گفت.

الکل نه ظاهر شده اند به یک عامل او اضافه شده است.

بخش هایی از رابرت بین خیابان بلوار افلاطون و Cesar Chavez خیابان باقی مانده بسته در حالی که تحقیقات ادامه داشت.

این دومین دانش آموز در مینه سوتا به ضربه می شود در حالی که سوار شدن یک اتوبوس مدرسه در هفته های اخیر. یک ادینا دبیرستان دانش آموز مجروح شد اما جان سالم به در زمانی که او ضربه Jan. 23 در فرانسه خیابان. در این صورت رانندگان گفته سوار بر روی شانه در سمت راست اتوبوس و زده شدن در اتوبوس, اتوبوس, پلیس گفت:.

پلیس شناسایی وسیله نقلیه به عنوان یک شورلت مالیبو یا Cruze اما روز چهارشنبه گفت که آنها تا به حال هیچ به روز رسانی دیگر به عنوان جستجو برای راننده ادامه داد.

دوشنبه حادثه می آید به عنوان قانونگذاران دولت با توجه به پیشنهاد اختصاص 50.000 دلار برای آموزش رانندگان در مورد قوانین در مورد توقف برای اتوبوس مدرسه. لایحه حمایت شده توسط ایالت غنی Draheim R-Madison Lake خواهد مستقیم دولت وزارت امنیت عمومی برای افزایش آگاهی از نیاز به متوقف کردن زمانی که اتوبوس نشانه گسترش و هشدار به مردم از مجازات برای عدم توقف.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>