بازارهای جهانی و کسب و کارهای بزرگ و کوچک را باز کرد هفته به یک چشم انداز به ظاهر تغییر توسط coronavirus بیماری همه گیر.

یک میزبان از زنجیره های خرده فروشی را بسته خود را درب یا کاهش ساعت کسب و کار. بانک ها در حال گام برداشتن به نگه داشتن پول نقد در دست تعداد زیادی از آن. بازارهای بورس در آسیا و اروپا و آمریکا انداخت.

پس از یک نگاه سریع در نحوه وقوع است تأثیر مالی و بخش کسب و کار و همچنین میلیون ها نفر از کارگران و مشتریان.

  1. امور مالی: بزرگترین بانک ها در ایالات متحده نقل مکان کرد و در یک صدایی به صرفه جویی در پول نقد از طریق نیمه اول سال است. خدمات مالی, فروم, که نشان دهنده, بانک مرکزی آمریکا, بانک نیویورک ملون, سیتی گروپ, گلدمن ساکس, JP Morgan Chase, مورگان استنلی, خیابان دولت و ولز فارگو گفت: اعضای تعلیق سهام buybacks برای سه ماهه اول و سه ماهه دوم با توجه به شیوع ویروس. در تهیه بیانیه این گروه گفت که این تصمیم “است که مطابق با جمعی ما هدف ما استفاده قابل توجهی سرمایه و نقدینگی برای ارائه حداکثر پشتیبانی به افراد و کسب و کارهای کوچک و گسترده تر اقتصاد از طریق اعطای وام و دیگر خدمات مهم.” بخش مالی است که در میان سخت ترین ضربه دوشنبه. سهام سیتی گروپ بانک آمریکا و جی پی مورگان سقوط به میلیاردها دلار در بانک ارزیابی تبخیر. سیتی گروپ پایین 17% چراغ راه است.
  2. بازار: بازار بورس جهانی در حال غوطه وری به عنوان خطوط هوایی قطع خدمات عمومی و در مواجهه با شرکت های بسته خود را درب. یک برش به نرخ بهره توسط فدرال رزرو در روز یکشنبه به نظر می رسد تنها به سر و صدا سرمایه گذاران. معیار در لندن و فرانکفورت سقوط 7 درصد. سیدنی معیار فرو 9.7% و هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست داد 4 درصد. ژاپن معیار غرق 2.5% بانک مرکزی ژاپن اعلام کرد که گسترش آن تسهیلی پولی و ارائه 0% وام برای شرکت های که در حال اجرا از پول نقد با توجه به شیوع ویروس. تمام معاملات در بازارهای ایالات متحده متوقف شده است و پس از قراردادهای آتی تضعیف 5% باعث قطع کننده مدار قرار داده و به محل برای جلوگیری از وحشت فروش.
  3. عرضه و تقاضا شوک: افزایش سفارشات جدید است که قرار دادن Amazon.com عملیات تحت فشار قابل توجهی. این شرکت گفته است که اعضای مورد استفاده به دو-روز حمل و نقل انتظار می رود که تحویل پنجره به رشد به عنوان میلیونها نفر از مردم خط شربت خانه و اتاق ذخیره سازی قفسه با مواد غذایی و لوازم. آمازون در حال تلاش برای نگه داشتن موارد مانند کاغذ توالت و تمیز کردن راه حل های در سهام. در حال حاضر آن را می گوید به انتظار تحویل بار به حداقل دو برابر شود. همان عرضه و تقاضا تکان در حال هدف قرار دادن فن آوری و شرکت های تولید کنندگان و خرده فروشان به طور یکسان.
  4. ببخشید ما بسته: خرید binges هستند و اجتماعی فاصله است. Nike, Patagonia, REI, Urban Outfitters و دختر آمریکایی درها را بسته اند خود را در مکان های خرده فروشی. Columbia Sportswear پیوست لیست پنج شنبه, بستن آن در آمریکای شمالی فروشگاه حداقل تا مارس 27. این شرکت ارائه شده است “فاجعه بار پرداخت می شود ترک” به کارکنان بیشتر تحت تاثیر COVID-19. شکاف برش فروشگاه ساعت در آمریکا و کانادا و پس از دولت راهنمایی برای اقدام بیشتر.
  5. هالیوود: گیشه فروش بلیط سقوط به پایین ترین سطح در حداقل 20 سال در شمال امریکا که منجر به یکی از هالیوود بدترین تعطیلات آخر هفته در ضبط. بیشتر مردم رفت و به فیلم های آخر هفته پس از سپتامبر. 11, 2001, از بیش از آخر هفته. نه از 2000 باید آخر هفته باکس آفیس درآمد کاهش یافته و تا کنون با توجه به داده های شرکت کام اسکور. بین قبلی آخر هفته به یکی که فقط گذشت کلی فروش بلیط فرو 45 درصد به کام اسکور.
  6. دیزنی لند: سرگرمی نیروی عظیم منهدم کننده تعطیل بیشتر عملیات به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری بیماری جدید راهنمایی در جمعیت. پس از بستن ساعت دوشنبه, تمام دیزنی فروشگاه در آمریکای شمالی باقی می ماند بسته شده است. دیزنی در حال حاضر اعلام کرد که بسته شدن از پارک در کالیفرنیا و فلوریدا. روز دوشنبه آن اضافه شده هتل ها در والت دیزنی جهانی در اورلاندو به لیستی از جمله دیزنی ورو بیچ توچال در فلوریدا ساحل اقیانوس اطلس. آن محل را شب جمعه به مردم زمان به تغییر برنامه.
  7. شگفتی بزرگ: دختر میلیاردر سرمایه گذار وارن بافت در معرض شده است به کروناویروس جدید و منزوی کرده و خودش در اوماها (روباز انتخابی) خانه برای دو هفته. سوزی بافت گفت: Omaha World-Herald روز یکشنبه که او احساس می کند خوب است و فکر نمی کند که او قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. او شده است در اطراف او 89-پدر پس از او قرار گرفتن در هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im